MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Bugün sabah opu oldum rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı evlat versin inşallah sabrımızı evlat ile taclandirsin rabbim
Amin inşallah.. Çabamızın, bekleyişimizin sonu güzel olsun inşallah.. Sizi zorlayan bir şey oldu mu peki? Kimisi sıkıntı yaşamıyor, kimisi zor geçtiğini söylüyor. Ben de heyecan ve korkuyla bekliyorum pazartesiyi

Yok gayet rahat geçti çok şükür bir sıkıntı yaşamadım ama yumurtam az tek sıkıntı yaptığım şuan için tek yumurta çıkması

Yalniz degilsin aynen toplanir diye beklerken ertelenmesinde bi burukluk oluyo ama normal bende bekliyorum pazartesi kontrolum var doktor bakacak duruma göre benim de iğne hap dozlari artarak devam ediyor bakalım

Yok gayet rahat geçti çok şükür bir sıkıntı yaşamadım ama yumurtam az tek sıkıntı yaptığım şuan için tek yumurta çıkması
Yani bizim sadece aslında bi yumurtaya ihtiyacımız var ki onu ikiz bile yapacak olan Allah tutunmasini saglayacak Allah ona tevekkul edelim kalbiniz geniş olsun. Bi bakmissiniz oluvermis hayat bu

Yani bizim sadece aslında bi yumurtaya ihtiyacımız var ki onu ikiz bile yapacak olan Allah tutunmasini saglayacak Allah ona tevekkul edelim kalbiniz geniş olsun. Bi bakmissiniz oluvermis hayat bu
Allah razı olsun inşallah cnm benim rabbim yardımcımız olsun hepimizin pazartesi mi opu olacaksanız

O sorun bende de var.. napalım bizim imtihanımız da böyle.. kendimi hep "Ya hiç yumurta yok deselerdi" diye teselli ediyorum.. O zaman hiç umut olmazdı. Şimdi umut var şükür. Sabredersek sonu da güzel olur inşallah

Kızlar zaten hepimiz sonuçda tek yumurtadan olduk. Tek olsun bizim olsun güçlü kuvvetli olsun bize yeter 1 2 sene o tek yumurta çıksın die bekleyenler var. Çok geçmiş olsun canım Meral01

Solda yumurtalıkları olmayıp, tek yumurtayla ilk tedavide ikizleri olan yakınım var. Allah ol derse olur. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Gerisi Allah’a kalmış. Hiç üzülme iyi düşünelim iyi şeyler olsun

Hahaha bir taş ile iki minnak kuş die buna derim.
Çok iyi işte nasip olacak olan her türlü oluyor. Biz elimizden geleni yapalım gerisi takdir edildiği vaktide bizi bulacak canlar

İnşallah cnm benim çok teşekkür ederim

Allahumme Ya Varis; 707 defa okunduğunda, Allah (c.c)'un izniyle hayırlı bir çocuk sahibi olunabilir.

(Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh) demeli ve manasını düşünerek söylemeli.

Manası şöyledir:
(Razı olmadığın şeylerden yaptıklarımı affet ve yapmadıklarımı yapmaktan koru. Kendisinden başka ilah bulunmayan hay, kayyum ve azim olan Allah’a istiğfar eder ve günahlarıma pişman olup Ona sığınırım.)

Eklentiler

• IMG-20220226-WA0006.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 30
Hepinize teşekkür ederim moral verdiğiniz için rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin İnşaAllah bebis haberleri almayı da nasip etsin Allahım

Kızlaar selammm bugün kontrolüm vardı cumaya sanırım opu olacak ilk etap yarılanıyor
İnş olgun yumurtalar olsunlar inş..
benimde cuma transfer olacak.. Bakalım bu Embryo ne kadar sağlıklıymış.. Tutunacak mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…