MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

İnş olgun yumurtalar olsunlar inş..
benimde cuma transfer olacak.. Bakalım bu Embryo ne kadar sağlıklıymış.. Tutunacak mı?
Allahın izni ile dualarımız ile tutunacak yarın kandil gecesi Rabbimden isteyeceğiz. İnşaAllah olacak canımm

İnş olgun yumurtalar olsunlar inş..
benimde cuma transfer olacak.. Bakalım bu Embryo ne kadar sağlıklıymış.. Tutunacak mı?
Doktorum yüksek doz kullanmadım 10 tane olsun kaliteli olsun 20 olmasındansa dedi. Ona güveniyorum artık sayıya takılmam muhtemelen İnş çok çok sağlıklıdır ve grubun ilk pozitif fotosunu senden alırız

Benim olmadı kızlar, umarım sizler pozitifleri görürsünüz, değerim düşmüş..

Canım Rabbim hayırlı vakitte ummadığın anda nasip etsin.
Elinden geleni yaptın. Demek ki zamanı var bekleyeceğiz İnşaAllah o güzel günlerde gelecek kendini çok üzme

Amin inş..
Sayıya hiç takılma.. Yumurta olgun olsun yeter..
Bak benden 22 yumurta toplantı 16 tanesi olgun.. 7 1.kalite 5 2. kalite embryo oldu. İlk transfer negatif
Burada gebe olan bi arkadaştan 24 yumurta toplandı. 2 tane 1. gün oldu. İlk denemede pozitif oldu.
Burada bi arkadaştan 3 tane yumurta toplandı. 1 tane embryo oldu. İlk denemede pozitif oldu.
Bi arakdaştan 24 yumruta toplantı. 19 tanesi olgun çıktı. Geriye 4 embryo kaldı..
Sayılara takılma hiç..
Bir tane olsun.. Senin olsun yeter..

Aa gerçekten mi? Rabbim tez vakitte hayırlı haberlere vesile etsin inş..
Rahmin öğrendi... Vücudun öğrendi...
Şimdi nedeni irdelenip diğerlerinin tutunmasına vesle olacak inş. Geride embryo var mıydı?

Amin inşallah o yüzden önemli olan sonuç. Süreçte herşey değişkenlik gösteriyor. Psikoloji dayanmaz yoksa.

Yok canım adet ağrısı gibi biraz biraz sancı karnın hafif şişebilir. Hepsi 2 günlük zaten ağrı kesici içebilirsiniz diyorlar ağrın olursa içersin bol su iç dinlen toplarsın hemencik
Çok teşekkürlerr

Canım Rabbim hayırlı vakitte ummadığın anda nasip etsin.
Elinden geleni yaptın. Demek ki zamanı var bekleyeceğiz İnşaAllah o güzel günlerde gelecek kendini çok üzme
Saol canım Allah razı olsun ,kısmet bakalım...
Aa gerçekten mi? Rabbim tez vakitte hayırlı haberlere vesile etsin inş..
Rahmin öğrendi... Vücudun öğrendi...
Şimdi nedeni irdelenip diğerlerinin tutunmasına vesle olacak inş. Geride embryo var mıydı?
Maalesef canım 4 embriyomu da kullandım , kalmadı...
Yaa çok üzüldüm Umarım hayal kırıklığını kolay atlatıp en kısa zamanda duana kavuşursun
İnşallah canım saolasın rabbim sizlere versin inşallah..

Saol canım Allah razı olsun ,kısmet bakalım...

Maalesef canım 4 embriyomu da kullandım , kalmadı...

İnşallah canım saolasın rabbim sizlere versin inşallah..
Rabbim yardımcın olsun.. İnş imkanınız el verir ve devam edersiniz...
Gün doğmadan neler doğar..

Rabbim yardımcın olsun.. İnş imkanınız el verir ve devam edersiniz...
Gün doğmadan neler doğar..

Zor.. Allah yardımcın olsun başetme gücü versin Umut hep var

Sakın üzülme hatta benim buraya girip yazmama sen vesile oldun yazdıkların..Vardır bir zamanı beklediği bir şey rabbim dualarını duyacaktır illa ki herşeyin hayırlısı

Allah razı olsun kızlar rabbim size dünyanın en güzel duygusu olan anneliği en kısa zamanda tattırsın inşallah, hepiniz için canı gönülden dua ediyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…