Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

5. Gün çok erken değil mi canım? Hemen kana karışmamış olabiliyor 5. Gün embriyosu da olsa herkeste aynı sürede rahime tutunmamis olabiliyor. bence birkac Gün daha bekleyip testi yenile. inşallah hayırlısı ile güzel haberlerini alırız 🙏
Bir çok kişinin idrarda bile çıkmış olduğunu görünce üzüldüm benim kan testim negatif artık varsa bile benim ağlamalarımdan heralde gidecek

Merhaba benim de 3. gün embriyoları transferim oldu, gebelik oluştu. Ben ilk 3 gün evde dinlendim, her gün avokado, ananas, kırmızı elma yedim. Sonraki 2 gün dışarıda yürüyüş yaptım. Sonrasında ise işe geri döndüm (öğretmenim). Çok aktiftim. Sadece ani eğilmedim, zıplamadım, koşmadım. Onun dışında namazımı da ilk günden beri her zamanki gibi kıldım.

Bu benim 2. transferim idi. İlkinde 10 gün boyunca bildiğin yatmıştım. Sadece tuvalete gitmeye bir de namaz kılmaya kalkıyordum yerimden. O zaman tutmamıştı. Bir de o zaman çok kafama takıyordum. Bu kez sallamadım. Olması gereken buymuş sanırım. 😊

Tabii yine en uygun zamanı Allah biliyordu. 🤗
Canım Allah razı olsun bende 5 gün dinlenecek sonra calisicam bakalım nasıl olcak umarım benim içinde dua eder misin stres çok önemli de gel de yapma Allahım hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah transferim oldu şimdi eve geldim biran önce idrarimi yapmak istiyorum

Hayirli uğurlu olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız 🙏 benimki de 3. gün embriyosuydu. Transfer sonrası sürekli yatmadım sadece ağır işlerden kaçındim. Ananas,kabak çekirdeği yedim nar suyu içtim. Tabi kabız olmamak için bol bol su da icmelisiniz. 9. Gunde idrar testinde 11. günde kanda pozitif gördüm.
Allah razı olsun canım teşekkür ederim benimde şimdi oldu eve geldim pazartesi iş başı yapicam zaten o zamana kadar evde yavaş yavaş hareket ederim artık

Bir çok kişinin idrarda bile çıkmış olduğunu görünce üzüldüm benim kan testim negatif artık varsa bile benim ağlamalarımdan heralde gidecek
herkeste aynı olmuyor ama benim de 3.gun embriyosuydu 9. günde idrarda o kadar silik çıktı ki hep başkalarında daha erken çıktığını düşünüp kesin olmadı yada kimyasal diye düşündüm ama çok şükür 11.gun kanda gördüm pozitifi. Demek ki benimki daha geç tutunmuş ve daha az beta salgilamisti. O yüzden bence üzmeyin kendinizi bebeğinizi düşünüp

herkeste aynı olmuyor ama benim de 3.gun embriyosuydu 9. günde idrarda o kadar silik çıktı ki hep başkalarında daha erken çıktığını düşünüp kesin olmadı yada kimyasal diye düşündüm ama çok şükür 11.gun kanda gördüm pozitifi. Demek ki benimki daha geç tutunmuş ve daha az beta salgilamisti. O yüzden bence üzmeyin kendinizi bebeğinizi düşünüp
İnşallah Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın sağ sağlim kucağınıza alın bebeğinizi darısı bizlere olsun..

Allah razı olsun canım teşekkür ederim benimde şimdi oldu eve geldim pazartesi iş başı yapicam zaten o zamana kadar evde yavaş yavaş hareket ederim artık
Rica ederim canım bebeğin seninle artık bugünlerin keyfini çıkar konus onunla arada 😊 hayırlı ve sağlıklı olacaksa tutunsun diye dua ettim ben hep inşallah senin de öyle olur 🙏🙏

Rica ederim canım bebeğin seninle artık bugünlerin keyfini çıkar konus onunla arada 😊 hayırlı ve sağlıklı olacaksa tutunsun diye dua ettim ben hep inşallah senin de öyle olur 🙏🙏
Tekrar teşekkür ederim canım hep dua ettim hayırlısı ise olsun diye insallah hakkımızda hayırlıdır da nasip eder 2 embriyo şans biraz daha fazla dimi ama canım

Tekrar teşekkür ederim canım hep dua ettim hayırlısı ise olsun diye insallah hakkımızda hayırlıdır da nasip eder 2 embriyo şans biraz daha fazla dimi ama canım
Tabi ki canım şansı daha yüksek, benim de 2 embriyoydu beta değerlerine göre tek gebelik görünüyor dedi doktorum. Bakalim haftaya kalp atışını bekliyoruz nasipse 😊

Kızlar malasef benim bebeğimin kalp atışını duyamadık inşallah sizler bebeklerinizi sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağınıza alırsınız tüm dualarım sizlerle 🤲
Canım çok üzüldüm 😕 hakkında hayırlısı böyleymiş demek ki üzülme demek istemiyorum elinde değil insan üzülüyor tabi.. bekleyelim demedi mi doktorun peki belki daha erkendir canım bazen geç duyulabiliyormus çünkü? kaçıncı gününde bakmıştı

Tabi ki canım şansı daha yüksek, benim de 2 embriyoydu beta değerlerine göre tek gebelik görünüyor dedi doktorum. Bakalim haftaya kalp atışını bekliyoruz nasipse 😊
Ayyy nasıl heyecanlı Allahim gönlüne göre badip etsin inşallah

Canım çok üzüldüm 😕 hakkında hayırlısı böyleymiş demek ki üzülme demek istemiyorum elinde değil insan üzülüyor tabi.. bekleyelim demedi mi doktorun peki belki daha erkendir canım bazen geç duyulabiliyormus çünkü? kaçıncı gününde bakmıştı
5 hafta 5 günlükken gitmiştik canım 10 gün sonra gel kalp atışı duyulmazsa o zaman konuşuruz demişti 6 hafta 4 günlük olarak kalmış 7 hafta 3 günlük olması gerekiyordu kalp atışı yok sanırım kese de de bozulma başlamış zaten transfere göre de 9 haftalık olması gerekiyordu geç döllenme olmuş demişti bir hafta geriden geliyordu beta hcg değerlerim de baştan beri çok az artış vardı hayırlısı değilmiş Rabbim nasip etseydi her şekilde olurdu nasibi yokmuş demek ki canım

5 hafta 5 günlükken gitmiştik canım 10 gün sonra gel kalp atışı duyulmazsa o zaman konuşuruz demişti 6 hafta 4 günlük olarak kalmış 7 hafta 3 günlük olması gerekiyordu kalp atışı yok sanırım kese de de bozulma başlamış zaten transfere göre de 9 haftalık olması gerekiyordu geç döllenme olmuş demişti bir hafta geriden geliyordu beta hcg değerlerim de baştan beri çok az artış vardı hayırlısı değilmiş Rabbim nasip etseydi her şekilde olurdu nasibi yokmuş demek ki canım
anladım kuzum öyle tabi nasipte yoksa olmuyor, her şerde bir hayır vardır muhakkak. bir süre dinlenip yeniden başlarsınız kendini hazır hissettiğinde, bundan sonraki gönlüne göre hayırlı sağlıklı olur insallan 🙏🙏

X