Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar birşey öğrenmek istiyorum hamilelik gerçekleştikten sonra kendi doktorumuz mu bizi muayeneye devam ediyor yoksa normal jinekoloğa mı yönlendiriyorlar bir de doğumu hangisi yapıyor ?

kızlar birşey öğrenmek istiyorum hamilelik gerçekleştikten sonra kendi doktorumuz mu bizi muayeneye devam ediyor yoksa normal jinekoloğa mı yönlendiriyorlar bir de doğumu hangisi yapıyor ?

kendi dr un muayene ediyor ama bazı testler için başka dr larada yönlendirme yapıyorlar..doğumu bilemiyorum ki?? arkadaşlar cevaplar mutlaka..

sümeyyecim ben 3. günü başlamıştım iğnelere zaten 3 gün yoğun olur benim ondan sonra lekelenme şeklinde olur ama benimde çok azalmıştı etkileyebilir.

Geçen hafta bana hamilelikten sonra normal jinekoloğa yönlendirileceğimizi söylediler açıkçası doğru gelmemişti o yüzden sordum iyiki de sormuşum :)

günaydın kızlar nasılsınız.
inci canım yolculuk varmış. güle güle git ; güle güle gel inşaallah.
haappy,micro,nurme nasıl geçiyor hamilelik.
begonvil canım kanaman azalmış çok sevindim.test yaptıktan ne kadar zaman sonra başlamıştı kanama.
medical canım pıt pıtları duymuşsun çoook sevindim. darısı başımıza inşaallah.
tedaviye başlayacak ve başlamış olan arkadaşlarında inşaallah herşey gönüllerine göre olur.

kendı tüp bebek doktorun a gıdebılıyorsun dogumuda o yaptırıyor..gecen sene muayee ucretı 210 tl ıdı normal dogum 7800 tl sezeryanda 9000 tl ıdı bu seneyı bılemıycem...detaylı ultrason da 410 tl bunun ıcın baska doktora gıdıyorsun..ıkılı test de yanlıs hatırlamıyorsam 210 veya 250 tl ıdı....valla memorıalın muahasebesı bızım kadar ılmıyordur

verdiğin bilgiler için çok teşekkürler aşağı yukarı bir bilgimiz olmuş olur bu ikili test nedir ?

günaydınlar hepinize :)) mikrocum randevu kaçta canım

inci gözün aydın bitmiş yazın beni mart grubuna almamışsın küstüm ( allah izin verirse mart sonu nisan başı başlıyoruz gerçi benim nisan grubunda olmam lazım heralde :)

çok şükür canım şimdilik iyi gidiyor sen nasılsın senin ilk muayene nezamana ve kime??ayrıca sen çalışıyordun dimi benim gibisin gidip gelmek zor oluyormu?

günaydın dentur bgün 4 te canım mikronun randevusu merakla bekliyoruz onu hayırlı haberlerini alıcaz inş..

çok şükür canım şimdilik iyi gidiyor sen nasılsın senin ilk muayene nezamana ve kime??ayrıca sen çalışıyordun dimi benim gibisin gidip gelmek zor oluyormu?

şimdilik iyiyim canım çok şükür. evet çalışıyorum. hergün arabaya binmek biraz zor oluyor ama işe gelmem gerek. zaten ben transferden sonrada hiç yatamadım ki.2 gün yattım işe başladım. işyerindekilerin haberi yok çünkü.
akşam 2. kan sonucum için aradı betül hanım. muayne için size randevu verecekler dedi. bir kaç güne ararlar sanırım. seninkisi 19 a imiş.hadi hayırlı haberler al inşaallah.inşaallah banada nur hanımı verirler. kan sonucuna göre ikiz gözüküyor dediler. :)) sana da öyle demişlermiydi canım.

saol canım hepimiz inş,bana bişey demedi mustafa bey aradı nur hanımda aradı tebrik icin ama güzel bir değer dediler sadece belki umutlandırmak istemediler bilemiyorumki bende sormadım.senin ilk değerle ikincisi kaçtı canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…