Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Arkadaşlarım güncellemeleri ve yeni eklenmek isteyenleri yarın listemize eklerim. Bugünlük bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Ee haliyle heyecan yaptım dün gece, uyuyamadım. Iyi geceler diliyorum
Hayirli geceler bebisinizle insallah

Evet siz ilac ta kullaniyormussunuz ondandr. Benim gecen transferde 7.4 mu ne olmus rahim kalinligi cok kalinlasmamis bunu denemek istedi sanirim d rum
Benim ilk kontrolümde 6,3 dü sonra bantla falan zat zor 6,8 olmuştu. Bana nar suyu tavsiye etmişlerdi meyve olunca denemenin zararı olmaz diye düşündüm. 1 hafta içtim sadece gittiğimde 10,4 dü

Benim ilk kontrolümde 6,3 dü sonra bantla falan zat zor 6,8 olmuştu. Bana nar suyu tavsiye etmişlerdi meyve olunca denemenin zararı olmaz diye düşündüm. 1 hafta içtim sadece gittiğimde 10,4 dü
Aaaa harika tavsiyeniz icin cok tesekkurler normal yesek te olur mu ben de deneyecegim insallah

Bende 4 gun once transfer oldum ama mutsuz bi surek geçiriyorum bi yandan kabiz oldum lavabodan cikamiyorum umudum bitti bi yandan ağrılarım hic gecmiyo gebelik olmuyosa agri ne alaka ben onu cozemedim

Bende 4 gun once transfer oldum ama mutsuz bi surek geçiriyorum bi yandan kabiz oldum lavabodan cikamiyorum umudum bitti bi yandan ağrılarım hic gecmiyo gebelik olmuyosa agri ne alaka ben onu cozemedim
Kabızlık için akşamları yarım ölçek duphalac önerdiler bana sormuştum olursa diye. Dene istersen canım ve bol su iç.çok ağrı olursa da parol dediler. Ama ağrı normalmiş.

Kizlar opu oldum kanamali ve tamponlu bol agrili bi islemdi ve 3.gunu transfer oldum islemin ertesigunu agrim gecmisti transferden sonra sol yumurtaliklarim agriyo coook agriyo yumurta zaten soldan alinmisti bugun 4.gunum ozellikle progeston fitili koyunca belim ve opu oodugum yer sızlıyor ve agriyo ben bebeegin tuttuğunu dusunuyodum ama kabiz oldum 3 gundur maf oldum artik umudum yok ama neden benim bu agrilarim gecmiyiioo varmi fikri olannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…