Mavi__Kelebek Meme Estetiği

Evet canım kullanılıyormuş, estağfurullah ne demek cahalet, geç tecrübe ettim ben de, zaman çok ters oldu, vardır herşeyin sebebi diyorum artık .... Mecbur kalmadıkça kullanmasın da bence kimse :KK20:
Pazartesi randevun var değilmi? Yani ilk görüşmene 2 gün kaldı:) ben heyecandan 1 hafta uyumamistim sabaha kadar memeler görüyordum:KK1:

rahat ol, pozitif düşün. inan ki ne kadar rahat olursan, herşeyi didikleyip kafaya takmazsan işler de o kadar yolunda gidiyo. ben mesela haldun beyi şans eseri buldum. ona ameliyat olan kimseyle konuşmamıştım. muayene olurken ameliyata karar verdik. hiç bişeye karışmadım. ne protezi araştırdım, ne büyüklüğü şu cc olsun dedim.... sadece çok büyük dikkat çekecek bişi istemiyorum dedim ve gerisini haldun beye bıraktım. 6. gün ameliyat oldum ne olduğunu anlamadan :KK1::KK1::KK1: tmm senin şimdiki durumun biraz farklı evet ama inan ki kafana taktığına değmez göreceksin. hepsi hallolur yeter ki sen moralini yüksek tut cnm. stres herşeyden çok zarar veriyo inan buna. ne zaman istersen burdayım. hep destek tam destek .....:KK9::KK9::KK9:

Canım benim..Zaten çok beğeniyorum senin cicilerini biliyorsun. Ve ben böyle güzel örnekler görerek Haldun Hocayı buldum tabii çok şanslıyım. Seninki de büyük şans ve elbette Haldun ve Figen hocalarımızın başarısı. Çok araştırdım ben kendi çapımda, hala didikliyorum sağı solu :KK9: Yapmamak lazım bu kadar haklısın, çöp batmasın sakındığıma.. Ama araştırmasaydım ne Haldun Hocayı,ne KK'yı,ne sizleri tanıyamazdııımmm :KK16: İyi ki de yapmışım. Benim için ve isteyen, bu yola baş koyan ve yaptıran herkes için ameliyat anlamında hayırlısı olsun. Yazılarımız güzel olsun.. Dua ettim senin için, yardımlarına ihtiyacım olacak 2 gün sonra muayene sonrası bilgi transferi yapmaya da hazırla kendini arkadaşım benim... :KK19:

hakkında hayırlısı olsun canım üzülme. ne hissettiğini çok iyi anlaıyorum bende bi an önce olmak için çareler arıyorum. senin herşey tamam ken bu olayın çıkması üzücü ama dedimya herşeyin hayırlısı.
yinede muayeneni ol bakalım ne diyecekler. hapı kaç ay kullanman lazım mış?

Narpekcim canım, psikoloji yarım, korkular her ameliyat öncesi olduğu kadar, sonuç istediğim gibi olacak mı, küçük olmasın yaptırdığıma değsin, büyük olmasın, orantısız olmasın, kredi çekmişiz şu dar zamanda, anne razı, ama değil, yani herşey tam değil benim için de..
Senin de gönülden dilediklerin gerçekleşir inşallah canım..
Muayeneden çıkar çıkmaz yazıcam sizleri de ortak ettiğim sevgili günlüğüme...
2 ay kesin içecekmişim, sonrası Allah kerim...

Pazartesi randevun var değilmi? Yani ilk görüşmene 2 gün kaldı:) ben heyecandan 1 hafta uyumamistim sabaha kadar memeler görüyordum:KK1:

Hahahha :KK17: 15 yıldır görüyorum ara ara ben de :KK17:
Şu sıralar azcık büyüdüler gibi hormon değişikliğinden midir nedir, saltanatlarının sonuna geldiklerinden mi ne :KK9:
Pazartesi evet canımm bugünü sayma,pazartesiyi sayma, 2 gün kaldı sanki iş görüşmesine mülakata gidiyorum çok heyecanlıyım :119:

Canım benim yardımcı olduysam ne mutlu:21: sorunların inşallah halolur üzülme ilk muayene bi git görüş ondan sonrasında cok rahatlarsin
Dogum kontrol hapı hiç kullanmadım adet duzensizliginde kullaniliyormu? Bu konularda cok cahilim:44:

Tabiki adet düzensizliğinde kullnılıyo bn 1 senedir kullanıyorum düzenli olarak dogum kontrol hapını o sekıl adetım gununde duzenli geliyoo

Hahahha :KK17: 15 yıldır görüyorum ara ara ben de :KK17:
Şu sıralar azcık büyüdüler gibi hormon değişikliğinden midir nedir, saltanatlarının sonuna geldiklerinden mi ne :KK9:
Pazartesi evet canımm bugünü sayma,pazartesiyi sayma, 2 gün kaldı sanki iş görüşmesine mülakata gidiyorum çok heyecanlıyım :119:

Cok komiksin güldürdün beni:KK9:tamam 2 gün kaldı inşallah hayallerine az kaldı

Hiç 300 gibi değil önceden dokun vardı sanırsam dolu dolu süper :KK53:
Yeni bikiniler, sütyenler, oh daha ne olsun :nazar:
Iki cocuk dogurdum 2 ay emzirdim ona ramen cok az dokum vardı içleri bosalinca görünürde meme kalmadı:KK52:hayal bile edemezken 2 hafta içinde ameliyat oldum ani kararla iyikide olmuşum suan cok mutluyum:)

En çok;
*Desteksiz sütyen,
*Destekli ama şöyle dolu dolu gösterecek yarım sütyen,
*Mayokini,
*İçine vatka, sütyen desteği dikmediğim üçgen ve muadili bikini,
*Slikon ten rengi askısız sütyen,
*Straplez herhangi bir şey,
*Göğüs ucu kapatan silikon ped,
*Evlendikten sonra bir kere bile giymediğim saten geceliğim.

Hepsini giymek, takmak, kullanmak istiyorum.
Aklıma geldikçe yazarım.
:KK14:

Iki cocuk dogurdum 2 ay emzirdim ona ramen cok az dokum vardı içleri bosalinca görünürde meme kalmadı:KK52:hayal bile edemezken 2 hafta içinde ameliyat oldum ani kararla iyikide olmuşum suan cok mutluyum:)

Hey maşallah! Hiç 2 çocuk doğurmuş gibi değilsin canım..
Hem yavrularını hem cicikleri bağışlasın sana Allah'ım, hep de mutlu ol :81:

Hey maşallah! Hiç 2 çocuk doğurmuş gibi değilsin canım..
Hem yavrularını hem cicikleri bağışlasın sana Allah'ım, hep de mutlu ol :81:

Ayyyy Sağol arkadaşım keşke daha önceleri yaptirsaymisim kendime eziyet etmeseymisim ama hep cekindim
Sende cocuk yok dimi? Birde küçük oglum 2 yaşını yeni geçti küçük aynı zamanda bu kadar hareketli çocukla ben gittim ameliyat oldum artik nasıl bi ruh halindeysem:KK53:
Allahım hepimizin sevdiklerini bizlere bağışlasın

Narpekcim canım, psikoloji yarım, korkular her ameliyat öncesi olduğu kadar, sonuç istediğim gibi olacak mı, küçük olmasın yaptırdığıma değsin, büyük olmasın, orantısız olmasın, kredi çekmişiz şu dar zamanda, anne razı, ama değil, yani herşey tam değil benim için de..
Senin de gönülden dilediklerin gerçekleşir inşallah canım..
Muayeneden çıkar çıkmaz yazıcam sizleri de ortak ettiğim sevgili günlüğüme...
2 ay kesin içecekmişim, sonrası Allah kerim...

sağol canım dileklerin için.
2 ay kullanmak gerekse belki 2 ay sonraya alırsın ameliyat gününü çocugun varmıydı

En çok;
*Desteksiz sütyen,
*Destekli ama şöyle dolu dolu gösterecek yarım sütyen,
*Mayokini,
*İçine vatka, sütyen desteği dikmediğim üçgen ve muadili bikini,
*Slikon ten rengi askısız sütyen,
*Straplez herhangi bir şey,
*Göğüs ucu kapatan silikon ped,
*Evlendikten sonra bir kere bile giymediğim saten geceliğim.

Hepsini giymek, takmak, kullanmak istiyorum.
Aklıma geldikçe yazarım.
:KK14:

:KK1::KK1::KK1: bende straplez çok seviyorum.

Ayyyy Sağol arkadaşım keşke daha önceleri yaptirsaymisim kendime eziyet etmeseymisim ama hep cekindim
Sende cocuk yok dimi? Birde küçük oglum 2 yaşını yeni geçti küçük aynı zamanda bu kadar hareketli çocukla ben gittim ameliyat oldum artik nasıl bi ruh halindeysem:KK53:

benimde 2 çocugum var angela biri 3 öbürü okula gidiyo.
bende toplamda 4,5 sene emzirdim durum felaket:KK43::KK43::KK43:

Hiçbir şey için geç değil, senin için olması gereken zaman buymuş canım benim..
Çocuk yok henüz, Allah aratmasın.
Ee, ben boşa bıkbık yapıyorum vallahi o zaman, çoluklu çocuklu olmak da var bu ameliyatı hem senin meleğin 2 yaşında kucak ister, ilgi ister üf zor, kolay değil.

X