Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ben geldim git sen

Akasya'nın eşi geldi herhalde

Yok canım. Cv'mi güncellemeye çalışıyorum şeş beş oldum Gözlerim çok ağrıyor son günlerde.

Öyle işte İncim. Ben unutmaya çalışsam da birşeyler bana hatırlatıyor. Bir de telefonu bankadır diye açtım. Öyle 444 'lü bir numaraydı arayan. Hiç beklemediğim bir anda böyle bir soru gelince çok boş bulundum. Aklıma bile gelmezdi. Yazık kızcağız da şaşırdı.Ne diyeceğini bilemedi garibim. Tam bir iş kazası oldum ben ona Neyse ki şu an anlatırken gülebiliyorum. Ama tabii işyerinde bunu yaşarken feciydim. Ağlayamadım, gülemedim, hiçbirşey diyemedim. Ayy neysee. Karamsarlık yok. Güzel düşünelim güzel olsun inşallah

İş için de hayırlısı canım .. Benim önceliğim sağlığım ve tedavim... İş ikinci planda

Evet karamsarlık yok, bundan sonra bizler için günler güneşli geçecek inşaallah

Şu an yazdığım yazılarda geçiyor, sizinle de paylaşayım.

"Gece en karanlık ve ebedi göründüğü zaman gün ışığı en yakındır"

Son düzenleme:

Bu sözün değişik bir versiyonu da vardı. Karanlığın en koyu anı aydınlığa en yakın andır gibi bişeydi. Tam çıkaramadım İncim ben gözlerimi dinlendireyim artık. Yoksa yakında kör de olacağım. Eşimin bana dediği gibi bir sağlam gözlerim kalmıştı onlara da elveda diyeceğim. Öpüyorum seni çokkk..

Yarın Mikromdan gelecek güzel haberleri bekliyoruz..

Tamam canım. Ben de öpüyorum seni. kendine iyi bak.

İnş. :)

Hamilelerimiz

begonvil
beyzzmbak
canocanan
cemile
grafiking
happy
led_zeppelin
medical
mikro
nurme
sevda
umutege

Mart Tayfası

aysunayy (lap)
çakır
inci (kontrol)
juliaa
kabakcicegi
kezban
mucize
sezyal (lap)
sumeyye
western

Sezyal nerelerdesin bacım sen :)

Edacım 15 nisana nasıl randevu verdiler diye sormuştum gördün mü :26:

Happyim randevun hayırlı olsun Ben 13 martı sen 19 martı şekilde bekleyeceğiz

Sorumu görmedin mi

Incim gecmise dalmistim, aradigimda söyledim yurtdisindan gelecegimi anca nisan ayinda orda olabilecegimi oda bana 15. nisan saat 14:00 önce Nur hanim muayene edecekmis sonra semra hanim.
ben en iyisi tekrar arayip bi sorayim yanlis anlasilma olmasin

Anladım canım. Çok şaşırdım 15 nisana vermelerine. Geçende sümeyye marta bile alamamıştı program belli değil diye. Nur Hanım o dönem izinde olur diye düşünüyorum, sen bir kez daha arayıp sor bence :26:

Mart tayfası HAZIR İSTİKAMET MEMORİAL :)))

Hastanede bir kk günü bilem düzenleriz he

Döveceğim sizi ha
Acımıyor musunuz bana da bu kadar yazıyorsunuz

bende ancak akşamları girebiliyorum kuzum netim akşam geliyo ne hikmetse

Ben geldim git sen

Akasya'nın eşi geldi herhalde

ama dizim varya ((

inş... kızlarrrr

bizsizmi sadece mart tayfasımı((

Valla bütün diziler çok gergin. İnsanı gerim gerim geriyorlar. Ben sadece 80'leri keyifle izliyorum. Bir de kayıp şehiri izliyorum. O kadar

Bir keresinde eşimin anaannesi (dizileri çok sever, amma romantik olanını ) bir dizide olan gerginlikden tansyonu fırladı. Gerçi o bölümü aklıma getirdiyimde ben hala etkileniyorum.

Hadi hayırlısı neyse o olsun Akasya. Rabbim her konuda yüzünü güldürsün.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…