Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Nur Hanımla görüştük, elleme kendiliğinden kalıntılar çıkar dedi.

kızlar 2 gündür yazıcam unututorum bugün arkadasıma ilaç almaya gittik aynı yerde tedavi oluyoruz gonalef 360 dan 230 tl ye düşmüş..3 eczane birbiriyle rekabet ediyor ben 5 gün önce 360 dan 310 a zor bela almıstım..simdi iyi bir indirime girmiş ilginiz olsun..

Kızlar az önce yaşadığım bir olayı paylaşmak istiyorum. Hamile iken doğum fiyatını sormak için aradığım bir hastane aradı az önce. Hamileliğiniz nasıl gidiyor dedi. Dondum kaldım. Karnıma yumruk yemiş gibi oldum. Ne diyeceğimi bilemedim. Sadece artık mevcut değil diyebildim. Karşımdaki de bir süre sessiz kaldı. Sonra aceleyle telefonu kapadı. Atlattım diyorum ama olmuyor maaleseff En ufak olayda dağılıp gidiyorum. Ne zaman ve nasıl düzeleceğim ben. Hiç bilmiyorum

merhabalar canlar dr geldik haber veriyim dedim
miniklerimin kalp atışını dinledik tarif edilemez birşey
ikitaneler çok şükür rabbime herşey yolunda mevlam
herkese tattırsın bu duyguyu

harikaaaaaa :) çok sevindim nurme
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikisini de
Biz de haftaya duyacağız inşallah pıt pıtları :)

Kızlar özel olacak ama artık özelimiz kalmadı gibi :) içimizi dışımızı biliyoruz.
Haftaya kısmetse kontrole gideceğiz. Ağda yaptırmanın bir zararı olmadığını okudumama emin de olamadım
temiz ve yapan kişi dikkatli olduktan sonra sorun olmaz değil mi?

merhabalar canlar dr geldik haber veriyim dedim
miniklerimin kalp atışını dinledik tarif edilemez birşey
ikitaneler çok şükür rabbime herşey yolunda mevlam
herkese tattırsın bu duyguyu

nurmecim gözün aydın güzelim maşallah inşalalh 8 ay boyunca sorunsuz geçer bu arada ikiz olmasıda çok güzel maşallah anneleri iyi bak kuzucuklara

medicalcim inşallah sende güzel haberlerle gelirsin bekliyoruz :)

maşallah maşallah maşallah allahım nazarlardan saklasın çok tatlı çokkk

akasyam canım benim canımmmmm

Daha bir kaç gün önce bir videoya baktım sağlık açısından en uygun yöntem ağda diyordu ginikoloji doktoru.

masallah subanallah artık hep hastanedesın sanırım.ayy bı gelebılsem ne ıyı olucak

bı sorun olmaz canımm.ben yapmıstımm

Brak Akasya o sızı oracıkda kalsın. Sen çabucak toparlanmak istersen zor olur. Senin tam anlamda iyileşmen çocuğunu kollarına aldığız zaman olucak. Sen diyordun ya hiç kimse ağlamasın. Bence sen istediğin zaman ağla, iyiyim deyip içindeki ateşi kapatmaya çalışma. Brak yanıp-yanıp bitsin. Yoksa hep orda kalıcak. Geçmişle yaşama, ancak unutmaya da çalışma. İnşeAllah bir gün hepimiz için her şey güzel olur. Bu günün sızısı da o mutluluğu daha fazla yaşamana yardımcı olucak. Rabbim kalbini huzura kovuştursun.

Biz 4 kız kardeşiz, annemin ilk çocuğu erkekmiş ve hamileliyinin 7. ayında kayb etmiş. İnsan unutamaz sanıyor amma, çocuğunu kucağına aldığında her şeyi unutuyorsun diyor.

sumeyyecim ne güzel yazmışsın allah razı olsun

masallah subanallah artık hep hastanedesın sanırım.ayy bı gelebılsem ne ıyı olucak

bı sorun olmaz canımm.ben yapmıstımm

evet canım hastanedeyim ama ablaları derin sizden hızlı çıkıcak gibi gözüküyor.beslenmesi artırılmış bugün...yarın böyle giderse belki çıkarız:)

akasyam canım benim canımmmmm

Çok sağolun kızlar. Buraya böyle şeyler yazmamam gerekiyor. Ama kendimi tutamadım. Neyse....

ayyy ayy maşallah denizimizeee hilbur çok tatlı bu yaaaa baya toparlamış darısı derinimizin başına oda hemen gelicek yanınıza kız deniz de üzülmüş derin yanında yok diye resimde

cnm üzme kendini ama sıkmada kendini agla boşalt içini rahatlarsın malesef yaralarımız tam anlamıyla geçmiyo sadece üstünü kapatıyoruz evlatlarımz olurda kucamıza alabilirsek işte o zaman tüm acılar son bulacak o yüzden bize düşen dayanabildigimiz kadar dayanmak güçlü durmak ve yılmadan bebişlerimizin peşinden koşmak rabbim hepimize anne olmayı nasip etsinnn

Çok sağol Semracığım.. Hep böyle değilim de işte yaramı kanatan bişey olunca böyle kötü oluyorum. İşyerindeyim. Ağlama şansım yok. Eve gidince muslukları açarım Amin inşallahhh..

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.bende mart ayında tüp bebek yaptıracam inşh.korkuyorum ilk olacak ani bir kararla bu ay yapmaya karar verdik kendımı hazırlamaya çalısıyorum.ben aynur hanımla ön görüşme yaptım ama burda siz nur hanımı cok övuyorsunuz acaba ona mı gtsem karar veremedım.bıde opu dan sonra ağrı oluyomu hastanede ne kadar kalınıyor?yardımcı olursanız sevınırım

evet canım hastanedeyim ama ablaları derin sizden hızlı çıkıcak gibi gözüküyor.beslenmesi artırılmış bugün...yarın böyle giderse belki çıkarız:)
ınsallah yarın gelebılırım canım bakalımm kısmet

hıc agrı felan olmuyor aynur hnm da ıyıdır canım eger erkek taıntın yoksa mustecep beyde ıyı

Tedavin hayirli ugurlu olur insallah.. Aynur Hanim da Nur Hanim da hepsi cok ii doktorlar. Zaten tek doktorla devam etmeyebiliyorsun. beni 3 farkli doktor da muayene etmisti. Seninle ve diger hastalarla ilgili kararlari ortak veriyorlar.
Benim doktorum da Nur Hanimdi. Frekansim onunla tuttgu icin hep onu istedim. Bir de kiz kardesimin ismide Nur oldugu icin onu secmistim ugur getirsin diye

opu konusunda da ne agri oluyor ne sizi... Guzel guzel uyuyup guzel guzel uyaniyorsun..mutlu mesut:))
Yani benim oyleydi. Hatta opu dan sonra deli deli gezmistim gece 11lere kadar. Kasma yani, gozunde de buyutme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…