Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Çok sevindim inşallah ikisi de tutar bebislerinin

Evet siz ilac ta kullaniyormussunuz ondandr. Benim gecen transferde 7.4 mu ne olmus rahim kalinligi cok kalinlasmamis bunu denemek istedi sanirim d rum
Olabilir canım bende geçen transferde kullanmıştım bunda ilk kontrolde 9.5 ml çıkmıştı gerek görmedi sadece estrofem kullanıyorum ama bant gerçekten kalınlaştırma da işe yarıyor

Ay ay masallah insallah ikisi de saglikla tutunur heyecanli bekleyis basladi

Ben de transfer öncesi Vitaminler kullanıyordum transferden sonra kullanıp kullanmama konusunda kararsız kaldım. Doktorum kullanabilirsin bir sorun olmaz dedi ama yine de korktum kullanmaktan.
Dr bir sakincasi yok dediyse kullanim bence zaten folik asit 3 aya kdr kullanin

Herkese merhaba, beni de listeye ekleyebilir misiniz? 1. Denemeden bir oğlum var. 4. Denemem bu. 5. Gün embriyosu. 9 Martta 4BB tek embriyo transfer edildi. 19 mart test günüm. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Herkese merhaba, beni de listeye ekleyebilir misiniz? 1. Denemeden bir oğlum var. 4. Denemem bu. 5. Gün embriyosu. 9 Martta 4BB tek embriyo transfer edildi. 19 mart test günüm. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
Rabbim hayirli sonuclar nasip etsin insallah

Dondurulmusmu hepsi yeni tedaviyle mi denednz ?hangi merkezde,)

Dondurulmuş kalmamıştı, yeniden başladık sürece. Toplam 4 tane 5. Güne giden embriyo oldu. 1ini transfer etti doktorum, 3ü donduruldu. Acıbadem Altunizade’de bütğnndenemelerim.
Insallah tutunur bebisiniz iki tane siz mi istemediniz ?dr nuz kim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…