Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bunlar da bizim sınavımız iste canım herkes pıt diye hamile kalırken bizler neler çekiyoruz inşallah mükafatını da alırız hayırlısı ile
Ayy nasil kıymetli olcak o bebislerimiz canlarımız canımıza can katarlar insallay

Merhaba sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim nerede yaptırdınız tubbebek

Rabbim kucağınıza da almayı nasip etsin bizde yeni yeni başlayacağız hastane doktor araştırıyorum

Kizlar kimyasal gebelik yaşıyorum 28 e düşmüş degerim
Hayirlisi böyleymiş demek ki canım sağlıksız olunca bebek tutunamazmis vücut o gebeliği sonlandırırmis yada. ilerde daha büyük sıkıntılar üzüntüler yaşayacağına böyle olması senin için daha hayırlı olmuştur inan. Bir dahaki denemenizde sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine

Üzülmeyin demekki vakti var evladiniza kavuşmak için.rabbim inşallah Salih Saliha evlat sahibi olmak nasip etsin

Düşük yaptıktan sonra çevremden öyle kötü hikayeler duydum ki sanki Rabbim bana bunları gör de haline şükret der gibi karşıma çıkardı. Rabbim daha büyük acılardan korusun. 5 haftalık bir düşük veya kimyasal gebelik bu alandaki acıların en hafifiymiş onu anladım. Rabbim bundan sonraki gebeliklerimizde ki evlatlarımıza sağlık verir inşallah ve dahs büyük bir acı yaşatmaz.

Amin canim benim haklisin Allah beterinden korusun bir daha yasatmasin saglikla bebisine kavustursun

İdrar testi yanıltıcı olmasından ötürü beni korkutmaya başladı ben direk kana yönelecem sanırm amaaaa en erken ne zaman kan verebilirim tecrübeliler yardımcı olur musunuzzz? 15 Nisan tek embriyo transferi 5.gün embriyosu (test tarihi 29 nisan)

Çok üzüldüm canım. Ne diyeyim bilemiyorum. Nasip böyleymiş belki bu şekilde devam etseydi ileride daha sıkıntı olacaktı. Rabbim sana sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

En erken 25inde kan vereblrsn

Valla canım doktorun ne zaman dediyse o zaman yaptır ve o günün sonuçlarına göre değerlendirme yapın erken yapınca da yok düşük mü değer yüksekmi bin tane soru takılıyo kafana 29unu bekle sabırla. Çünkü bu beklemeler bitmiyo sonra keseyi beklicen kalbi beklicen

Ya doktorum çok insafsız davrandı 14 gün sonrası 5. Gün embriyosu için çok fazla( burda gördüklerim ve doktorların verdiği test tarihlerine göre yola çıkıyorum tabiki)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…