Mat Allık Mı Sedefli Allık mı

bence simli allıklar çok daha güzel... eskiden erkek arkadaşıma çok bulaşıyor ve parlıyor diye mat kullanıyordum ama o zaman ki ile şimdi çekilen fotolar arasında dağlar kadar fark var. bir kere cildim çok daha canlı duruyor.

benim tavsiyem kesinlikle body shop ürünleri...iki ayrı allığını kullanıyorum biri bu sonbahar koleksiyonu için çıkardığı ürün , diğeri ise uzun zamandır piyasada var ve 5 renkten oluşuyor aynı zamanda far olarakta kullanılabiliyor. kesinlikle şiddetle tavsiye ederim

kırmızı bordo gibi koyu rujlarda mat
acık pembe sogan kabugu gibi acık renklerde ise sedefli
tavsiye ediorum yerimseniben

matt degil oda solukk göösteriyo cildi.
bence ışıltı laazım allıkta..ben öyle kuulanırımm

ben çok makyaj yaptığımda simli allık sürmem mat sürerim çünkü boya küpü gibi oluorm,az yaptıysam simli allıklarımdan kullanıorm :)

ben hayatımda bi kere mat allık kullandım hiç hoşnut kalmadım sonuçtan; o bakımdan sedefli ve özellikle şeftali bronz tonlarda allık tercih ediyorum şahsen:1rolleyes:

Simli allık sivilce yapıyor ki denedim bendede yaptı.:78:Ama mat şeftali vazgeçilmezim hemde doğal :87:

Yüzünüzde sivilceler,lekeler,izler varsa sedefli allık kullanmayın derim ben.Çünkü hataları daha da belirginleştiriyor.Mat allıklar daha doğal durup,gizleyebiliyor.

Yüzünüzde sivilceler,lekeler,izler varsa sedefli allık kullanmayın derim ben.Çünkü hataları daha da belirginleştiriyor.Mat allıklar daha doğal durup,gizleyebiliyor.

evet haklı olabilirsin:130: yüzümde bir iki iz kızarıklık varsa allık kullanınca o izler kapanacağına sanki yüzün allık sürülen her tarafı kusurluymuş gibi çiçek bozuğu bir hal alıyor

En Büyük TÜRKİYE
evet haklı olabilirsin:130: yüzümde bir iki iz kızarıklık varsa allık kullanınca o izler kapanacağına sanki yüzün allık sürülen her tarafı kusurluymuş gibi çiçek bozuğu bir hal alıyor

Canım benim de öyle oluyor da kendimden biliyorum:)

the balm ın aydınlatıcısını hangi allığın üzerine sürersen o görüntüyü elde edebilirsin. sedefli bir parıltı için simsiz.

şeftali tonlarında mat bir allık candır :) sedefli allıklar terliymişim gibi gösteriyor fotoğraflarda.

Yerine,duruma,kıyafete göre değişir. Elbette çok spor giyinilmişse sedefli hoş durmaz.
Hem ışıltılı hem mat allık bulunmalı makyaj malzemeleri arasında.

Geçen bir bayanda bir allık gördüm böyle nasıl desem altın rengi gibi,ışıltılı ama teniyle çok birleşmiş kremsi bişiydi galiba bayıldımm.
Var mı bildiğiniz öyle bir ürün?

bu gece mi gündüz mü ve nerede kullanılacağına bağlı tamamen, işe giderken tutup içinde kocaman glitterları olan allıklar sürmem tabiki..
gündüz genelde mat ve doğal allıklar kullanırım, daha radiance ve taze bir görünüm istiyorsam krem allık tercih ederim.

gece biraz daha cicili bicili allıklar tercih edebilirim ama, özel bir yere bir etkinliğe falan gitmişmdir zaten..

X