Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Transferi 17si oldum 18 sabah kahverengi lekelenme yasadim ve suan hamileyiim😍😍
Kacinci gün embriyosuydu canım senin benim dün transferim oldu dün 1 tl boyutunda 2 3 defa kanama geldi bugün de kahverengi leke gelmiş

Canm birşey yazmadın merak ettim seni
Ya valla yoğunluktan yazamadım duyduk sukur kalp atışını hersey yolunda dedi doktorum 30 nisanda tekrar cagirdi 🤲🥰

Eklentiler

• 20210422_132610.jpg
    20210422_132610.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar salı akşamı başlayan şiddetli kasık ağrısı ile gece yarısı acile gittim, bhcg hormonun güzel çıktı am karından keseyi göremedi. Ertesi gün kendi doktoruma gittim, alttan baktı. Keseyi gördü, üst kısmında kanama olmuş dedi. Düşük tehdidin var dedi. İhtimal %50 dedi.

Bu 5-6 güne kadar belli olur dedi. Pazartesiyi bekliyorum şimdi. O zamana kadar inşallah kanamam durur, kese de rahme tutunmaya devam eder diye dua ediyorum. 🤲 😥

Kızlar salı akşamı başlayan şiddetli kasık ağrısı ile gece yarısı acile gittim, bhcg hormonun güzel çıktı am karından keseyi göremedi. Ertesi gün kendi doktoruma gittim, alttan baktı. Keseyi gördü, üst kısmında kanama olmuş dedi. Düşük tehdidin var dedi. İhtimal %50 dedi.

Bu 5-6 güne kadar belli olur dedi. Pazartesiyi bekliyorum şimdi. O zamana kadar inşallah kanamam durur, kese de rahme tutunmaya devam eder diye dua ediyorum. 🤲 😥
Rabbim o acıyı yaşatmasın canım dinlen tuvalet harici kalkma yani nasipten öte de yol yok ama elinden geleni yap inşallah sımsıkı tutunacak bebeğin

X