Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bende varım evde yatmaya bayılırım :)))

:KK1: tam benlik 7/24 evdeyatıyım :)) canım az kaldı sende ağırlaşmaya başladığunda bırakırsın inşallah

bende artık sevmıyorum iş mişi kızlar :) hiç gönlüm yok
ev kredmız olmasa dakka durmam şurda
azız nesının dedıgı gıbı aptal olan %70 ın kahrını cekıoz burda

heleki şimdi sana ne zor gelir uyku gelir sürekli canım hiç şikayetlerin var mı mide bulantısı falan

:KK1: tam benlik 7/24 evdeyatıyım :)) canım az kaldı sende ağırlaşmaya başladığunda bırakırsın inşallah

heleki şimdi sana ne zor gelir uyku gelir sürekli canım hiç şikayetlerin var mı mide bulantısı falan

evet mıdem bulanıyo denturcum sabah otobusten ınınca malesef kı istifra ettım
az az sık sık yıyebılıyorum
eskı yemek performansın kalmadı :) uykum da var

Son düzenleme:

valla medicalde olması lazım ama bana ne oluyosa çok uykum geliyo ya anlatamam akşam burdan 21.30 falandı çıktım bi uyumuşum sabaha kadar nolcak benim bu halim dünde işte bi bastırdı ama sadece 5 dk masanın altına kıvrılasım geldi resmen kendime yer aradım yatmaya:)))

evet mıdem bulanıyo denturcum sabah otobusten ınınca malesef kı istifra ettım
az az sık sık yıyebılıyorum
eskı performansın kalmadı :) uykum da var

kıyamam ben size yaaa valla üzülüyorum dersem yalan söylerim seviniyorum ki bebğiniz ben burdayım diyor kendini hatırlatıyor çantanda kraker falan bulundur canım allahım beterlerinden saklasın inşallah hafif atlatırsınız hepiniz

valla medicalde olması lazım ama bana ne oluyosa çok uykum geliyo ya anlatamam akşam burdan 21.30 falandı çıktım bi uyumuşum sabaha kadar nolcak benim bu halim dünde işte bi bastırdı ama sadece 5 dk masanın altına kıvrılasım geldi resmen kendime yer aradım yatmaya:)))

happycm çok yok ki aranızda sendede olur ayyy ya işte olmanın zorlukları işte sevmiyorum ben bu iş kanununu bu ülkede kadın hamile kaldığı gibi izne ayrılmalı bence :KK1:

mikrom siz adetten mi hesaplıosunuz internette transfer tarihi daha sağlıklı diyo.benim son adet tarihim 27 ocak transfer tarihim 9 şubat ben çok küçüğüm daha öyleyse:))

happycm çok yok ki aranızda sendede olur ayyy ya işte olmanın zorlukları işte sevmiyorum ben bu iş kanununu bu ülkede kadın hamile kaldığı gibi izne ayrılmalı bence :KK1:

kesinlikle , sen alie ve sosyal polt. bakanı olmalısın ne güzel düşüncelerin var yada çalışma bakanı:))

kızlar benşmkini hep opuya göre hesapladılar sizde nasıl kii nur hanımda aynur hanımda murat beyde hepsi opu tarihine göre hafta hesabı yaptılar :KK43:(

kesinlikle katılıyorumm canım sanaaa

mikrom siz adetten mi hesaplıosunuz internette transfer tarihi daha sağlıklı diyo.benim son adet tarihim 27 ocak transfer tarihim 9 şubat ben çok küçüğüm daha öyleyse:))

bende bilemedim işte transfere göremi adete göremi .rasında bir iki gün oynuyo kaç çıkyosun sen

kesinlikle , sen alie ve sosyal polt. bakanı olmalısın ne güzel düşüncelerin var yada çalışma bakanı:))

çalışmayı sevsem olmak için çırpınırdım happycim gerçekten öyle hükümet en az 3 doğur diyorda hamileyken git eve yat demiyor :)) çalış doğurana kadar diyor heleki özel sektörse hamile kalmak bile yasak :)))

X