Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

onuda öğrenicem incim eşim hariç hatta herkese kulak tıkamam lazım çünkü annemde artık üzmeye başladı beni bu yaşananları eşime mal etmek istedi kürtajı tüp bebeği bende üzüldüm belki oda bana üzüldüğünden dolayı böyle düşünüyor ama eşimde ne yapsın ben hariç ona kendi anneme anesine bile laf söyletmem şimdi anneme kırgınım mart ayını söylemeyi düşünmüyorum herşey belli olduktan sonra paylaşacğım başarabilirsem :)

Anneler de üzebiliyor bazen maalesef. O da senin canın yandığı için üzülüyordur eminim ama öyle konuşması insanı ister istemez üzüyor. Amma çok üzmek kelimesi kullandım idare edin yazmaktan kafam sulandı :)

Anneler de üzebiliyor bazen maalesef. O da senin canın yandığı için üzülüyordur eminim ama öyle konuşması insanı ister istemez üzüyor. Amma çok üzmek kelimesi kullandım idare edin yazmaktan kafam sulandı :)

bende işte hem onlar üzülmesin hemde ben üzülmiyim diye başarabilirsem söylemicem :) bu yazıdan sonra tatil iyi gelicek inci çok güzel denk geldi

:KK1:
Gelirse de ne yapalım :) Ağrı kesicilerle idare ederiz artık :) Gecikmesin de. Gecikirse randevumu ertelemek zorunda kalırım :KK43:

inşallah ağrıda olmaz offf ertelenmesin öne gelsn öne :)))) şaka bir yanada gerçekten hakkında hangi saat ve gün hayırlı ise o olsun

Bu reklam beni benden aldı ya koptum resmen :KK9:

[video=youtube;9UtTEjyjU_U]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9UtTEjyjU_U[/video]

bende işte hem onlar üzülmesin hemde ben üzülmiyim diye başarabilirsem söylemicem :) bu yazıdan sonra tatil iyi gelicek inci çok güzel denk geldi

inşallah ağrıda olmaz offf ertelenmesin öne gelsn öne :)))) şaka bir yanada gerçekten hakkında hangi saat ve gün hayırlı ise o olsun

İnsan zor tutuyor kendini ama saklı tutmak en güzeli :)
Ay ne anlatacağım size. Biz eşimle iki akıllı :KK1: ilk tedavide hemen olacağını düşündüğümüz için ne yapmıştık :KK1:
Ben opu'dan çıkmışım dinleniyorum. Eşim fotomu çekti, annemlere, kayınvalideye göndermiştik. Yetmedi kayınbiraderi aradı eşim, böyle böyle dedi çocuk da beni hamile sanmış :KK1:
Şimdi amma gülüyorum bu yaptıklarımıza :KK1:

Amin canım inş.

:))
canım sağlıkla git sağlıkla gel. bizi de özle :)

Özlemez miyim :KK16:
Geldiğimde senin transferin olmuş ya da 1 gün falan kalmış olacak inş. :KK16:

kızlar merhaba. dün çatlatma iğnemi oldum.
bugün kontrolüm vardı. bir adet 19,5 mm yumurta, diğerleri de 14-15 falan arasında bir tane sanırım.
yani tek şansım bir yumurta. onun da içi boş çıkar, kaliteli olmaz, döllenemezse falan diye milyon soru gelse de aklıma düşünmemeye çalışıyorum. yarın yumurta toplama günüm.
bugün çok hassaslaştım.

bugün kontrolüm vardı. bir adet 19,5 mm yumurta, diğerleri de 14-15 falan arasında bir tane sanırım.
yani tek şansım bir yumurta. onun da içi boş çıkar, kaliteli olmaz, döllenemezse falan diye milyon soru gelse de aklıma düşünmemeye çalışıyorum. yarın yumurta toplama günüm.
bugün çok hassaslaştım.

Moral bozmak yok. 14'lük 15'likler den de çıkar merak etme. İnş. güzel olacak her şey. Olumlu düşünelim olumlu olsun inş.

İnsan zor tutuyor kendini ama saklı tutmak en güzeli :)
Ay ne anlatacağım size. Biz eşimle iki akıllı :KK1: ilk tedavide hemen olacağını düşündüğümüz için ne yapmıştık :KK1:
Ben opu'dan çıkmışım dinleniyorum. Eşim fotomu çekti, annemlere, kayınvalideye göndermiştik. Yetmedi kayınbiraderi aradı eşim, böyle böyle dedi çocuk da beni hamile sanmış :KK1:
Şimdi amma gülüyorum bu yaptıklarımıza :KK1:

Amin canım inş.

Özlemez miyim :KK16:
Geldiğimde senin transferin olmuş ya da 1 gün falan kalmış olacak inş. :KK16:

evet canım ya, Allah izin verirse ya bitmiş olacak ya o gün olacak :)

merhabalar canlar dr geldik haber veriyim dedim
miniklerimin kalp atışını dinledik tarif edilemez birşey
ikitaneler çok şükür rabbime herşey yolunda mevlam
herkese tattırsın bu duyguyu

Nurmem gözün aydın canım hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin inş. :nazar:
Hastaneye karar verebildin mi?

Bu reklam beni benden aldı ya koptum resmen :KK9:

[video=youtube;9UtTEjyjU_U]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9UtTEjyjU_U[/video]
ecede bayılıyor bende ızlıyoruz valla 2 hafta ya oldu ya olmadı cıkalı reklam
bugün çok hassaslaştım.
benımde 1 tane vardı olgunlasmıs dıgerlerını ozel bır sıvıya koydular..transfer gunume kadar 7 tane oldu ve o 7 taneden 1 kızım oldu bende cok uzulmustum 14 taneden 1 tanesı olgun cıkınca ama agladım kendımı uzdugum ıcın suan cok pısmanım herkesı uzdum..

masallah subanallah..allah hayırlı uzun omurlu etsın ınsallahh canım sanada guzel saglıklı bır hamılelık ve dogum dılıyorumm

nurmem gözün aydın canım hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin inş. :nazar:
Hastaneye karar verebildin mi?

allah razı olsun incim rabbim sanada nasip etsin
evet canım nisa hastanesine gidiyorum bir aksilik
çıkmassa devam etcem dr sevecen ve ilgiliydi sağolsun

evet memorial bebeği bu da demişti..:)

aaaa nur hanımdamı tüp bebekle hamile kalmış çok şaşırdım acaba onun dr kimdi transferde çok tuhaf geliyor:KK52:

çok şükür atlattık ilk geceyi...aslında gece biraz huzursuz oldu deniz...ay indiremedim kucağımdan kıyamadım ağlamalarına..ama doyunca tık yok velette:)

bin şükür bütün gece hepinize dua ettim denize baktıkça...allah kucaklarınız hayırlı evlatlarla doldursun..rabbim bizi onların yokluğuyla bir daha sınamasın...

hakkınızda hayırlısı olsun cnm :nazar: bebişlerimizi görmek istiyoruzzzzz:KK16:

gözün aydın olsun cnm inş 9 ay ayırmaz rabbim sizi en mutlu an kalplarinin attıgını gördügündür hiç kuşkusuz ondan sonrada kucagına aldıgın gün olur:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

ecede bayılıyor bende ızlıyoruz valla 2 hafta ya oldu ya olmadı cıkalı reklam

benımde 1 tane vardı olgunlasmıs dıgerlerını ozel bır sıvıya koydular..transfer gunume kadar 7 tane oldu ve o 7 taneden 1 kızım oldu bende cok uzulmustum 14 taneden 1 tanesı olgun cıkınca ama agladım kendımı uzdugum ıcın suan cok pısmanım herkesı uzdum..

Masallah subanallah..allah hayırlı uzun omurlu etsın ınsallahh canım sanada guzel saglıklı bır hamılelık ve dogum dılıyorumm

iyi dileklerin için teşekkür ederim tuğçe mevlam seninde evladını sana bağışlasın uzun ömürler versin

bugün çok hassaslaştım.

cnm üzülme 14 15 dende işe yarayan çıkacaktır çatlatma igneleride büyütüyo deniyor olmasa bile sen altın yumurtanla altın bebeşine kavuşacaksın rabbimin izniyle:emir_bebek::nazar:

maşallah nurmecım Allah tamamına erdırsın
bılıyomusun bende ıs cıkısı gıdecegım ınsallah
saat 6 da randevum
nasıl sevındıgımı tarıf edemem sana
haberını alınca daha heyecanlanddım
anammmmmmmmmmmmmm:18::KK1::nazar:

X