Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım tek yumurtan olsun senin olsun sen sayıya takılma arkadaslarda yazmışlar zaten tek yumurta ile hamile kalan cok oluyor sen dua et rahat ol inş olacak inş vakti saati gelmiştir diye dua edelim yeter ki Rabbim istesin olur

happy canım sen yazmıstın galiba temizlk vs veya bir arkadas yazmıstı kimdi hatırlamıyorum aman gozunuzu seveyim temzlik yemek derdine dusmeyin zaten cok zor buluyoruz hamileligi kendinizi yoracak zora sokacak seyler yapmayın bgn bunu cok iyi anladım hamile kalmak okadar zor ki bizler icin oyuzden eger birgun nasip olursa coooooook fazla dikkat etmemiz gerekiyor kendimize siz suan bizim hayalimizi yasıyorsunuz

saol canım ama bana yardım edebilecek kimse yok şuanda napıcamı şaşırıyorum işe gelirken bile korku içindeyim ama gerçekten tekim Allahıma emanetiz..

Hayirli aksamlar bayanlar, bugün memorialden randevu aldim 15. Nisan icin Semra hanim ve Nur hanimdan ön görüsme icin
Ne tür tahliller istenildigini sordum muayenede söylerler dedi.
Ben almanyada sigortali oldugum icin tahlilleri burda yapip getirmek istiyorum. Ilk Muayenede gerekli tahlilleri getirirsem daha iyi olmazmi, vakit kaybi olmaz eksik olanlari da orda yaptiririm artik.
Telefonda cok heycanlandim iki lafi bi araya getiremedim, Hemsire Gül beni azarlar gibi konustu cok gücüme gitti anlamiyormusunuz Hanimefendi dedi bisey sormaya cekindim, maglum türkcem de cok süper degil anlatamadim. Insallah Semra Hanim ve Nur Hanim öyle degillerdir.
Sizlerden Hangi tahliller istenildi? ve bu tahliller adetin kacinci gününde yapiliyor?
Bana bilgi verirseniz sevinirim.

canım sana akşam daha net bilgi verebilirim kağtlar evde dosyada ama sadece adetin 3. günü yapılan hormonlar var prolaktin falan bide adet bitiminde cinsel ilişkiye girmeden çekilecek rahim filmi,herhangi bir zamanda da kromozom analizi (senden ve eşinden) trombofili paneli senden,amh yaptırabilirsin herhangi bir zamanda,eşinden spermiyogram birde eşinden hepatit ve hiv ile ilgili kan testleri..

bir arkadaş spermiyogram sormuş ovitreli yapıcağın günden bir gün önce eşin dışarı boşalsın ondan sonra 3 gün geçiyo zaten toplama günüde örnek vericek diye uyarıyorlar..

gunaydın herkese
çokk mıdem bulanıyo
daha tam cozemedım gebelıkenmı yoksa grıptenmı ya ben ne saman ıyılescem yaa
bugun ısbası yaptım kafam sersem tavuk gıbı :KK43:

Canım inş. en kısa zamanda geçer :26:

incim günaydın nasılsın?bu saate kadar çalışmışsınız maşallah size..yolculuk ne zaman tam olarak??

Günaydın kuzum. İyiyim şükür sen nasılsın? Gözümden uyku akıyor biraz daha kaldı onları bitireyim de kurtulayım. Bir daha da almayacağım :)
Cuma sabah 7'de uçak canım nasipse.

saol canım ama bana yardım edebilecek kimse yok şuanda napıcamı şaşırıyorum işe gelirken bile korku içindeyim ama gerçekten tekim Allahıma emanetiz..

Korkma bir şey olmaz Allah'ın izniyle. Ağır işlerden uzak duruyorsundur zaten. Hafta sonu eşin evdeyse birlikte oturup haftalık yemek yapın pratik şeyler atın buzluğa çok kolay olur.
Canım aracı eşin mi kullanıyor işe giderken? Sen kullanabiliyorsan sen alsan ya da o tarafa giden bir servisle anlaşsanız nasıl olur?

İyiyim canım sağol. Sen nasılsın? Önemli değil :KK31:

Kızlar dönene kadar pek giremem artık. Kendinize çok iyi bakın. Allah'a emanet olun :KK16:
gidiyormusun canım hayırlı yolculuklar iyi tatiller incim gez dolaş bomba gibi dön çok öpüyorum:KK54:
canlarım hazırladım bavulları yarın sabah 7de afyona gidiyoruz.kaplıcalara 10günlügüne ordanda konyaya inşallah.fırsat buldukça girerim yazdıklarınızı okumak bile çok güzel.herşey gönlünüzce olsun
dualarımdasınız hepinizi çok ama çok seviyorum.bitanesiniz.iyi geceler.
sanada iyi tatiller kezbancım bol bol dinlen dağıt kafanı :KK54:
Hayirli aksamlar bayanlar, bugün memorialden randevu aldim 15. Nisan icin Semra hanim ve Nur hanimdan ön görüsme icin
Ne tür tahliller istenildigini sordum muayenede söylerler dedi.
Ben almanyada sigortali oldugum icin tahlilleri burda yapip getirmek istiyorum. Ilk Muayenede gerekli tahlilleri getirirsem daha iyi olmazmi, vakit kaybi olmaz eksik olanlari da orda yaptiririm artik.
Telefonda cok heycanlandim iki lafi bi araya getiremedim, Hemsire Gül beni azarlar gibi konustu cok gücüme gitti anlamiyormusunuz Hanimefendi dedi bisey sormaya cekindim, maglum türkcem de cok süper degil anlatamadim. Insallah Semra Hanim ve Nur Hanim öyle degillerdir.
Sizlerden Hangi tahliller istenildi? ve bu tahliller adetin kacinci gününde yapiliyor?
Bana bilgi verirseniz sevinirim.
hoşgeldin edacım hayırlı olsun inşallah tedavin hemşirelerle olan sıkıntını mutlaka bildir onların bu şekilde davranmaya hakkı yok canım kafana takma harika doktorlarla yola çıkıcaksın kafanda soru işareti kalmasın semra hn ve nur hn mükemmel doktorlar görüceksin inşallah
kızlar yumurta toplama günü erkekten de sperm alıyorlar ya, cinsel perhiz kaç gün olmalı. benim yumurta toplama perşembe günü ve bir Allah'ın kulu bana bu bilgiyi vermedi henüz. bu nasıl ihmal.
canım nasıl bilgi vermezler sana bu konuda bu atlanıcak bişi değilki tadevinin seyrini bile değiştirebilir evet çok yoğunlar ama bu onlara ihmal gerektirmez
iyi geceler kızlar...denizle ilk gecemiz...
sessiz sakin oğlum uyumalarda...
size ne anlatıcam ben sizin bu süper doktorunuz nur hanımla ismen hiç tanışmamıştım.sadece katta görünce sizlerin vesilesi ile tanıdığımdan hep gülümserdim ...bu akşam iş çıkışı asansörde karşılaştık.sizlerin yerine kızını seveyim dedim..nasılsınız kızınız nasıl dedim..kadınlar kulubündeki tüm arkadaşlar bebeğinizi bekliyor heyecanla dedim..bana sen hilalin kardeşimisin dedi..yoo ben hilalim dedim..içimden dedimki heralde tesadüf birine benzetti..bebeklerin nasıl çıktımı yoğun bakımdan demezmi şokk oldum biri çıktı diğeri hala orda dedim...ne güzel hiç kilon kalmamış ben seni kardeşin sandım dedi...konuşamadım şaşkınlıktan valla...

pesss dedim ya burayı okuyor ya da hastanedeki hiç bişeyi kaçırmıycak kadar dikatli...her şekilde müthiş bi incelikti...sizlerin adına bende hayran kaldımaçıkçası..hepinize uğur getirmesini dilerim güzel doktorumuzun...
hilalcim maşallah oğluşunaaa
nur hn harika bir doktorrr iyiki tanımışım onu
yok ya valla söylemediler. ama yarın söylicem bunu yani. yuh artık.
en az üç gün mü.. dört gün olur mu acaba
evet en az 3 gün ama 4 gün de oluyor diye biliyorum
kabakcicegi cok tesekkür ederim, ne bileyim türkiyedeki prosedürleri bilmedigim icin sessiz kaldim peki demekle yetindim
en iyisi ben mail yoluyla nur hanima ulasayim bu benim 6 denemem oldugu icin daha bi dikkatli hic bi ayrintiyi atlamadam tedaviye baslamak istiyorum
mikrocum gerekeni yazmış canım bencede direk nur hn iletişeme geç sana dönüş yapıcaktır inşallah bu son denemen olur ve kucaklarsın bebişini

iyiyiz canım sen nasılsın sizin nasıl gidiyorr duydunmu sen pıt pıt ları

bende iyi sayılırım midem çok fena bende yarın gidicem dr inşalla duyarım
bebiş kendini göstermeye başladı desene inşallah duyucaksın bugün canımmmm
tamam canım gelir gelmez yazcam inşallah

iyi akşamlar ben çıkıyorum canım allaha emanet ol :KK19:
güzel haberle gel inşallah canım sizi bekliyoruz :KK16:
şeker testini yeniledim kızlar.çok şükür sorun yoook.ilk yaptırdığım testte açmısın tokmusun demeden kan aldılar.tokken açlık şekerimi ölçmüşler:KK52:
herşey normal allahıma şükür.ne kadar gerildim anlatamam.
şimdi çok iyiyim:KK76::KK76:

çok şükür gözünaydın canım

Canım inş. en kısa zamanda geçer :26:

Günaydın kuzum. İyiyim şükür sen nasılsın? Gözümden uyku akıyor biraz daha kaldı onları bitireyim de kurtulayım. Bir daha da almayacağım :)
Cuma sabah 7'de uçak canım nasipse.

Korkma bir şey olmaz Allah'ın izniyle. Ağır işlerden uzak duruyorsundur zaten. Hafta sonu eşin evdeyse birlikte oturup haftalık yemek yapın pratik şeyler atın buzluğa çok kolay olur.
Canım aracı eşin mi kullanıyor işe giderken? Sen kullanabiliyorsan sen alsan ya da o tarafa giden bir servisle anlaşsanız nasıl olur?

canım benim ya aklımdan geçeni okudun valla..ya hayret içindeyim ...bende sabah onu düşündüm eşimin tanıdğı vardı onlara sorucaz servis işini çünkü okullar açıldı metrobüs zorlaştı baya..arabada daha önceki otomotikti onu kullanıyordum şimdi değiştirdik manuel korkuyorum bunda..değiştiricez heralde yine akşam eşim arabalara bakıyordu:)sen ne temiz kalplisin..

canım benim ya aklımdan geçeni okudun valla..ya hayret içindeyim ...bende sabah onu düşündüm eşimin tanıdğı vardı onlara sorucaz servis işini çünkü okullar açıldı metrobüs zorlaştı baya..arabada daha önceki otomotikti onu kullanıyordum şimdi değiştirdik manuel korkuyorum bunda..değiştiricez heralde yine akşam eşim arabalara bakıyordu:)sen ne temiz kalplisin..

Kalp kalbe karşıymış :)
Evet metrobüs bayağı zor okullar tatil olsa da çok zor. Arabayı değiştirmek de çok iyi fikir :) İşin olduğunda atlar gidersin. Servis işi de çok iyi. Siz ikisine de bakın :)

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

gunaydın herkese
çokk mıdem bulanıyo
daha tam cozemedım gebelıkenmı yoksa grıptenmı ya ben ne saman ıyılescem yaa
bugun ısbası yaptım kafam sersem tavuk gıbı :KK43:
günaydın canım bebişlerdendir canım bulantın :nazar: daha toparlayamadınmı keşke bira zdaha istirahat etseydin hamilelikte hastalık gerçekten çok zor

sakin ol canım korku stres yapma sen elinden geldiğince hafif şeyler yap büyük işleri eşinle halledersiniz biraz aksasın ev işleri çokta önemli değil kasma kendini:KK16:

sen çok azimli ve çalışkansın ben evde olsaydım bende uyuyo olabilirdim..

zambakcım tavsiyelerinize uyucam hiç merak etmeyin tabiki kendimi zorlamıyorum ama hiç bişey yapmamak içinde hizmetçimin olması lazım ve evde hep yatmam lazım çünkü ailelerimizde şuan farklı durumdalar..ama hep dua ediyorum ağır ağır yürüydrum kendimi yormamaya çalışıyorum..

Son düzenleme:
kızlar bişi sorucam nur hn cumartesi günleri hastanede oluyormu yoksa izinlimi

Canım genelde perşembe izinli oluyor ama hamile olduğu için bu aralar hangi günler izinli olduğu belli olmuyor :26:

sen çok azimli ve çalışkansın ben evde olsaydım bende uyuyo olabilirdim..

İş olmasa ben de uyuyordum ama işte mecbur kalktık :KK1: 5 saatlik uykuyla duruyorum :KK14:

Canım genelde perşembe izinli oluyor ama hamile olduğu için bu aralar hangi günler izinli olduğu belli olmuyor :26:

İş olmasa ben de uyuyordum ama işte mecbur kalktık :KK1: 5 saatlik uykuyla duruyorum :KK14:

nur hanım ctesi hastanede oluyor çünkü bi kere randevumuz vardı canım..bide aslında nur hanıma bakıorum onunda tüp bebek ama kadın yinede ne kadar özverili çalışıyor maşalah :nazar:

canım genelde perşembe izinli oluyor ama hamile olduğu için bu aralar hangi günler izinli olduğu belli olmuyor :26:

Iş olmasa ben de uyuyordum ama işte mecbur kalktık :KK1: 5 saatlik uykuyla duruyorum :KK14:
hımm anladım canım randevu almaya çalışıyorum geçen haftadan beri program belli değil diyorlar
alamadım bir türlü:KK19:
Ay kıyamam canım ya bitsede şu yazı sende rahatlasan ne zormuş
nur hanım ctesi hastanede oluyor çünkü bi kere randevumuz vardı canım..bide aslında nur hanıma bakıorum onunda tüp bebek ama kadın yinede ne kadar özverili çalışıyor maşalah :nazar:

normalde hastanede bende gittim bi kaç kere ama kızlarda biri yazmıştı cumartesi yok diye ondan sordum canım
nur hn. Bebiştemi tüp bebek happycim

hımm anladım canım randevu almaya çalışıyorum geçen haftadan beri program belli değil diyorlar
alamadım bir türlü:KK19:
Ay kıyamam canım ya bitsede şu yazı sende rahatlasan ne zormuş

normalde hastanede bende gittim bi kaç kere ama kızlarda biri yazmıştı cumartesi yok diye ondan sordum canım
nur hn. Bebiştemi tüp bebek happycim

evet memorial bebeği bu da demişti..:)

GÜNAYDIN KIZLAR!!!:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Biz dün istanbul maslak acıbademe gittik.tansu küçükle tanıştık ve muayene olduk.doktordan çok memnun kaldım.çok sıcakkanlı,çok ilgili ve herşeyi o kadar güzel açıkladı ki uzun süre odasında olduğumuzu bile fark etmedim.şimdi bize ankarada bir prof önerdi genetik testlerimizi yaptırmak için bize tüp gönderecekler bizde kanlarımızı aldırıp tüpleri göndereceğiz.bu genetik araştırma 2 ay kadar sürecek.bu araştırma bitince benim ilk reglimin 2.günü tedavi başlayacak.muhtemelen buda ya mayısın ilk haftası yada haziran ilk haftası olacak.doktorumuz çok umutlu konuştu.beslenmem ilgili birşey yapmam gerektiğini sordum.oda sadece RUHUNU BESLE YETER dedi.çok hoşuma gitti.bizde haberler böyle.şimdi iş yerinde fırsatım olursa geçmişi okuyacağım umarım hayırlı haberler vardır.:KK16::KK16::KK16::KK16:

GÜNAYDIN KIZLAR!!!:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Biz dün istanbul maslak acıbademe gittik.tansu küçükle tanıştık ve muayene olduk.doktordan çok memnun kaldım.çok sıcakkanlı,çok ilgili ve herşeyi o kadar güzel açıkladı ki uzun süre odasında olduğumuzu bile fark etmedim.şimdi bize ankarada bir prof önerdi genetik testlerimizi yaptırmak için bize tüp gönderecekler bizde kanlarımızı aldırıp tüpleri göndereceğiz.bu genetik araştırma 2 ay kadar sürecek.bu araştırma bitince benim ilk reglimin 2.günü tedavi başlayacak.muhtemelen buda ya mayısın ilk haftası yada haziran ilk haftası olacak.doktorumuz çok umutlu konuştu.beslenmem ilgili birşey yapmam gerektiğini sordum.oda sadece RUHUNU BESLE YETER dedi.çok hoşuma gitti.bizde haberler böyle.şimdi iş yerinde fırsatım olursa geçmişi okuyacağım umarım hayırlı haberler vardır.:KK16::KK16::KK16::KK16:

dr dan memnun kalmana çok sevindim inş hayırlısıyla sağlıklı bebeğin seni bulur kardeşine şifa olur ve kötü günler geride kalır.Allah yardımcınız olsun..

günaydın kızlar!!!:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Biz dün istanbul maslak acıbademe gittik.tansu küçükle tanıştık ve muayene olduk.doktordan çok memnun kaldım.çok sıcakkanlı,çok ilgili ve herşeyi o kadar güzel açıkladı ki uzun süre odasında olduğumuzu bile fark etmedim.şimdi bize ankarada bir prof önerdi genetik testlerimizi yaptırmak için bize tüp gönderecekler bizde kanlarımızı aldırıp tüpleri göndereceğiz.bu genetik araştırma 2 ay kadar sürecek.bu araştırma bitince benim ilk reglimin 2.günü tedavi başlayacak.muhtemelen buda ya mayısın ilk haftası yada haziran ilk haftası olacak.doktorumuz çok umutlu konuştu.beslenmem ilgili birşey yapmam gerektiğini sordum.oda sadece ruhunu besle yeter dedi.çok hoşuma gitti.bizde haberler böyle.şimdi iş yerinde fırsatım olursa geçmişi okuyacağım umarım hayırlı haberler vardır.:KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın canımmm

senin adına çok sevindim hayırlı olsun canım inşallah herşey yolunda gider ve bebişini kucaklarsın
dilerim miniğin abisine şifa olur allah yar ve yardımcın olsun nisancım doktorun çok güzel söylemiş ruhunu besle hep güzel şeyler düşün pozitif ol canım inşallah hep birlikte sevineceğiz :KK16:

günaydınlar nasılsınız kızlar benim şükür kırmızılar geldi sevinçliyim rahatladım hala martta dair umudum var :))

mikrocum görüşemiyoruz ama geçmişi okudum biraz iyisin çok şükür endişelerinide bir yere kaldır artık herşey allahın izniyle güzel olucak bak yarın kuzunun kesesinide görüceksin

incicimm seninlede görüşemiyoruz sohbetinizi özledim yazılar az kalmış ama maşallah azmin süper :)

happy sende iyimişsin geçmişe bakarak :))) sende yollarda haklısın ama o kadarcıkdan bişi olmaz o kuzular size aşkla özlemle bağlandı hemen bırakıp giderlermi onların bağlarını allah yarattı teekkül et kendini çok sıkma rahat bırak canım

zambakçım sende iyiin çok şükür ve kuzunda iyidir inşallah

akasyam sen neler yaptın akşam ben eşimin başını etini yedim allahda sen sus yeter ki dedi galiba :):KK1: bugün kırmıları gönderdi :KK1:

medicalcim sen iyileşemedin mi daha istersen bir doktora sor bakalım belki zarar vermeyen bir ilaç takviyesi yapar kendine gelirsin

hilburcum gözün aydın paşanı almışsın yanına prensese az kalmıştır inşallah

nurmecim yarın mı doktor kontrollerin sanırım kalp atışlarınıda duyacaksın inşallah

X