Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim dün ağrılarım azaldı bugün hiç yok😂 ben de biraz korkuyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 😍 senin de az kalmış inşallah sımsıkı tutunur sana ağrıların var mı

Valla çok ağrım oldu 1. günde ve 4.5. günlerimde. O zamandan beri yok. Bugün de gayet iyiyim. Geçti hepsi. İyi mi kötü mü hiçbir fikrim yok mallesef :) İnşallah size de sıkı sıkı tutunmuştur bebişiniz :)

Bence yapmayın test 3. Gün embriyosu diyorsunuz çıkmaz idrar bu kadar erken ki beşinci gün embriyosu bile 5. Günde çıkmıyor bide kaç yumurta toplandı eğer fazlaysa ondanda ağrı bu kadar sürmüş olabilir ben bir hafta çekmiştim ağrıyı duramıyorum ağrıdan normal demişti doktorum Rabbim güç kuvvet versin inşallah sıkıntı stres yapmayın
Yok 2 yumurta toplandi 3. Opum ama bu cok agir gecti

Canım bulantım olmadı hiç o yüzden beklentiye girdim aslında yanlış ifade etmişim. Bulantı hiç olmadı diye düşündüm de öyle .😊 Yarın 1 gibi test vermeyi düşünüyorum tabi kısmet bakalım Allah tan bi mani çıkmazsa. 😌

Hiç bulantı yaşayanınız oldu mu kızlar. Ben çok erken bi beklentiye mi girdim yoksa. 2 adet 5. Gün embriyosu transfer edildi ve bugün transferin 9. Günü.
Varsa gebelik yukselmesi lazim 9.gunde sonuclarin

Valla çok ağrım oldu 1. günde ve 4.5. günlerimde. O zamandan beri yok. Bugün de gayet iyiyim. Geçti hepsi. İyi mi kötü mü hiçbir fikrim yok mallesef :) İnşallah size de sıkı sıkı tutunmuştur bebişiniz :)
Benimle ayni bi vaka buldum istah artisida varmi 😁

Bende de baya belirgin var 5. Günden beri iştahım açık çok acıkıyorum ama bu ilaçlardan da olabilir .😊
Yok ilaclar istah acmiyo ben arastirdim yani eger çocuk tutunmadiysa neden agri olur tuhaf degilmi bence agri belirti

Dün gece kötü kötü rüyalar gördüm. Kanamam oluyordu rüyamda, ağlayarak doktorumu arıyordum. Belki yerleşme kanamasıdır diye teselli ediyordu. 6. Günüm bugün çift embriyo transferi. Geçmiyor günler resmen😔 Ben olmayacak gibi hissediyorum.. çok üzgünüm🙏🏻

Dün gece kötü kötü rüyalar gördüm. Kanamam oluyordu rüyamda, ağlayarak doktorumu arıyordum. Belki yerleşme kanamasıdır diye teselli ediyordu. 6. Günüm bugün çift embriyo transferi. Geçmiyor günler resmen😔 Ben olmayacak gibi hissediyorum.. çok üzgünüm🙏🏻
Benimde cift emriyo 5. Gunum ruyasa kan gorduysen ruya bozuldu bende olumsuz hissediyorum once cok olumluydu kabiz oldum sonra olumsuza döndü

Yok ilaclar istah acmiyo ben arastirdim yani eger çocuk tutunmadiysa neden agri olur tuhaf degilmi bence agri belirti
Benim kasık batması çok çok az oldu o da 6. Güne kadar falan yani günde belki bir kaç kez belli belirsiz ipne gibi batmalar oldu.sonra 6. Gün göğüs dolgunlaşması olmaya başladı 2 3 gün de göğüslerim belirti verdi dün göğüs ağrım pek kalmamıştı ama karın ağrısı yaşadım baya ama kasık ağrısı değil. Tıpkı adet olmuşum gibi karnım yorgun yorgun ağrıdı. Açıkçası stresli bir gündü bu yüzden de olmuş olabilir. Tüm bunlar ilaçlardan olmuş olabilir ama gebelik belirtisi de olabilir

X