Mavi__Kelebek Meme Estetiği

canım hakkında hayırlısı olsun. bak bakalım başka doktorları gez.

birde muayne nasıl oluyor soyunup mu doktora çıkılıyo yoksa onun yanında sütyeni kaldırıp filan bakıyo. yanlızmı oluyo başkalarıda oluyormu

Soyunuyorsun bnde ılk sutyenı kaldrdım öle gosterdım doktorum guldu sen pek utangac cıktın komple cıkar camasırını bi görmem lazım dedi :) ondna sonra zatn her kontrole gıttın mı utanamdan acıyorsun alsıyo ınsan

Kizlar bende haldun beye burda ilk ameliyat olanlardanim:)) album yaptinizmi cok merak ediyorum sizinkilerde nasil oldu diye:))

Soyunuyorsun bnde ılk sutyenı kaldrdım öle gosterdım doktorum guldu sen pek utangac cıktın komple cıkar camasırını bi görmem lazım dedi :) ondna sonra zatn her kontrole gıttın mı utanamdan acıyorsun alsıyo ınsan[/QU

ilk muayneyi atlatsaydım bi :KK52::KK52:

ne yaptın canım nasıldı muayenen haberler iyidir inşallah ? :KK31:

Soyunuyorsun bnde ılk sutyenı kaldrdım öle gosterdım doktorum guldu sen pek utangac cıktın komple cıkar camasırını bi görmem lazım dedi :) ondna sonra zatn her kontrole gıttın mı utanamdan acıyorsun alsıyo ınsan[/QU

ilk muayneyi atlatsaydım bi :KK52::KK52:

Atlatırsın mrk etme bn bu zmana kdr anneme bıle vucudumu gostememıs ınsanım düşün. o an gozun gormuyo doktora gıttııgn ıcın mecbur acıyorsun iki dkka bakıyo o dkr zaten

oldum canım muayne. :KK17::KK17::KK17:
ameliyat günü aldım 17 haziran. 4500-4600 tutar dedi. bakalım biraz para ayarlamam lazım.:44::44:
bana boyunu dedi bakalım tahlilere gittiğimde detayları sorucam

Hadi çok sevindim adına. Az bişey daha eklemen lazım o konuştuğumuz paraya bak. Hem detay da vermemişsin nelere karar verdiniz?
Boyunu mu dedi? Onu da anlamadım canım? :44:

7 ay önce gögüs büyütme mini karın germe ve karın liposakşın ameliyatı oldum.ama gögüslerimden hiç memnun değilim.

7 ay önce gögüs büyütme mini karın germe ve karın liposakşın ameliyatı oldum.ama gögüslerimden hiç memnun değilim.

neresinden memnun değilsiniz boyutundan mı yoksa dalgalanma sorunu mu yaşıyorsunuz? bende ödemler gittikçe çoook küçük gelmeye başladıı ortasının ayrıklığı da cabası...! hayalimde olan görüntüden çokkk farklılar çook moralim çok bozuk küçükken bile göğsüm bu kadar sorun etmemiştim :KK43:( yağ enjekte felan yaptırmak istiyorum :KK43:

Son düzenleme:
X