Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mummu hayırlı olsun tedavin sonu bebekli olur inş..

mikrom inci bize ikişer bebek yapmış canım yaaa...çok sevimli...sabah sabah yüzümü güldürdü metrobüs kesmekeşinden sonra..

canım benim için sağlıklı olsun sonuna kadar devam etsin yeter tek çift hiç farketmez ikiz tabikide sevindirir....

günaydın kızlar nasılsınız.
inci canım yolculuk varmış. güle güle git ; güle güle gel inşaallah.
haappy,micro,nurme nasıl geçiyor hamilelik.
begonvil canım kanaman azalmış çok sevindim.test yaptıktan ne kadar zaman sonra başlamıştı kanama.
medical canım pıt pıtları duymuşsun çoook sevindim. darısı başımıza inşaallah.
tedaviye başlayacak ve başlamış olan arkadaşlarında inşaallah herşey gönüllerine göre olur.

günaydın canımm sen nasılsınnnn

günaydınlar hepinize :)) mikrocum randevu kaçta canım

inci gözün aydın bitmiş yazın beni mart grubuna almamışsın küstüm :KK43:( allah izin verirse mart sonu nisan başı başlıyoruz gerçi benim nisan grubunda olmam lazım heralde :)

saatler hiç geçmez mikroma şimdi ama bugün ilk buluşma var ne heycanlı senin ne zaman canım randevun

4 te kuzum ya daha çok var bu gece hiç uyuyamadım zaten gece açtım televizyonu izledimmm:KK43:(

şimdilik iyiyim canım çok şükür. evet çalışıyorum. hergün arabaya binmek biraz zor oluyor ama işe gelmem gerek. zaten ben transferden sonrada hiç yatamadım ki.2 gün yattım işe başladım. işyerindekilerin haberi yok çünkü.
akşam 2. kan sonucum için aradı betül hanım. muayne için size randevu verecekler dedi. bir kaç güne ararlar sanırım. seninkisi 19 a imiş.hadi hayırlı haberler al inşaallah.inşaallah banada nur hanımı verirler. kan sonucuna göre ikiz gözüküyor dediler. :)) sana da öyle demişlermiydi canım.

değerin kaçtı canımmmm

nasılsın bugün duramazzsın sen yerinde şimdi..

aynen kuzum yaaa duş falan alıcam allahtan eşim evde bugün daha güzel en azından tek olunca daha sıkıntı olurduu nasılsınnn

Sonsuz ikram rahmet merhamet sahibi rabbime sukurler olsun ki bende canparcalarimin sesini duydum varliklarini gordum Allahim mubarek etsin bu duyguyu butun hepinize yasatsin sonuna kadar saglikla ulasmayi nasip etsin[/QUO

Gözün aydın
Hep böyle güzellikte devam eder inşallah hepimizin keyfi, şansı, sağlığı, neşesi, sohbeti.... :)

Çok mutlu oluyorum böyle haberle alınca

canım benim için sağlıklı olsun sonuna kadar devam etsin yeter tek çift hiç farketmez ikiz tabikide sevindirir....

günaydın canımm sen nasılsınnnn

4 te kuzum ya daha çok var bu gece hiç uyuyamadım zaten gece açtım televizyonu izledimmm:KK43:(

değerin kaçtı canımmmm

aynen kuzum yaaa duş falan alıcam allahtan eşim evde bugün daha güzel en azından tek olunca daha sıkıntı olurduu nasılsınnn

inşallah bugün biraz daha rahatlıyacaksın canım ılık bir duş al uzan belki uyursun sonrada erken çıkar güzel bir yemek yersiniz zamanda geçer gelişmelerden haberdar et bizi

bende varımmmm :) nete pek sık giremiyorum diye unuttunuz mu beni :)

bende Allah kısmet ederse martın 10 - 11 i gibi randevumu alıp gideceğim

Kusura bakma mummucum çok yazamadığından unutmuşum :KK17:

Ben de varım inşallah, şimdi nur hanımın verdiği testleri yaptırmaya çalışıyorum.

Beylemcim hiç yazmıyorsun ama :26:

günaydınlar hepinize :)) mikrocum randevu kaçta canım

inci gözün aydın bitmiş yazın beni mart grubuna almamışsın küstüm :KK43:( allah izin verirse mart sonu nisan başı başlıyoruz gerçi benim nisan grubunda olmam lazım heralde :)

Aaaaa nasıl yazmamışım nasıl kaçırmışım özür dilerim kuzum :KK17:

Herkese günaydııınnnn :KK16:
Mikrom az kaldı büyük buluşmaya :KK8:

Mart Tayfası :KK16:

aysunayy (lap)
beylem
çakır
dentur
inci (kontrol)
juliaa
kabakcicegi
kezban
mucize
mummu
sezyal (lap)
sumeyye
western

Sonsuz ikram rahmet merhamet sahibi rabbime sukurler olsun ki bende canparcalarimin sesini duydum varliklarini gordum Allahim mubarek etsin bu duyguyu butun hepinize yasatsin sonuna kadar saglikla ulasmayi nasip etsin[/QUO

Gözün aydın
Hep böyle güzellikte devam eder inşallah hepimizin keyfi, şansı, sağlığı, neşesi, sohbeti.... :)

Çok mutlu oluyorum böyle haberle alınca

sagol zeppelıncım Allah hepnıze nasıp etsın hayırlısıyla

Günaydın hanımlar!!!:KK16::KK16::KK16::KK16:

Dün işlerim yogun oldugu için geçmişi okuyamamıştım.sabah 8 bucuktan beri geçmiş okuyorum.gözlerim batmaya başladı.ama herşeyi birbirine karıştırdım.
Hamile arkadaşları tebrik ediyorum.rabbim kucaklarındada görmeyi nasip etsin.
Tedavisi süren arkadaşlarımıza hayırlı olsun,sonu bebişli olsun inş.
Akasyam üzülmek yok artık.hiçbir acı bitmez ama küllenecek ve bunada alışacağız.hepimiz ayrı imtihanlardan geçiyoruz.bugünümüze şükür diyoruz.
Incim güle güle git,güle güle gel inş.
Mikrom hayırlı haberlerini bekliyorum.
Hilbur denize maşallah annesi.kardeşini istiyor o bak nasılda büzmüş dudağını.rabbim sizi birleştirsin birdaha hiç ayırmasın inş.

Unuttuğum,atladığım varsa affola bu kadarlık girip okuyabildim.sizleri seviyorum ve takip ediyorum.hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Bir keresinde eşimin anaannesi (dizileri çok sever, amma romantik olanını:KK1: ) bir dizide olan gerginlikden tansyonu fırladı. Gerçi o bölümü aklıma getirdiyimde ben hala etkileniyorum.

Hadi hayırlısı neyse o olsun Akasya. Rabbim her konuda yüzünü güldürsün.:KK16::KK16::KK16:

Canım Sümeyyem çok sağol ... Duaların yeter :KK16: Senin tedavi nasıl gidiyor ? Kaçıncı gündesin ? Büyümüş mü yumoşlar :KK34:

günaydın kızlar geçmişe bakamıyorum yoğunum bugün son sayfalara göz gezdirebildim sadece

incim gözün aydın bitmiş yazı çok sevindim dinlen artık kuzum

nurme ve medicalcim kalp atışlarını duymuşsunuz rabbim sağlıkla kucaklamyıda nasip etsin sorunsuz ve sağlıklı bir hamilelik diliyorum kızlar:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

mummu tedavin hayırlı olsun canım sonunda bebişini kucaklarsın inşallah

mikromm büyük gün geldi ilk buluşma güzel haberlerini bekliyoruz canım

happy sen nasılsın sen nezaman gidiceksin pıt pıtları duymaya

begonvil kanaman geçmiş inşallah bundan sora sorunsuz ve rahat geçer kuzunla birlikteliğin

hilalcim çok yakışıklı bir oğlun var maşallah rabbim sağlık versin :nazar:güzel kızımızda bugün çıkıyorumuş gözün aydın canım
artık eve gitme vaktii:nazar::nazar::nazar::nazar:

akasyam günaydın canım dün canın sıkılmış biraz sakın içine atma canım rabbim bebeğinin sevinciyle dindiricek üzüntünü

dentur günaydın nasılsın canım

günaydın kızlar geçmişe bakamıyorum yoğunum bugün son sayfalara göz gezdirebildim sadece

nurme ve medicalcim kalp atışlarını duymuşsunuz rabbim sağlıkla kucaklamyıda nasip etsin sorunsuz ve sağlıklı bir hamilelik diliyorum kızlar:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

begonvil kanaman geçmiş inşallah bundan sora sorunsuz ve rahat geçer kuzunla birlikteliğin

hilalcim çok yakışıklı bir oğlun var maşallah rabbim sağlık versin :nazar:güzel kızımızda bugün çıkıyorumuş gözün aydın canım

akasyam günaydın canım dün canın sıkılmış biraz sakın içine atma canım rabbim bebeğinin sevinciyle dindiricek üzüntünü

zambakçım 19 marta randevu verdiler 20 gün var .20 şubatta test tarihimdi toplamda 28 gün sonra kalp atışı 4 hafta oluyo:KK43:

Günaydın hanımlar!!!:KK16::KK16::KK16::KK16:

Dün işlerim yogun oldugu için geçmişi okuyamamıştım.sabah 8 bucuktan beri geçmiş okuyorum.gözlerim batmaya başladı.ama herşeyi birbirine karıştırdım.
Hamile arkadaşları tebrik ediyorum.rabbim kucaklarındada görmeyi nasip etsin.
Tedavisi süren arkadaşlarımıza hayırlı olsun,sonu bebişli olsun inş.
Akasyam üzülmek yok artık.hiçbir acı bitmez ama küllenecek ve bunada alışacağız.hepimiz ayrı imtihanlardan geçiyoruz.bugünümüze şükür diyoruz.
Incim güle güle git,güle güle gel inş.
Mikrom hayırlı haberlerini bekliyorum.
Hilbur denize maşallah annesi.kardeşini istiyor o bak nasılda büzmüş dudağını.rabbim sizi birleştirsin birdaha hiç ayırmasın inş.

Unuttuğum,atladığım varsa affola bu kadarlık girip okuyabildim.sizleri seviyorum ve takip ediyorum.hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Haklısın canım. Hepimizin imtihanı farklı farklı..Kimisi evlatla, kimisi sağlıkla, kimisi eşle, kimisi işle, fakirlikle.....Dünyada dertsiz insan yok. Rabbim bugünümüzü aratmasın..Senin de ilk tedavinde daha mutlu sona ulaşman için dua ediyorum canım..İnşallah oğluşuna şifa olacak bir kardeş gelecek.. :KK16:

Zambakkımm günaydın canım :KK19: Evet dün biraz sıkıldım ama bugün daha iyiyim çok şükür :KK31:

Canım Derin de geliyormuş sanırım. Maşallah :nazar::nazar: Rabbim nazarlardan korusun. Büyük ihtimalle bu gece de kalıp yarın çıkarsın. Çok şükür Allah'a.. Seni fazla yormadan, üzmeden evlatlarına kavuşturdu :KK16:

X