Mavi__Kelebek Meme Estetiği

Hayırlısı olsun canım.. İçine sinmesi,doktorla anlaşabilmek önemli bence..Belki zamanı var daha,belki bu hayırlısı değil.Bende araştırma yaptıgım dönemlerde ameliyat olmayı çok istiyordum ama hep hayırlısını istedim Rabbimden.Hayırlısı olmayacaksa nasip etme,engeller çıkart karşıma dedim hep.. Nitekimde araştırma sürecim uzundu :)) Sonunda tamam dediğim bir doktor çıkmıştı karşıma,parasal olarakta herşey hallolmuştu.İçin rahat,huzurlu bir şekilde ameliyat gününü alıyorsun öyle olunca,ben hissetmiştim yani..
Seninde öyle günlerin olacak ben eminim Sabret,hayırlısını iste canım benim ..

Merhaba, 27 mayısa Haldun beye ameliyat tarihini almışsınız hayırlı olsun ne zaman aldınız? Programı çok mu yoğun benim o kadar gecikmemesi lazım hazirana evlenmeyi düşnüyorum((

Geçmiş olsun./ Üzüldüm istediğini bulamamana. Ama bir yandan da doktor sırf müşteri kazanmak gibi görüp farklı davranmamış görüşünü açıkça söylemiş o anlamda da sevindim. İnşallah istediğin gibi bir doktor bulursun. Herşey gönlünce olur inşallah

Merhaba, 27 mayısa Haldun beye ameliyat tarihini almışsınız hayırlı olsun ne zaman aldınız? Programı çok mu yoğun benim o kadar gecikmemesi lazım hazirana evlenmeyi düşnüyorum((

Bugun aldim tarihi,randevularini kontrol ederken bi bosluk gordu aldi oraya hemen..temmuza anca verebilirdim normalde dedi..
Haziranda evlenicekseniz yakin tarihte ameliyat biraz sıkıntılı olmaz mi acaba?sislerin ve morluklarin iyilesmesi uzun suruyo diye biliyorum cunku....

yaklaşık bir ay gibi bir zamanda iyileşir diye düşünüyorum.// ya ameliyat olmadan evlenmek istemiyorum. Maddi olarakta ancak denkleştirebildim çarşamba günü gideceğim umarım benim için de bir boşluk bulunabilir(

bende Mart başı muayeneye gitmiştim en yakın nisan sonu mayısta olabilir demişti ben o kadar bekleyemem hemen olmak istiyorum yoksa vazgecerim dedim o arada defterini karıştırırken hastasının birinin ameliyat tarihini değiştiğini gördü aaa cok şanslısınız tam 1 hafta sonra ameliyata alabilirim demişti bende şansın yardımı ile fazla beklemedim

inşallah benim de öyle olur.// 1 ayda iyileşebilir miyim? eğer böyle olacağını bilseydim para olmasa bile ameliyat tarihini önceden alırdım.((

hevesin kırılmadan başka doktorlarıda araştırabilirsin hemfikir olacagın mutlaka birini bulursun inşallah mutlu mutlu burdan sürecini okuruz:)

Amin canım çok güzel özetlemişsin, tabii ki ameliyatı yapacak doktor, ve fikirleri çok önemli, ama şurada sizlerden öğrendiğim bir şey varsa, ''ne istediğini bilerek git ilk muayeneye..'' öyle gittim. Son anda ameliyatta cc değişir anlarım, yuvarlak değişir damla olur onu da anlarım, ama 1 şey mi tutmaz yahu! Ne hayallerle gitmiştim .. Olsun, yine hayırlısıysa olsun diyeceğim ben, ve vazgeçmeyeceğim. Yakında, öyle uzak değil bu ameliyat olacak arzumum. Yine desteğimsin çook teşekkür ederim sana çook

inşallah benim de öyle olur.// 1 ayda iyileşebilir miyim? eğer böyle olacağını bilseydim para olmasa bile ameliyat tarihini önceden alırdım.((

benim ağrı eşiğim düşüktür ona ramen ameliyattan çıktığım ilk 2 saat dışında agrı çekmedim 4 gün kalkıp yatarken zorlandım onun harici gayet rahattım
1 aya iyileşirsin merak etme umarım benim gibi rahat geçirirsin ağrı kişiden kişiye dwğişiyor ama 1 ayada rahatlarsın

aminnnnnnnnnnnn inşallahhh.. İnşallah boşluk bulunur doktor ertesi gün gel dese gidip olacağım o derece:)))

Sevgili mavi kelebek,
Bugun yazilarini okudum ve doktor gorusmenin sonucunu merakla bekledim...
Doktorun senin icine sineni yapmasi herseyden onemli sonucta bir omur kullanicak olan sensin,bittiginde begenmedigin bisey cikarsa ortaya sil bastan ayni sureci yasamak cok zor..
Bu sabah Haldun hocayla gorustugumde yuvarlak protezi cok nadir kullaniyorum cunku cok suni duruyo,damlayi tercih ediyorum oda dekolteyi dolduruyo demisti..Ben zaten damla istedigim icin icime sindi ama dedigim gibi son soz senin olmali..
Doktor arastirmasina devam etmelisin bence,icine sinen biriyle mutlaka karsilasicaksin..
Guzel haberlerini bekliyoruz... 😘

Çok teşekkür ederim canım. Tabii, zaten doktorun etik hareketini takdir ettiğimi kendisine de söyledim. İlgi, nezaket, alaka çok iyiydi, ama olmayınca olmuyor, daha iyisi olacağına inanıyorum. Hepimizin gönlünce olsun inşallah..

hevesin kırılmadan başka doktorlarıda araştırabilirsin hemfikir olacagın mutlaka birini bulursun inşallah mutlu mutlu burdan sürecini okuruz:)

Hiç kırılmadı hevesim, senin gibi yüreklendiren insanlarla tanışmamış olsaydım gözlerimin altı morarmıştı şimdi.. İlk seferde olmasa da olacak bir gün :13:

Aslıcım aynı gün aynı yerdeymişiz ne güzel.. ama sen benden önce gitmişsin, en azından senin içine sinmiş çok mutlu oldum senin adına, şimdiden hayırlı olmasını dilerim her şey için. Bir an önce ameliyatını olup iyileşirsin umarım.
Sadece benim içime sinmesi değil, doktorun da içine sinerek ameliyat etmesi iki taraf için de en sağlıklısı, benim istediğimi doktor istemiyor, doktorun yapacağım dediği aklıma yatmıyorsa olmamalı, söylediğin gibi 2. ameliyatı olmama adına.
İşte suni durmadığını bir sürü fotoğraf göstererek, ve böyle beğendiğimi söyleyerek anlatmaya çalıştım ama ikna edemedim.
Doktor-hasta memnuniyetini yakalayacağım mutlaka bir gün.
Çok teşekkür ederim naif tavrın için

canım hakkında hayırlısı olsun. bak bakalım başka doktorları gez.

birde muayne nasıl oluyor soyunup mu doktora çıkılıyo yoksa onun yanında sütyeni kaldırıp filan bakıyo. yanlızmı oluyo başkalarıda oluyormu

Sağol canım araştırmaya devam. Özelden yazayım sana hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…