Mavi__Kelebek Meme Estetiği

ama haldun bey hastalar illa şunu istiyorum derse yapıyorum dedi.
sende syle illa böyle olsun diye

sende paranı muaynelere bitirme sakın 125 tl verdim içim acıdı Valla :KK1::KK1::KK1:

Gönülsüz yenen aş, ya karın ağrıtır ya baş. Doktorun kafasında olan şeyi yaptıktan sonra çıkardığı sonuçla hasta istiyor diye yaptığı ameliyattan çıkan sonuç aynı olmaz ki bunu kendisi söyledi bana. Neyi istiyorum desem "yaparız ama hoş durmaz, yaparız ama 2. ameliyat olmak isteyeceksin" derse nasıl o kadar para verip, narkoz yiyip, uyandıktan sonra gönül rahatlığıyla kalkarım o sedyeden? Üstelik fiyat konusunda 500 liralık (kimi için çok, kimi için hiç, benim için fazlasıyla taksit kapatacak kadar çok) meblağ farkı meselesi de var. Bana 5000 den biraz fazla derken sana ve aynı gün muayene olan diğer arkadaşa 4500 civarı olacak denirse, kişiye gore fiyat uygulaması var derim. Kısaca doktor-hasta memnuniyeti karşılıklı olmalı sonuçta bademcik ameliyatı olmuyorum olacaksa 1 defa olsun, ömürlük olsun.

Gönülsüz yenen aş, ya karın ağrıtır ya baş. Doktorun kafasında olan şeyi yaptıktan sonra çıkardığı sonuçla hasta istiyor diye yaptığı ameliyattan çıkan sonuç aynı olmaz ki bunu kendisi söyledi bana. Neyi istiyorum desem "yaparız ama hoş durmaz, yaparız ama 2. ameliyat olmak isteyeceksin" derse nasıl o kadar para verip, narkoz yiyip, uyandıktan sonra gönül rahatlığıyla kalkarım o sedyeden? Üstelik fiyat konusunda 500 liralık (kimi için çok, kimi için hiç, benim için fazlasıyla taksit kapatacak kadar çok) meblağ farkı meselesi de var. Bana 5000 den biraz fazla derken sana ve aynı gün muayene olan diğer arkadaşa 4500 civarı olacak denirse, kişiye gore fiyat uygulaması var derim. Kısaca doktor-hasta memnuniyeti karşılıklı olmalı sonuçta bademcik ameliyatı olmuyorum olacaksa 1 defa olsun, ömürlük olsun.

sen figen hanım da irsin dedinmi ameliyata belki o yuzden fiayt farklıdır.

neden memnun değilsiniz şikayetiniz nedir acaba göğüslerden. nerde oldunuz ameliyatınızı:26:

hem istediğimden büyük oldu kilolu gösteriyorum. hemde ameliyattan 2 ay sonra sol gögüsümde aşagı kayma oldu halada devam ediyor üstelik uç kısımları aşagıda boyum kemiğimden 23 cm aşagıda normali 14 ila 19 cm miş ankara abdurrahman yurtaslan hastanesinde oldum.

neresinden memnun değilsiniz boyutundan mı yoksa dalgalanma sorunu mu yaşıyorsunuz? bende ödemler gittikçe çoook küçük gelmeye başladıı ortasının ayrıklığı da cabası...! hayalimde olan görüntüden çokkk farklılar çook moralim çok bozuk küçükken bile göğsüm bu kadar sorun etmemiştim :KK43:( yağ enjekte felan yaptırmak istiyorum :KK43:

dalgalanma yok hem sarkık hem büyük hemde sol gögüs silikonum aşağı kaydı 11 haziranda tekrar ameliyatım var çıkarttırıp dikleştirmemi yaptırsam ki az bir gögüs dokum var hiçte yok değil yada dikleştirme ile küçük ebat bir silikonmu taktırsam hala düşünce içindeyim ama çok mutsuzum

X