MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Beklemeden direk geçince bazen rahim kalınlaşmıyormuş.. Arada en az 1 ay olmalıymış.. Sizde durum nasıl?

Canım benim vurmadan önce buz kalibi tut istersen belki ise yarar. Ama ne güzel her sey yolunda gidiyormuş. Hayırlısıyla gelsin bakalim o gün az kaldi

Benim olmadı kızlar, umarım sizler pozitifleri görürsünüz, değerim düşmüş..
Çok üzüldüm.. ne desek boş gelecek.. ben aşılamada negatif görünce bile çok üzülmüştüm. Ki bu süreç biraz daha zor. Allah dayanma gücü versin.. Bir kapıyı kapatan Allah onlarca daha hayırlısını açar karşımıza.. İmtihandan başarıyla çıkarız inşallah hepimiz..

Hayırlı Kandiller

Eklentiler

• IMG-20220227-WA0015.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 24
Güzel güzel büyümüşlerdir. İNŞAALLAH güzel haberler ile gel

Hayırlı kandiller kızlar araniza yeni katılıyorum bu güzel gecede her şey gönlünüzce olsun inşallah yaşım 42 iki kez yumurta toplama işlemi yaptırdım rezervim düşük olduğu için tek-yumurta olgunlaştı her ıkisinde biri ikinci günde kaldı diğeri işleme bile alınmadı bu ay dinlenip mart ayında tekrar başlıcam tedaviye

Hoşgeldinizz hayırlısı olsun inşallah Güzel haberler verelim birbirimize

Amin canım inşallah güzel haberler alırız birbirimizden ve umut olur hepimize

Merhaba opu dan sonraki 2. Adet de gecikme yaşayan var mı? Transfer için 2. Adetimde gelmemi söylediler ama adetim 3 4 gün gecikti

Hayırlı kandiller kandiliniz mübarek olsun dün opu olmuştum bugün aradılar henüz dollenme olmadı yarın tekrar bilgilendirecegiz dediler yarın için umut etmelimiyim tek yumurta toplanmıştı daha önce bu süreçten geçen arkadaşların bilgisi vardır Allahtan umut kesilmez diyorum saadece

Beklemeden direk geçince bazen rahim kalınlaşmıyormuş.. Arada en az 1 ay olmalıymış.. Sizde durum nasıl?
2 adet atladık. ben strese bağlıyorum artık rüyalarımda muayeneyi, doktoru falan görmeye başlamıştım :/ yarın tekrar görecek bakalım hayırlısı duanızı bekliyorum :)

Kızlar selam eşim pozitif oldu ben negatifim yarın son kontrolüm vardı çarşamba opu olacaktım şimdi herşey iptal mi olacak

2 adet atladık. ben strese bağlıyorum artık rüyalarımda muayeneyi, doktoru falan görmeye başlamıştım :/ yarın tekrar görecek bakalım hayırlısı duanızı bekliyorum :)
Allah yardımcınız olsun.. Bana ara verilmedi. Ama değişiklikte olmadı..
Sadece psikolojik olarak çok iyi değilim.. Direk olumsuzum bende.. Doktora da dedim.. Yapıyoruz ama ben hazır değilim diye.. Hayırlısı…
Allah gönlümüzden geçeni karşımıza çıkarsın inş.. emeklerimizi zayi etmesin

Kızlar selam eşim pozitif oldu ben negatifim yarın son kontrolüm vardı çarşamba opu olacaktım şimdi herşey iptal mi olacak
Bence aikenizin yanına gidin kendinizi izole edin… salı günü test verin. Negatif çıkarsa opu olun Pazartesi..

Bence aikenizin yanına gidin kendinizi izole edin… salı günü test verin. Negatif çıkarsa opu olun Pazartesi..
En azından sizin yumurtalar dondurulur. Eşinizin spermleri sonradan toplanır

Ben aslında tüpüm tıkalı olduğu için ve yapışıklıklar olduğu için ayrıca ağrılarım çok fazla olduğu için ameliyat oldum, miyom önemsiz bir yerdeydi ama doktor girmişken almış. İstanbulda yaşıyorum.
Size de geçmiş olsun dilerim gönlünüzce olur, güzel haberleri veririz, bende regli bekliyorum transfer için.
Siz kaç yaşındasınız, hangi şehirdesiniz, çoğuğunuz var mı? Çikolata kisti ile ilgili bir sorununuz yok sanırım.

ananas ve narın rahmi kalınlaştırıp tutunmayı kolaylaştıracağını duymuştum. Maydonozu şimdilik yiyorum ama trasnfer sürecine girince çıkarırım dyie düşünmüştüm. Çiğ kuruyemişler bende devam ediyorum. İnşallah nasip olur hepimize. Sizin ilk mi olacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…