Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Bu saatte gelirsem kimse kalmaz tabi

Saat 9'dan beri eşimle yazı yazıyoruz

o kadar bekledik ama gelemedin kuzummm(

gunaydın herkese
çokk mıdem bulanıyo
daha tam cozemedım gebelıkenmı yoksa grıptenmı ya ben ne saman ıyılescem yaa
bugun ısbası yaptım kafam sersem tavuk gıbı

tabiki gebeliktendir tatlımmm

Bizden başka herkes uyuyor galiba

evettt bi güzel uyudummm:)))

canım hayırlı olsun inş.. bebeğine kavuşursun ve bu bebek te abiciğine şifa olurrrr

inş.. canımm şafak geldi çattı :)) hayırlısı olsun artıkkk

aminnn canımm benimm belkide geçirdiğin en güzel gece olmuştur gerçi daha güzeli diğer bebişimizde çıksın o zaman yaşarsın inş...

inş.. kuzum o frigolar sana evlat olarak döneceklerrr rabbim boş çevirmesin dualrımızı kabul etsin inş...

kesinlikle bende aynı düşünüyorum ben eşime her tüp bebeğe gidelim dediğimde evimizdebir huzursuzluk yaşanırdı o çok çabuk pes ederdi.iyikide baskıcı olmuşum vazgeçmemişim yoksa bu günleri tekrardan yaşayamazdımmm:))) asla vazgeçmeyinn kızlarrr

kızlar tamam size katılıyorum ama ne diyebilirlerdiki.benim kadar negatif alan yok aranızda.bu tür sözlerle ben çok karşılaştım hatta bazı insanlar hayırlısı böyleymiş dediklerinde o kadar kızardımki o insanlara başka laf bilmiyo bunlar sanki bende biliyorum öyle olduğunu ama artık konuşmasınlar derdim.düşünüyorumda ne diyebilirler ki başka biz o an çok hassas olduğumuz için onlar ne derse desin bize batacaktı.kızmayın yanınızdaki insanlara kötü günümüzde dahi yanımızdalarsa onlar dostumuz bizim ama yapabilecekleri diyebilecekleri başka şey yok.ne derse desin bizi o anda hiçbirşey mutlu etmeyecekti eminn olunn....

ya neden boş çıksın rahat ol belki diğerleride döllenecek dua et pes etme inş.. rabbim nasip edecekk...

merhabalar canlar dr geldik haber veriyim dedim
miniklerimin kalp atışını dinledik tarif edilemez birşey
ikitaneler çok şükür rabbime herşey yolunda mevlam
herkese tattırsın bu duyguyu

nurmeee çokkk sevindimmmm rabbim tamamına erdirsin inş...çok güzeelllll...tam olarak ne kadarlıksınız şimdi

medicallll senden de böyle güzel haberler bekliyoruzz kuzummmmmm

akasya,inci,zambak... çok teşekkür ederim.ne kadar sevindim anlatamam.
nurme hayırlı olsun ne mutlu sana inşallah kucağına aldığında kulağını kalbine dayayıp dinlersin kalplerini yavrularının
kabak çiçeği inşallah sorunsuz inşallah pozitif sonuçlu olur tedavin.
senin sonucun benim için çok önemli çünkü bende pco luyum.
hil-bur ne mutlu sana inşallah Derinde gelir yuvasına kavuşur ailesine.

ınsallahhhhh mıkrocugummmm

Sevgili kabakçiçeği umarım herşey senin için iyi ve rahat geçer bu yazdıklarının hiçbirini düşünmemeye çalış aynı şeyleri bende yaşadım ve bunlar sadece senin hırpalanmana ve gergin olmana sebeb olur oysa ki tam tersine mutlu olman gerek şimdiden geçmiş olsun inşallah birkaç gün sonra güzel haberlerini duyarız

nurme tebrik ederim ikizlerini sağlıkla kucağına almanı diliyorum darısı hepimizin başına kızlar...Bu arada nurmenin değeri kaçtı??

Ben de aynen sizin gibi ilk denememde ailedeki her kese söylemişdim. Her kes neqatifi alınca çok üzülmüşdü, ben de onlar daha fazla üzülmesinler diye üzüntümü içime gömmüşdüm. İkinci tedavide yine olmazsa rahatca ağlaya bilmek için kimseye söylemedim. Bir tek en yakın arkadaşıma söyledim (o da beni biliyor, söylemezsem hiç bir şey sormaz, neqatif aldığımda bile bir şey yazmaya çekiniyordu). Kardeşimin olayına denk gelince zaten hiç kimse bilmedi, ben de hiç ağlayamadım. 3. tedavide yine pek duyurmadım, fazla ilgini sevmiyorum. Yine neqatif ve ben rahatça ağlaya bildim . Şimdi 4. deyiz ve kardeşlerim ve arkadaşım hariç kimseye söylemedim.

Bizimkiler aslında iyi niyyetli, amma ben yine de üzülmelerini ve akıllarının bende olmasını hiç istemiyorum. Tutarsa güzel bir sürpiriz olur herkese

Hani derler yaa, dertler paylaşınca azalır- ben buna inanmıyorum. Paylaşınca sanki dert olduğu kanıtlanıyor ve insanın içine oturuyor. O yüzden kötü bir şeyi paylaşmayı sevmiyorum. Sonra da daha kolay unutuloyor.

Bu reklam beni benden aldı ya koptum resmen

[video=youtube;9UtTEjyjU_U]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9UtTEjyjU_U[/video]

gerçekten çok güzelmiş

Gözün aydın Nurme. MaşeAllah, barakAllah. Rabbim rahat ve huzurlu bir hamilelik sonunda sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin, hep mutlu heberlerini burdan bizimle de paylaşmanı yaşatsın. Amin.

DERİN de iyi..dün 3 biberon bitirdi.6 biberona ulaşınca oda çıkıcak...sanırım 2 gün falan kaldı hayırlısıyla...

nur hanım ctesi hastanede oluyor çünkü bi kere randevumuz vardı canım..bide aslında nur hanıma bakıorum onunda tüp bebek ama kadın yinede ne kadar özverili çalışıyor maşalah
aaaa nur hanım da mı tup bebek yapmıs doktoru kimmiş acaba maşallah

masallah canım hayırlısı ile kucagınada aldıgın gunleri gorelim inş kalp atısını duydugun an dunyanın en güzel anı olmalı heralde hayat durmuş olmalı o an

maşallah canım Allah nazarlardan saklasın yakısıklı oglumuzu hayırlısı ile denizimizde cıksın onunda fotosunu gorelim inş

canım tesekkür ederim yasalara aykırı olduğunu biliyorum ama iste ne kadar tarnsfer o kadar umut gibi görüyorum nasip napalım valla olmazsa benden cok şirketteki arkadaslarım uzulecek gibi görünüyor.. hergün yediğimden içtiğme herseyime karısıyorlar valla olmazsa ne yapıcam bilmiyorum:18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…