Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ocak ayında giden herkes hamile kaldı üstüne hepsi ikiz :KK1:

Medicalcim Allah tamamına erdirsin inş. canım

Var bu hastanede bir şey :KK1:

Son düzenleme:
Sezyal nerelerdesin bacım sen :)

Edacım 15 nisana nasıl randevu verdiler diye sormuştum gördün mü :26:

Happyim randevun hayırlı olsun :KK16: Ben 13 martı sen 19 martı :KK52: şekilde bekleyeceğiz :KK1:

Happyim alt muayeneden korkma zarar vermez. Ben hamile kalırsam her kontrolde alt muayene olacağım büyük ihtimal :26: Rahim ağzımın ölçülmesi gerekecek sürekli :KK14:
İkiz gebeler siz de arada ölçtürmeyi unutmayın.

Sezyal nerelerdesin bacım sen :)

Edacım 15 nisana nasıl randevu verdiler diye sormuştum gördün mü :26:

Happyim randevun hayırlı olsun :KK16: Ben 13 martı sen 19 martı :KK52: şekilde bekleyeceğiz :KK1:
Merhaba incicim yaa sorma isler yogundu bu aralar faazla bilg.acamadim yorgunluktan..yoksa aklim hep sizlerde

Hastalanmayi bekliyorum da gun alacam ..senin randevu nada az kalmis..hayirlisi insallah
inci bizim dualari unutturma arkadaslara

Akasyam alıntılarda gördüm :KK5:
Unutman mümkün değil, unutmak için çaba sarfetme zaten bu sana daha da çok zarar verir. Hep dediğimiz gibi o acı orada kalacak ama zamanla küllenecek. Sen sağlıkla yavruna kavuştuğunda en aza inecek inş.
Ağlamak istediğinde ağla atma içine sakın emi kuzum :KK16:

İş görüşmesine gitmeye de karar vermişsin. İnş. hayırlı olur. Durumdan bahsetmen de iyi olacak. Ona göre davranır onlar da.

Merhaba incicim yaa sorma isler yogundu bu aralar faazla bilg.acamadim yorgunluktan..yoksa aklim hep sizlerde

Hastalanmayi bekliyorum da gun alacam ..senin randevu nada az kalmis..hayirlisi insallah
inci bizim dualari unutturma arkadaslara

Sana da az kaldı o zaman :KK52:
Hadi hayırlısı :KK31:

Yok canım unutmazlar.
Ben arada listeyi yayınlıyorum.

X