Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Henüz belli değil test günümü bekliyorum bugün 7. gün oldu.
Benim istahim.acildi surekli yiyorum.dunden beri bide agrilarim var malum cok umutluydum ama artik degilim.hayirlisi olsun yaa yarin test yapicam 2 emrio koydular varsa zaten yarin cikar

Benim istahim.acildi surekli yiyorum.dunden beri bide agrilarim var malum cok umutluydum ama artik degilim.hayirlisi olsun yaa yarin test yapicam 2 emrio koydular varsa zaten yarin cikar
Niye umutsuz oldun ki kabızlık yüzünden mi e ama ilaçlar yapar normal ki. Gebelik de yapabilir kabızlık. Duphalac dene mutlaka düzene sokacaktır. Ağrı da taze transfer ise normal bence. Sen çok stres yapmışsın canım öyle düşünme ve test için çok erken bence bekle biraz. Çıkmazsa daha da stres olma.

Evet cok gerginim kendimde belirti ariyorum surekli arastiriyorum 7 gun gecermi boyle

Evet kabizlik ve ıkınma ilk gunden beri boyleyim yeni olan bisey degil transferin gecesi sabaha kadar cikamadim lavobadan

Evet cok gerginim kendimde belirti ariyorum surekli arastiriyorum 7 gun gecermi boyle
Anlıyorum canım hepimiz aynı yollardan geçiyoruz maalesef sabır etmek lazım. Bak ben de arada stres oluyorum uykum kaçtı uyandım birden. Bu hormonlar da yapıyor çok normal hepsi. Sen içini ferah tut. Agrı için doktoruna sor bence ondan duyarsan rahatlarsın kesin bana öyle oluyo

Doktorum.cok ilgisiz yazdim ilk gunu hocam kabiz oldum acaba lagman kullansam sorun olurmu demediki bana. İlac veriyim onu kullan kendi derdime kendim derman olmaya calisiyorum

Doktorum.cok ilgisiz yazdim ilk gunu hocam kabiz oldum acaba lagman kullansam sorun olurmu demediki bana. İlac veriyim onu kullan kendi derdime kendim derman olmaya calisiyorum
Ne biçim dr hakkaten insan sinir oluyor. Ikınmak da çok iyi değil zorlama çok. incir, kuru kayısı ye sabah aç karna zeytinyağ da içebilirsin bir de dubhalac.

Ne biçim dr hakkaten insan sinir oluyor. Ikınmak da çok iyi değil zorlama çok. incir, kuru kayısı ye sabah aç karna zeytinyağ da içebilirsin bir de dubhalac.
Alicam ilaci sabah ilk isim dr cok onemli benim hayatimda beni motive edicek bi doktor yok kendi kendime cozumler ariyorum cok enterssan

Bence yapmayın test 3. Gün embriyosu diyorsunuz çıkmaz idrar bu kadar erken ki beşinci gün embriyosu bile 5. Günde çıkmıyor bide kaç yumurta toplandı eğer fazlaysa ondanda ağrı bu kadar sürmüş olabilir ben bir hafta çekmiştim ağrıyı duramıyorum ağrıdan normal demişti doktorum Rabbim güç kuvvet versin inşallah sıkıntı stres yapmayın

Benim dün ağrılarım azaldı bugün hiç yok ben de biraz korkuyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah senin de az kalmış inşallah sımsıkı tutunur sana ağrıların var mı

Bende 9. Günümdeyim ama yarın teste gidiyoruz. Dün karın ağrım vardı ama yatınca daha çok ağrıyordu. Bugün yok gibi. Test günü geldi diye stres ve heyecan var karnımda belki o yüzden ağrıyordu. Göğüslerim de şişlik var ve mavi damarlar belli oluyor. Allah umduğumuza ulaştırsın hepimizi hayırlarla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…