Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bana bu ilaclari vermis bu sefer progestan kalcadan yok gobisten:)belki daha iyi olur her gun igne vurdurmaya gitmcm

Eklentiler

• 20210311_161104.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar 5.gün embriyosuyla geç tutunma olabilirmi? Bugün 6.gün göğsüme ağrıdan dokunamıyorum her yeri sivilce oluştu ve dün geceden beri ayağım çok ağrıyor namazımı oturarak zor kılıyorum

Kizlar climore bant iki eczanede de bulamadim ya bugun baslicaktim haberl bekliyorum depoya bakalim dedi biri olmadi yarin diyor gec olmazmi

Olabilir insallah tutunma belirtisidir

Kizlar climore bant iki eczanede de bulamadim ya bugun baslicaktim haberl bekliyorum depoya bakalim dedi biri olmadi yarin diyor gec olmazmi
Tüp bebek merkezinin oralardaki eczanede mi sordun canım. Öyleyse ondan kalmıyor, çok alan olduğundan. Ben de estrofemi hastanenin orda hiç bulamıyorum evimin ordakinde buluyorum hep.

Tüp bebek merkezinin oralardaki eczanede mi sordun canım. Öyleyse ondan kalmıyor, çok alan olduğundan. Ben de estrofemi hastanenin orda hiç bulamıyorum evimin ordakinde buluyorum hep.
Yok cnm evime yakinq uzaga heryere sordum bu bant pek bulunmuyor sanirim:l dr a dedim yarin baslasam bisi olmaz dedi yarin bulurm sanirim sistemler de bozukmus recete giremiyorlar sansima

Bahceci umut simdi ciktim kan verdim e2 ve progstn eger iyi cikarsa baslickmisim tedavye insallh estrfm yerine bant verdi bna ilk kez kullncm kullanan var mi?
Ben kullandım sırtınıza göbeğinize yada kalçaya yapıştırabiliyorsunuz beş günde bir değiştiriyorsunuz ben genellikle dört günde değiştiriyordum her seferinde yerini değiştirin

Ben kullandım sırtınıza göbeğinize yada kalçaya yapıştırabiliyorsunuz beş günde bir değiştiriyorsunuz ben genellikle dört günde değiştiriyordum her seferinde yerini değiştirin
Benim de 2 gune bir dedi bakalim cnm

Ben estrofem de kullanıyordum belki ondandır doktordan doktora da değişiyor demek ki bana beş günde değiştir demişti ben en fazla dört gün bekletiyordum yine de
Evet siz ilac ta kullaniyormussunuz ondandr. Benim gecen transferde 7.4 mu ne olmus rahim kalinligi cok kalinlasmamis bunu denemek istedi sanirim d rum

harika geçsin inşallah bebişin seni bekliyorrr
Kızlar selam yeni geldim eve. Çok şükür transferimi oldum. 15:30 dendi 17:30 da anca kondu. Zor dayandım erkenden sıkışık olunca.heheheh. Ama Yenidelhi nin dediği gibi kaliteleri çözünce artmış 2 tane 5. Gün 4aa embriyolarimi ( kuzularimi) transfer ettiler. Darısı isteyen, bekleyen, pes etmeyen herkesin başına. Ben de bekleme sırasına geçeyim artikin pls....

Hayırlı olsun güzel haberlerini alırız inşallah heyecanla bekliyoruz

Hayırlı uğurlu olsun :) sağlıkla kucağınıza alın inşallah :) çok bereketli oldu başlığınız giren hamile kalıyor resmen :)) size de uğur getirsin.

Uuuuu babyharika ben diyorum herkes hamile kalıcak burda şimdi bebişin seninle sizin lab.yalnız harikaymış vala alkışşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…