Mavi__Kelebek Meme Estetiği

bende çok üzgünüm her gün üzerimi giyerken sinir oluyorum doktorun ismini burdan vermek pek etik olmaz düşüncesindeyim ki keza yasak diye biliyorum

İsim vermek değil, hakaretvari konuşmak, karalamak yasak. Memnuniyetini yahut memnuniyetsizliğini saygı sınırları ve hukuk kuralları çerçevesinde söyleyebiliyorsun diye biliyorum ben de.
Ayrıca göğüs büyütme operasyonuna girmeden önce ameliyat öncesi/ sonrası tüm komplikasyonlardan hasta doktor tarafından haberdar ediliyor, hasta buna rağmen kabul eder-etmez kendi bileceği iş. Kiminin süreci sorunsuz geçer, kimi ikinci, üçüncü ameliyatları olmak zorunda kalır maalesef.
Topyekün hekimin hatası olmayan durumlar yani.
Bu yüzden hiçbir hekimimiz karalanmamalı, şahsi fikrim.
Ama yine de senin durumuna üzülmüyor değilim...

geçmiş olsun kötü olmuş inşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Ama ameliya öncesi ben en fazla 300 cc istediğimi söyledim doktorumda bunun ameliyat sırasında belli olacağını söyledi 350 cc koyduğu gibi 375 i bile kaldırırsınız dedi ama benden 1 ay sonra ameliyat olan arkadaşım var kıZ benden zayıf 425 cc konmuş ama benimkinden küçük duruyor şimdide kararsızım tanamiylemi çıkartırsan diklwştieme yaptırıp Yada küçük silikonöu koydursam

nasıl sarkık silikondan sonra çocuk mu emzirdiniz nasıl sarktı çok mu büyük ki sarktı

Kaç yaşındasın? Ona göre bir şeyler söyleyebilirim canım. Üzülme.. Her şeyin çaresi var.

41 yaşındayım haziran 11 de ameliyatım var ama karar vermiş değilim

Önce doktorun büyük protez koymaktan yana olduğunu düşünmüştüm ama emzirme, sarkmadan dolayı 350 koymuş ki bence çok anormal değil. 425 koyduğu arkadaşın boyu uzun, kaburga ve omuz yapısı geniş mi acaba zayıf olsa da bu sebeplerden küçük görünüyor olabilir. 425 bence gayet büyük sana psikolojik olarak da küçükmüş gibi geliyor olabilir. Bir de kas altı olabilir arkadaşın, kaslar zamanla eziyor ya..

Göğüs dokun azmış bence önce orantı halledilmeli ve dikleştirme yapılmalı çok küçük olmamalı bu eziyete değsin diyorsan. ''boyum kemiğimden 23 cm aşağıda normali 14 ila 19 cm miş'' demişsin onu anlamadım ne ölçüsü bu duymamıştım daha önce.

Aynı hastanede aynı doktora mı olacaksın 2.ameliyatı? İsim falan vermeyelim, gerçi ameliyat olduğun hastanede 3 tane plastik cerrah var ve hiç birinin adını duymadım. Kahreden bir durumdur eminim. Para pul ayır, önce kendini sonra çevreni ikna et, bayıl, ayılacak mısın o da risk, hadi gözünü açtın elini kolunu kullanama, ağrılar çek, 2 ay sonra daha beter olsun.. 2.ameliyata para verecek misin bir de?

İşte ben de doktorla daha ilk görüşmede içe sinmeyince ortak noktada buluşmayınca düşünceler, korktum.. Yani tamam doktor ameliyatta deniyor ama hastanın kafasından çok uzakta bir şey de koymaması lazım. Çift taraflı memnuniyet olmalı, ama daha çok hasta memnun olmalı ki, o taşıyacak göğsünde senelerce..

Neyse ki senin kapsülünü, miyomunu, Allah korusun kanserini konuşmuyoruz.

Fotoğraf göster bence sevgili hlykr06. Göğüslerim şöyle olsun de ki bir daha hata yapılmasın. İlerleyen yaşlarda ağırlığını taşıyabileceğin (yer çekimi, kilo artışı) bir protez taktır.. Dediğim gibi bunların çaresi var....Allah şifanı versin, gönlüne göre olsun......

çok tşk ederim çok incesin saol bu cuma randevum var doktorla görüşmeye gideceğim ikinci ameliyat için ücret isteyecekmi bilmiyorum ama zaten bu büyüklük meselesinin dışında sol gögüs ameliyat yerimde fıtık oluşmuştu ve silikon 10 cm kadar aşağı kaydı bunu tamir edecekti bende yeniden yaapmayım bakın ödem gidince hala büyükbence çıkartın ve dikleştirme yapın dedeim o zaman da çok küçük durur dedi yani bu fıtık için ücret almayacaktı sadece aynı gün uyluk ve diz içinden liposakşın olacağım onun ödemesini konuştuk ama her şey cuma gün belli olacak birde dediğin gibi annemlerin haberi yok bir önceki ameliyattada kendim gittim.yeniden silikon koydursammı bilmiyorum gögüs dokum biraz var ama bunun birde silikonlar çıkınca ve dikleştirme ile hali ne olur offfff çok sıkıcı

birde tabiki dediğin gibi bunun ileri yaşlardaki hali var daha şimdiden silikondan beri sırt ağrısı çekiyorum ve omuzlarımı ileri tutarak yürüyorum. 425 cc koyulan arkadaşım benden zayıf ama boyumuz aynı ama benimki 425 te onunki 350 cc gibi sadece dikleştirme yaptırıp bıraksammı yine destekli sutyenlere devam

Çektiğin dertlere değdi mi, değecek mi? Dikleştir çıkarttır içinden bence. Daha kilonda, daha yaşında, daha fresh göstermek bence senin için en iyisi. Protezler içindeyken daha da sarkacak bu kaçınılmaz. Söylediklerin normal komplikasyonlar değil, sağlık mı estetik mi?

Güzel haberlerini bekliyorum...

tşkler iyi dileklerin için cuma gideceğim muayeneye sadece dikleştirme yaptırsam o zaman da şu varki 7 aydır protezlerle zaten deri genişledi çıkartıp dikleştirme yapınca biraz dokuda öyle çıkacak iyice küçücük kalırsa ya ben nerden girdim bu işe çok kafam karışık bu arada meme ucu 23 cmde dediğim boyun köprücük kemiğinden itibaren normal ölçü 15 ila 19 arası imiş omuz genişliği ve üst bedene göre değişen cm aralıkları yani

Anladım.. İşte kafandakileri bir sor bakalım doktor ne diyecek..

Merhabalar ben de haldun beye bir an önce randevu almak istiyordum ama burdaki 22 sayfanın 22'sini de okudum ve biraz kafam karıştı açıkçası.. boyum kısacık 1.56 kilo desen 44.. bunlar da ameliyat olmama engel olur mu onları dahi bilemiyorum.. Bazı kısma 5000 lira üstü fiyat verirken bazı kısma 4000-4500 lira fiyat biçmiş tabiki bunlara sebep olan şeyler vardır ama açıkçası ben 20 yaşındayım ve 2-2buçuk yıldır bunun için para biriktiriyorum şu an ödeyebileceğim en fazla para 4500 o da ciddi anlamda ucu ucuna.. bir muayene ücreti 125 tl bile gözümde büyürken bana da fazla fiyat biçerse büyük ihtimalle hevesim gider kırılır diye buraya da yazmak istedim başka doktor mu araştırmalıyım yoksa göze mi almalıyım bilemedim bir türlü.. :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…