Mavi__Kelebek Meme Estetiği

sağol canım dileklerin için.
2 ay kullanmak gerekse belki 2 ay sonraya alırsın ameliyat gününü çocugun varmıydı

Bebik yok daha canım.. 2 ay demek temmuz demek, KPSS demek, yaz geldi demek, temmuzda olacağıma eylül-ekim gibi olurum ki o zamana kadar beklerse bu arkadaşın kesin vazgeçer bu işten :KK9: Hapı kullanan arkadaşlar, doktorlarının bıraktırmadığını söylediler öyle girilebiliyormuş ameliyata. İnşallah benim doktorlarım da aynı şeyi söyler de size haber veririm buradan ameliyat tarihimi .

Hiçbir şey için geç değil, senin için olması gereken zaman buymuş canım benim..
Çocuk yok henüz, Allah aratmasın.
Ee, ben boşa bıkbık yapıyorum vallahi o zaman, çoluklu çocuklu olmak da var bu ameliyatı hem senin meleğin 2 yaşında kucak ister, ilgi ister üf zor, kolay değil.

Yaaa en azindan istedigin gibi yatip istedigin saatte kalkarsin benim 5 gunden sonra öyle lüksüm olmadı annem 5 gun bakti sagolsun çalıştığı için dönmek zorundaydi ayrica ben Ankara o Istanbulda oturuyor neyse geldi geçti zaten cok zorlanmadim ameliyatan çıktığım ilk saatler disinda ne agrim ne baska bi sikayetim oldu beklemefigim kadar rahattim doktorum sagolsun

:KK1::KK1::KK1: bende straplez çok seviyorum.

Gerçi benim zayıflıktan hafiften general omzuna benzeyen kemikli omzumda herkeste durduğu gibi durmaz ama ona da bulucaz bi formül :KK1:
Hiç unutamam, ne kadar istesem de straplez giyememiştim gelinliğimi..
Ama şu bi gerçek ki göğüs insanı azcık kilolu gösteriyor buradaki zayıf arkadaşlarımın önce/sonra fotoğraflarına bakıyorum net fark var sinede bilhassa.
Zaten çoğumuz zayıf şahsiyetleriz meme yaptıranlar olarak, meme demek yağ dokusu demekse, bizde de yağ yoksa ve kilo alamıyorsak, neler neler denediysek de kar etmediyse yaptırıciz el mahkum :94:

Yaaa en azindan istedigin gibi yatip istedigin saatte kalkarsin benim 5 gunden sonra öyle lüksüm olmadı annem 5 gun bakti sagolsun çalıştığı için dönmek zorundaydi ayrica ben Ankara o Istanbulda oturuyor neyse geldi geçti zaten cok zorlanmadim ameliyatan çıktığım ilk saatler disinda ne agrim ne baska bi sikayetim oldu beklemefigim kadar rahattim doktorum sagolsun

Öyle tabii, ama çocuk doğurduktan sonra yaptırmayı gönül daha çok isterdi biliyor musun ? Çevremdeki dönütler de hep böyle. Çocuk emsin emeceğini, son haliyle yaptırayım isterdim. Ama ne zaman doğacağı belli olmadığı için, yani henüz ufukta bir tarih olmadığı için ve daha fazla beklemek istemediğim için yaptıracağım sanırım... Geç mi kaldım, erken mi davranıyorum o yönden de kafam karışık. Dinlemeyeceğim ama kafamdaki sesi artık. Bitecek bu iş.

Gerçi benim zayıflıktan hafiften general omzuna benzeyen kemikli omzumda herkeste durduğu gibi durmaz ama ona da bulucaz bi formül :KK1:
Hiç unutamam, ne kadar istesem de straplez giyememiştim gelinliğimi..
Ama şu bi gerçek ki göğüs insanı azcık kilolu gösteriyor buradaki zayıf arkadaşlarımın önce/sonra fotoğraflarına bakıyorum net fark var sinede bilhassa.
Zaten çoğumuz zayıf şahsiyetleriz meme yaptıranlar olarak, meme demek yağ dokusu demekse, bizde de yağ yoksa ve kilo alamıyorsak, neler neler denediysek de kar etmediyse yaptırıciz el mahkum :94:

evet aynen öyle yağ olsa biyerlerimiz dolar zaten :KK52::KK52:

Bebik yok daha canım.. 2 ay demek temmuz demek, KPSS demek, yaz geldi demek, temmuzda olacağıma eylül-ekim gibi olurum ki o zamana kadar beklerse bu arkadaşın kesin vazgeçer bu işten :KK9: Hapı kullanan arkadaşlar, doktorlarının bıraktırmadığını söylediler öyle girilebiliyormuş ameliyata. İnşallah benim doktorlarım da aynı şeyi söyler de size haber veririm buradan ameliyat tarihimi .

Canım öğretmen misin sen de? Atama bekliyorsun sanırım?

Evet meslektaşız :KK16: Ben de geçen Eylül ayında kpssye 3. girişimde atandım, darısı senin başına.. :nazar:

Çok sevindim önce atanmana, sonra meslektaş olmamıza. Kurtarmışsın hayatını, gönülden tebrik ederim seni arkadaşım, ve meslek hayatında başarılar dilerim.. Darısı başıma kaldırılmadan ben de atanırım inşallah :nazar:

Canım benim..Zaten çok beğeniyorum senin cicilerini biliyorsun. Ve ben böyle güzel örnekler görerek Haldun Hocayı buldum tabii çok şanslıyım. Seninki de büyük şans ve elbette Haldun ve Figen hocalarımızın başarısı. Çok araştırdım ben kendi çapımda, hala didikliyorum sağı solu :KK9: Yapmamak lazım bu kadar haklısın, çöp batmasın sakındığıma.. Ama araştırmasaydım ne Haldun Hocayı,ne KK'yı,ne sizleri tanıyamazdııımmm :KK16: İyi ki de yapmışım. Benim için ve isteyen, bu yola baş koyan ve yaptıran herkes için ameliyat anlamında hayırlısı olsun. Yazılarımız güzel olsun.. Dua ettim senin için, yardımlarına ihtiyacım olacak 2 gün sonra muayene sonrası bilgi transferi yapmaya da hazırla kendini arkadaşım benim... :KK19:
ne zaman istersen ve neye ihtiyacın her zaman burdayım cnm :KK16::KK16::KK16:

Haydi bakalım,yarın ilk muayene günüm.
Belki de 1 hafta sonra ameliyata alır doktorlarım ?
İzlediğim filmlerde kızların göğüslerine bakıp ameliyat olmuşsa şu cc'dir diye çıkarımlara başladım artık, bir an önce olmalıyım şu ameliyatı :KK1:

Allah utandırmasın.

Yarın benim de ilk muayene günümdü ama sevgilim yüzünden gidemiyorum😔istemiyo 😢

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mavi kelebek sen butün bilgileri aklında tut emi özellikle masraf kısmını bebeğim olmadı haftaya giderim muck

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X