Mat Allık Mı Sedefli Allık mı

E

ela

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ela
arkadaşlar ingilizce hocamda gördüm ve çok beğendim sedefli bir allığı var, ben sordum dayanamadım simli allık kullandığını söyledi, ama o kadar güzel ki abartısız parıl parıl da parlamıyor böyle yanar dönerli.Aynı bu şekilde bir allık kullanan arkadaşlar var mı marka rica ediyorumhihoyyyt

• Konu Sahibi ela
chanel- no 82 :asigim: :asigim: :asigim:
rengi şeftalimsi pembemsi bir renk vee altın ışıltıları var. :asigim:
tam olarak yanar döner dediğin şey hihoyyyt
ele sürüyorsun simli gibi, ama yanakta hafif ışıltılı duruyor, doğal 1 görünümü var. :icecream:

• Konu Sahibi ela
terracotta allıkları dene pastel cok güzel...son olarak d agolden rose aldım pembesi şahane..yaz kış kullanılıyor..

• Konu Sahibi ela
yazın simli terracotta kışın mat allıkları kullanırım kışın çok simli şeyler kullanınca hiç hoş olmuo bence kış simi kaldırmıo ama yazın harika

• Konu Sahibi ela
şuanda mat allık daha çogulukta kullanıyorum

• Konu Sahibi ela
Subtle Bronzing With Givenchy Mat and Glow bu urunu cok oneriyorlar arkadaslar..

bronzer gibi gozuksede naturel bir urun.

Givenchye gözüm kapalı güveniorm prizma allıklarımda süper bu bronzerda öle

bence mat allık ya çünkü simli allık sürünce sevgilimle her yanaktan öpüşümüzde çocuk parıl parıl oluyoo :))

ben yaz kış simli allık kullanıyorum kışın zaten yüz donuk gözüküyor aksine hareketlenmesi gerekir .yazın ise bronz ve şeftali tonunda parlak allıklarda kullanılabilir .ayrıca parlak allık kullanmaya gerek yok normal bir allık kullanıp üzerine şeffaf sedefli allığı fırça ile istediginiz noktalara parlaklıkta katabilirsiniz.

Aynı şey bende düşünüyorum bu aralar... simli değil ama sedefli far çok hoş duruyor bence mattan daha iyi. Simli olanların güneşte pul pul doğallıktan uzak bir görüntüsü oluyor ama sedeflilerde cildinizin kendisi parlakmış gibi duruyor.
Ama gene de sürülen yere göre de değişir bence. Ciddi bir ortamda parlamak istemem, buna karşın gündelik hayatta sedefli çok hoş olur. Ya iki tane allık olacak, ya da renksiz ve ya az renkli sedef ayrıca olacak mat allık üstüne istenirse uygulanacak.. sanırım en iyisi bu. Mineral makjay kullanmaya başladım ve bu seçenekler allıklarda var.

Işıltıyı seven biri olarak sedefli allıklar tercihimdir..opuyorumnanaktan

Bende ışıltılı allıkları tercih etmişimdir hep.Tamam mat allıklar belki daha doğal duruyodur kendinize yakışan tonu bulursanız.Ama kokoşluktan vazgeçmeyen biri olarak ışıltı her zaman benimde ilk tercihim.

her ikiside=) ruh halime göre değişyor kullandıgım:)

sedefli allık vazgeçilmezimdir. mat allığım yok zaten

bebişlerr flormarın veya golden rose un terracota allık fıyatlarını bılıyomusunuzz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…