Mavi__Kelebek Meme Estetiği

Yarın benim de ilk muayene günümdü ama sevgilim yüzünden gidemiyorum😔istemiyo 😢

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mavi kelebek sen butün bilgileri aklında tut emi özellikle masraf kısmını bebeğim olmadı haftaya giderim muck

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QU

Sevgilin, nasibinizde varsa evlenirseniz, çok değil 1 yıl sonra yaptırmanı isteyecek, demiştin dersin canım.. :KK34:
Her şeyi aklımda değil, not defterimde tutup buraya yazacağım hiç merak etme, takip edersin kuzum öpüyorum ben de :KK16:

Doktorunla tanışınca şansa ihtiyacın olmadığını anlayacaksın 😉

Doktorunla tanışınca şansa ihtiyacın olmadığını anlayacaksın 😉

Sevgili avalonod,
Bugun Haldun beye ilk muaynemi oldum 27 mayisa ameliyat tarihi aldik..Daha once konusmustuk hakkinda, dediginiz kadar varmis cok memmunum valla ☺ Baska doktorla gorusmeyi dusunmedim bile o kadar sindi icime yani..Tesekkur ederim tanismama vesile oldgnuz icin 😘

Memnun olmana çok sevindim. Şimdiden hayırlı olsun ciciler 😊

Hayırlı olsun canimmmmm
Muayeneni olmuşsun ameliyat günüde almissin cok sevindim
Haldun bey gerçekten çok iyi bir doktor ben hem ameliyatimdan hem ilgisinden memnunum
Inşallah sende memnun kalırsın gönlünce olsun

Hayırlı olsun canimmmmm
Muayeneni olmuşsun ameliyat günüde almissin cok sevindim
Haldun bey gerçekten çok iyi bir doktor ben hem ameliyatimdan hem ilgisinden memnunum
Inşallah sende memnun kalırsın gönlünce olsun

Tesekkur ederim 😊Seninle de konusmustuk Haldun bey hakkinda cok memnun kaldigini anlatmistin..Simdi bekle bekle gelmez bi turlu ameliyat gunu 😊😊

Doktorla anlaşamadık.. Tasarladığım, hayal ettiğim hiçbir şeyde hemfikir olamadık..

Uzun uzun yazmak çok önemli değil de, kazalar ,işten çıkış saatleri, doğa bile hiç kesmediği yağmuru ve yarattığı seliyle el ele verdi bugün, muayeneye saatinde yetişemeyeyim diye .. Nasip diye bir şey var gerçekten !

Ben; Yuvarlak , kas altı , göğüs altı 3 cm kesi dedim,
Doktor; Damla, hem kas üstü hem kas altı , 4,5 cm kesi olur dedi.

Cc ile ilgili fikrini ameliyattan 1 gün önce yapacağı ölçümlerle söyleyebilirmiş.

Dekolte duruşu istiyorum deyince, ısrarla söylediği damla fikri değişmese de, o zaman dekolte kesin istiyorsan yaparım ama hoş olmayacağını şimdiden söyleyeyim dedi..

Kariyerimi belirleyecek 3 önemli sınavın olacağı zaman Haziran-Temmuz.. Ve maalesef o zamana ameliyat günü vereceğini söyledi, ve dahi ücretin de 5000-5200 civarı olacağını ...

Tatil ve sınavlardan sonra konuyla ilgilenmek üzere diyorum şuan.. Zira tekrar o araştırmalara hiç giremeyeceğim şu zamanda..

Defaatle söylüyorum, kaliteli ve ne istediğini bilen bir doktor. Şimdilik biz anlaşamadık.
Belki olması gereken bu,
Belki de benim isteklerim yanlış..

Sevgili avalonod,
Bugun Haldun beye ilk muaynemi oldum 27 mayisa ameliyat tarihi aldik..Daha once konusmustuk hakkinda, dediginiz kadar varmis cok memmunum valla ☺ Baska doktorla gorusmeyi dusunmedim bile o kadar sindi icime yani..Tesekkur ederim tanismama vesile oldgnuz icin 😘
Yanlış alinti yapmışım

Son düzenleme:
Doktorla anlaşamadık.. Tasarladığım, hayal ettiğim hiçbir şeyde hemfikir olamadık..

Uzun uzun yazmak çok önemli değil de, kazalar ,işten çıkış saatleri, doğa bile hiç kesmediği yağmuru ve yarattığı seliyle el ele verdi bugün, muayeneye saatinde yetişemeyeyim diye .. Nasip diye bir şey var gerçekten !

Ben; Yuvarlak , kas altı , göğüs altı 3 cm kesi dedim,
Doktor; Damla, hem kas üstü hem kas altı , 4,5 cm kesi olur dedi.

Cc ile ilgili fikrini ameliyattan 1 gün önce yapacağı ölçümlerle söyleyebilirmiş.

Dekolte duruşu istiyorum deyince, ısrarla söylediği damla fikri değişmese de, o zaman dekolte kesin istiyorsan yaparım ama hoş olmayacağını şimdiden söyleyeyim dedi..

Kariyerimi belirleyecek 3 önemli sınavın olacağı zaman Haziran-Temmuz.. Ve maalesef o zamana ameliyat günü vereceğini söyledi, ve dahi ücretin de 5000-5200 civarı olacağını ...

Tatil ve sınavlardan sonra konuyla ilgilenmek üzere diyorum şuan.. Zira tekrar o araştırmalara hiç giremeyeceğim şu zamanda..

Defaatle söylüyorum, kaliteli ve ne istediğini bilen bir doktor. Şimdilik biz anlaşamadık.
Belki olması gereken bu,
Belki de benim isteklerim yanlış..

Hakkında hayırlısı olsun başka doktorlarla görüşürsün bulunur bi çare canını sıkma senin isteklerinin olmasi daha önemli sonucta protezlerle yasayacak onlarla mutlu olacak sensin öpüyorum seni

Hakkında hayırlısı olsun başka doktorlarla görüşürsün bulunur bi çare canını sıkma senin isteklerinin olmasi daha önemli sonucta protezlerle yasayacak onlarla mutlu olacak sensin öpüyorum seni

Bence de.. Kalp kırılmasın diye her denilene evet denilecek bir şey değil, bu konuda kimsenin görüşü benden değerli değil...
Elbette bu iş burada bitmeyecek. Doğru zaman benim için de gelecek.. Ben de öpüyorum seni...

X