Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

çok şükür atlattık ilk geceyi...aslında gece biraz huzursuz oldu deniz...ay indiremedim kucağımdan kıyamadım ağlamalarına..ama doyunca tık yok velette:)

bin şükür bütün gece hepinize dua ettim denize baktıkça...allah kucaklarınız hayırlı evlatlarla doldursun..rabbim bizi onların yokluğuyla bir daha sınamasın...

amin canım maşallah size Allah nazarlardan korusun..hilburcum bizide unutma ama fotolarını yükle denizin merak ediyo teyzeleri öncekilerden pek belli olmuyodu hem büyümüştürde artık kuzu..

ah denturum ahh.. okadar canını sıktın bak gördünmü sende başlıycaksın inş mart ayında sonrada gelsin bebekler..

ah denturum ahh.. okadar canını sıktın bak gördünmü sende başlıycaksın inş mart ayında sonrada gelsin bebekler..

happycim inşallah mart benim içinde hayırlı ve sağlıklı bebişin zamanıdır ne olur dua edin bize o kötü şeyin adını anmak istemiyorum o olmasında gerisine herşeye razıyım yeterki rabbim bir daha göstermesin o iğrenç şeyi (

canım ben yaşadığım o iğrenç şeyden sonra genetik dahil ne varsa yaptırdık hem eşime hem bana geçen testleri gönderdiğimde yine sordum yapılması gereken bişi var mı diye doktor eksik yok fazlası var dedi :)) alınan fetusun bile genetik taramasını yaptırdık sonsuz şükürler olsun bir sıkıntımız yok cananınım tabiriyle frigo kahramanlarımı bekliyorum dondurulmuşları deniceyeceğim allah izin verirse

Edacığım kızlar da söylemişler. Sen Nur Hanıma mail at. Sana dönüş yapacaktır.

oyy oyy canım doktorum.. Hayatımın en kötü günlerini benim için daha katlanılır hale getirmek için elinden gelenin de fazlasını yaptı. Tüm hemşireleri seferber etti. Her ayrıntı ile ilgilendi. Hep güleryüzlüydü.. Ne diyebilirim ki.. Allah binlerce kere razı olsun ondan. Kızçesini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Eşim de ben de çok seviyoruz onu. Bizim için bir doktordan öte.. Bir abla, arkadaş, dost...

Canım ben de haziranda başlamayı düşünüyorum. Nur Hanım bana beni bekleme , tedavini geciktirme dedi. O nedenle ben de çok istememe rağmen onunla başlayamayacağım..

Mustafa Bey ya da Müstecep Bey ile ilgili olumlu yorumlar duydum. İkisinden birini seçerim sanırım.

Geçmiş olsun canım. Gözün aydın.

gunaydın herkese
çokk mıdem bulanıyo
daha tam cozemedım gebelıkenmı yoksa grıptenmı ya ben ne saman ıyılescem yaa
bugun ısbası yaptım kafam sersem tavuk gıbı

Hamilelikten olduğunu düşünüyorum.

Nisannur çoook sevindim canım.. İnşallah hayırlısı ile oğluna şifa olacak bir bebişin olur.. Dualarımdasın.. Ruhunu besle sözüne de bayıldım.. Kesinlikle çok doğru..

Ayy gözün aydınn canım. Çook sevindim.. Bebişlerine kavuşmana az kaldı Bende gelen giden yok maalesef..

Allah razı olsun canım.. Amin.. Rabbim kimseyi evlat acısı ile de evlat yokluğu ile de sınamasın.. Biz de kuzucuklar için duacıyız..

Cısssss eski günleri düşünmeyelim artık.. Düşününce kötü oluyor insan. Biz hep ileriye bakalım. Rabbim bir daha asla bu acıyı yaşatmasın

Bütün testleri yaptırman çok iyi olmuş. En azından aklında hiçbir şüphe kalmamış.Bu uğurda defalarca mücadele edip sorunun ne olduğunu bilmeyen insanlar var. Çok yazık gerçekten de.. Hem emek, hem para , hem de zaman kaybı.

sağol akasyam darısı başına inşallah seninkide yakında gelir mart yaklaştıkça korktuğumu farkettim akasyam bu süreç kısa ve kolay olucak aslında ama dünden beri daha fazla hissetmeye başladım bu korkuyu

çok haklısın işte ben o kayıpları yaşamak istemedim akasya zaman vardı tedaviye boş durmaktansa yaptırdık herkese anlatmaya çalışıyorum araştırmadan herşeye atlamayın inanmayın ama beni yanlış anlıyorlar arkadaşlarım

Korkular normal canım. Benim de halen çok büyük korkularım var. :18: Ama bir arkadaşımın dediği gibi çocuk istiyorsan tüm risklere ve korkulara rağmen deneyeceksin. Denemezsem belki bir daha acı yaşamam. Lakin çocuk fikrinden de vazgeçmem gerekir. Ben asla vazgeçmeyi düşünmüyorum. Yumurtam ve sağlığım, param oldukça devam

Boşver arkadaşı. Ben de eskiden senin gibiydim. Arkadaşlarımı çok önemserdim. Arkadaşlarımı halen önemsiyorum ama hakeden etmeyen ayrımı yaptım. Kötü günlerimde yanımda olmayanları , beni anlamayanları , canımı sıkanları hayatımdan çıkardım. ilişkilerimi en aza indirdim.

Denturum çok sevindim. Oh be geldiler sonunda

Benim de cumartesi günüm ama oradayken olmak istemiyorum Pazartesi dönünce olursam çok makbule geçecek

İyilikten maraz doğar derler ya aynı o hesap. Salla hepsini

canım benim haklısın korkuyorsam vzgeçmem lazım ama asla vazgeçmem aklımdan bile geçmez vazgeçmek ne yapalım artık korksakta yola devam inşallah ne sen ne ben nede bir başkası özellikle burdaki arkadaşlarımız yaşamazlar arkadaşlar içinde işte ben çok önemsediğim için böyle oluyor ya halbuki onlar ben tedavideyken bebeği kaybederkende hayırlı olsun demekle yetinmişlerdi

benım kızım 6 ayı bıtıyor 6500 kg..senden daha ıyı saırım canımm...
kızlar yumurta toplama günü erkekten de sperm alıyorlar ya, cinsel perhiz kaç gün olmalı. benim yumurta toplama perşembe günü ve bir Allah'ın kulu bana bu bilgiyi vermedi henüz. bu nasıl ihmal.
verdıklerı evraklarda yazıyor herseyy...
dusuncelı doktorrr unutmaz ooo
artık eminiz o zaman kızlarrrr birileri bizi gözetliyorrr.bu da ispatı olduuuu:))))))
artık bende emınım belkıde onunla konusuyoruz bıle

Denturum çok sevindim. Oh be geldiler sonunda

Benim de cumartesi günüm ama oradayken olmak istemiyorum Pazartesi dönünce olursam çok makbule geçecek

çok sağol incim gecikmesinlerde erken gelsinler evet zor oluyor heleki tatildeyken ama bırak gelsinler ki erkenden yolumuza gidelim yada geciktirici al bıraktığında hemen geliyor ben düğün zamanı kullanmıştım sıkıntı yapmadı

Canım ben de çok takardım eskiden ama yaşamayan anlamıyor işte onun için hepsine tıkayacaksın kulağını.
Negatif aldığımda en yakın arkadaşlarım üzülme hayırlısı olsun dediler geçtiler. Kızmıyorum onlara kızamam zaten nereden bilecekler ki benim yaşadığım sıkıntıları, akıttığım göz yaşlarını. Tedavi döneminde inzivaya çekilmek lazım. Eşin, biliyorlarsa annen, baban olsun yeter fazlasına gerek yok.

2 güncük geciksin ya
Yok canım geciktirici almayayım şimdi durduk yerde oynamayayım hormonlarla.

onuda öğrenicem incim eşim hariç hatta herkese kulak tıkamam lazım çünkü annemde artık üzmeye başladı beni bu yaşananları eşime mal etmek istedi kürtajı tüp bebeği bende üzüldüm belki oda bana üzüldüğünden dolayı böyle düşünüyor ama eşimde ne yapsın ben hariç ona kendi anneme anesine bile laf söyletmem şimdi anneme kırgınım mart ayını söylemeyi düşünmüyorum herşey belli olduktan sonra paylaşacğım başarabilirsem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…