Mavi__Kelebek Meme Estetiği

Soyunuyorsun bnde ılk sutyenı kaldrdım öle gosterdım doktorum guldu sen pek utangac cıktın komple cıkar camasırını bi görmem lazım dedi :) ondna sonra zatn her kontrole gıttın mı utanamdan acıyorsun alsıyo ınsan

Kizlar bende haldun beye burda ilk ameliyat olanlardanim:)) album yaptinizmi cok merak ediyorum sizinkilerde nasil oldu diye:))

7 ay önce gögüs büyütme mini karın germe ve karın liposakşın ameliyatı oldum.ama gögüslerimden hiç memnun değilim.

7 ay önce gögüs büyütme mini karın germe ve karın liposakşın ameliyatı oldum.ama gögüslerimden hiç memnun değilim.

neresinden memnun değilsiniz boyutundan mı yoksa dalgalanma sorunu mu yaşıyorsunuz? bende ödemler gittikçe çoook küçük gelmeye başladıı ortasının ayrıklığı da cabası...! hayalimde olan görüntüden çokkk farklılar çook moralim çok bozuk küçükken bile göğsüm bu kadar sorun etmemiştim ( yağ enjekte felan yaptırmak istiyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…