Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar selam yeni geldim eve. Çok şükür transferimi oldum. 15:30 dendi 17:30 da anca kondu. Zor dayandım erkenden sıkışık olunca.heheheh. Ama Yenidelhi Yenidelhi nin dediği gibi kaliteleri çözünce artmış 2 tane 5. Gün 4aa embriyolarimi ( kuzularimi) transfer ettiler. Darısı isteyen, bekleyen, pes etmeyen herkesin başına. Ben de bekleme sırasına geçeyim artikin pls....
Çok sevindim inşallah ikisi de tutar bebislerinin😘

Evet siz ilac ta kullaniyormussunuz ondandr. Benim gecen transferde 7.4 mu ne olmus rahim kalinligi cok kalinlasmamis bunu denemek istedi sanirim d rum
Olabilir canım bende geçen transferde kullanmıştım bunda ilk kontrolde 9.5 ml çıkmıştı gerek görmedi sadece estrofem kullanıyorum ama bant gerçekten kalınlaştırma da işe yarıyor

Kızlar selam yeni geldim eve. Çok şükür transferimi oldum. 15:30 dendi 17:30 da anca kondu. Zor dayandım erkenden sıkışık olunca.heheheh. Ama Yenidelhi Yenidelhi nin dediği gibi kaliteleri çözünce artmış 2 tane 5. Gün 4aa embriyolarimi ( kuzularimi) transfer ettiler. Darısı isteyen, bekleyen, pes etmeyen herkesin başına. Ben de bekleme sırasına geçeyim artikin pls....
Ay ay masallah insallah ikisi de saglikla tutunur 😍😍😍heyecanli bekleyis basladi

Ben de transfer öncesi Vitaminler kullanıyordum transferden sonra kullanıp kullanmama konusunda kararsız kaldım. Doktorum kullanabilirsin bir sorun olmaz dedi ama yine de korktum kullanmaktan.
Dr bir sakincasi yok dediyse kullanim bence zaten folik asit 3 aya kdr kullanin

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF :anneadayı:
Adanaaz01:KK71:1. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF :anneadayı:
catpersoncatlover1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 3abTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 11 Mart
Kelebekbu5. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 2 embriyo bbTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 12 Mart
Yenidelhi1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 13 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
MinigimiziBeklerken1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 15 Mart
Emelguclu891. deneme 5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
KAYRAMMMM2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme /Prof. Ali Rüştü Ergür5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
Melissss_93941. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
mellovin1. deneme/ Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 9 Mart
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 13 Mart
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer tarihi 16 Mart
Selinos1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 17 Mart
Hifa272. deneme?Transfer tarihi 17 Mart
ramrod2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 22 Mart
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer İPTAL- Devam
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
Sabr-Sukur-Dua1. deneme / Ankara Memorial5. gün embriyosuRahim dinlendirmede. Nisan
Herkese merhaba, beni de listeye ekleyebilir misiniz? 1. Denemeden bir oğlum var. 4. Denemem bu. 5. Gün embriyosu. 9 Martta 4BB tek embriyo transfer edildi. 19 mart test günüm. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah🙏

Herkese merhaba, beni de listeye ekleyebilir misiniz? 1. Denemeden bir oğlum var. 4. Denemem bu. 5. Gün embriyosu. 9 Martta 4BB tek embriyo transfer edildi. 19 mart test günüm. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah🙏
Rabbim hayirli sonuclar nasip etsin insallah😍

Dondurulmusmu hepsi yeni tedaviyle mi denednz ?hangi merkezde,)

Dondurulmuş kalmamıştı, yeniden başladık sürece. Toplam 4 tane 5. Güne giden embriyo oldu. 1ini transfer etti doktorum, 3ü donduruldu. Acıbadem Altunizade’de bütğnndenemelerim.
Insallah tutunur bebisiniz 😍iki tane siz mi istemediniz ?dr nuz kim

X