Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaba kızlar, beni de alır mısınız?
Trakya üniversitesi ilk denemem 5 gün emriyosu 9 Mart koyulacak. Umarım gelisinleri iyidir.
Bende amh 0.6 ama 10 yumurta toplandı.
Eşimin degerlerleri de dalgalı.
Allah her isteyene nasip etsin.
Merhaba benim de 10 martta transferim oldu bugün ikinci günüm 20 Mart test tarihim hepimiz güzel haberler alırız inşallah 🤲🏻

Merhaba, Diyarbakırdan yazıyorum 23 yaşındayım pco ve tek yumurtalık sebebiyle bu yola baş vurdum 1 aşılama ve 1 tüp bebek negatif sonuçlanan tedavim var. 5 Mart 2021 de 2. transferimi yaptırdım. 2 adet dondurulmuş aa kalite 5. Gün blast embriyo transfer edildi bugün transfer günü hariç 6. Günüm test gününü bekliyorum Rabbim dileyen herkese hayırlısıyla nasip etsin 🤗🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

Rahim kalınlığın çok iyi. Hayırlısıyla tutunur bebişlerin inşaallah 💕 Benimde cuma kontrolüm vardı 6bucuk 7 dedi rahim kalınlığına . Günde 3 kez estrofem kullanıyorum birde bant verdi doktorum. Salı kontrolüm var tekrar muayne olurum rahim kalınlığı iyiyse progesteron için tahlil yaptırıp gün verirler Perşembeye diye düşünüyorum. Nasip olursa aynı gün olur transferimiz. Sen ne kullanıyorsun sadece estrofem mi? Benim önceki tedavim rahim kalınlaşmadığı için iptal olmuştu korkuyorum yine kalınlaşmazsa diye.
Sizin de bugun muydu transfer?,)

X