Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar desteğiniz için çok teşekkür ederim. ama bugün gidemem. önce idrarda yapayım en iyisi micronun da dediği gibi.
sonra kan vermek ya dahada zorlaşacak yada daha kolay olacak bilemiyorum. dua edin benim için.

Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inş.

canlar nasılsınız yaa maşallah ne güzel muhabbet ediyorsunuz ben yoğunluktan pek gelemiyorum:KK50: sayfalarda o kadar çok ilerliyor ki oku oku bitiremiyorum :KK52:

hoşgeldin canımmm iyiyiz sen nasılsınnn vallahi bir gün girmeee sayfalarrr gidiyorrrr

o yapıyor zaten ama gece uyuyor kadın ne yapsın normalde temızlık yapmıyorum yanı burda.ama ec 10 gundur sabahlara kadar oturuyor onu oyalarken heryer dagılıyor malesef..ece uyuyunca onları toplarken 1 saat gecıyor nerdeyse

kendine de vakit ayır ama allah korusun sonra hasta olursunn .hastamı ece neden geç saate kadar oturuyor atladımmı ben bişeyy ne

Bence de sen kadın doktoru seç. Benim kendi doktorumdan tek sıkıntım erkek olması. İlk başladığım zaman kesinlikle kadın doktor düşünmüyordum. Kadınlara hiç bir konuda asla tam güvenmem. Amma Semra hanımı tanıdıktan sonra kadınlara da güvene bileceyimi anladım. Amma kendi doktorumu çok seviyorum. Onun elinden hamile kalmayı çok istiyorum. Gel gör ki, bazen vicdanım sızlıyor, kadın doktor varken neden gitmiyorsun diye.

Semra hanımı çok seviyorum. hayatta hiç karşılaşmasam da. Televizyon proqramlarını izledim.

Amin.

Bir de ben baldızım için randevu alıcam. Kontör yüklenmesini bekliyorum :26::26:

Bence sen qaza gelme. Hadi biz çok merak ediyoruz. Amma sen en az bir gün daha bekle derim :KK34:

işte benim de erkek doktor içime sinmiyor. ondan vicdanen rahat olamıyorum. nur hanıma bastırcam bugün bakalım :)

Tuğçecim tek derdin bu olsun. Bırak dağınık kalsın ev ne olacak. Sen bebekli bir insansın. Bebekli bir insanın evi her zaman derli toplu durmaz.

yani dimi ama ....

kızlar desteğiniz için çok teşekkür ederim. ama bugün gidemem. önce idrarda yapayım en iyisi micronun da dediği gibi.
sonra kan vermek ya dahada zorlaşacak yada daha kolay olacak bilemiyorum. dua edin benim için.

bak böylede düşünme bazı insanların ki idrarda erken çıkar bazılarının ki ise geç çıkar.idrarda gözükmezse de oturup evham yapma lütfenn.benim çıkar hep ama yanlış hatırlamıyorsam canan kanda pozitifi aldığı halde idrarda çıkmamıştı.rabbim yardımcın olsun.çıkmazsa sakın evham yapmaaaaaa

canım biz burda kimseye gaz vermiyoruz hepimiz alminanın pozitif almasını çok istiyoruzz bizdeki sadece temenni yaptırıp yaptırmamak yine onun kendi iradesinde.inş..varsa zaten çıkacaktırrr bu konuda biraz tecrübemiz var ....

Ne biliyim daha çok erken, ben de yapmaya korkardım. inşeAllah pozitiftir.

Ben erken yapsam, neqatif çıksa, ne yoktur diyemem, varsa da zaten çıkardı derim.

Haklısın insanlık hali ama takmamaya çalış. Ece yürümeye başladığında dağınıklık biraz fazlalaşacak alıştır kendini :)
Bir de ikinci bebek düşünüyorsun :)
kendı evım olsa hıc sorun yok burda laf olur dıye takıyorum kafama benım evde cok rahat olur bıre kızın oyun oynıycak odası var evde burda mecbur salonda

Vallahi canım orasını sen değil kayınvaliden ve eşin düşünsün. Orada kalmanıza sebep onlar.

valla artık takmıyorum sekerım.bızım ev suan satılık satıldıgı zaman baska bır ev alıcaz sıte aıdatları magduru olduk cok yuksek rakamlar bızde daha genıs bır eve tasınmayı dusunuyoruz kısmet olursa mustakıl bır eve bırazda o yuzden gıtmıyoruz

Ne biliyim daha çok erken, ben de yapmaya korkardım. inşeAllah pozitiftir.

Ben erken yapsam, neqatif çıksa, ne yoktur diyemem, varsa da zaten çıkardı derim.

canım hep korkuyoruz ama dediğimiz gibi korkunun ecele faydası yokkk gerçeklerle karşılaşmak zorundayız iyi yada kötüüü.ama inş..iyi olacak allahın izniyleeee

mrb kızlar ya sorum olcak yine siz tecrübelisinz bu konularda. bnde tüpe başladım başka merkezde uzun protokol uygulanıyo dün lucrinin 8. iğnesini oldm dün akşam wcde pemve leke geldi ama daha gelen giden yok napmam lazım arasammı doktoru adetin gelmesini mi bekleyeyim

X