Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben 😊
27 Mart’ta 1 tane 3.gün taze embriyo transferi oldum 1 tane yumurtam toplanmıştı o da tuttu 😊
Sana tavsiyem erken test yapma doktorun ne zaman diyorsa o zaman yap
Transfer sonrası 1 saat yolumuz vardı eve gelmek için eşim öndeki araçtan dolayı ani fren yaptı tabi ben irkildim tutmayacak diye düşündüm
Eve geldim kolay bir yemek yaptım
Evde dinlendim yemek yaptım,uzandım,bulaşık yıkadım ama makineyi boşaltmadım,çamaşırı eğilmeden asmaya çalıştım
En 2-2,5 tl su içmeye çalış
paketli hazır gıdalar,market tavuğu yemedim
Avakoda aldım ama dolapta çürüdü 🙈
Dua et bol bol,moralini bozmamaya çalış
Bende çok gezdim bu sitede 3. Gün embriyosu olupta tutan var mı diye çok iyi anlıyorum seni
Birkaç arkadaş daha var burda 3. Gün embriyosu olup tutan onlarda görünce yazar
Güzel haberlerini bekliyoruz 🥰
Merhaba sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 🤲🏻nerede yaptırdınız tubbebek

Merhaba benim de 3. gün embriyoları transferim oldu, gebelik oluştu. Ben ilk 3 gün evde dinlendim, her gün avokado, ananas, kırmızı elma yedim. Sonraki 2 gün dışarıda yürüyüş yaptım. Sonrasında ise işe geri döndüm (öğretmenim). Çok aktiftim. Sadece ani eğilmedim, zıplamadım, koşmadım. Onun dışında namazımı da ilk günden beri her zamanki gibi kıldım.

Bu benim 2. transferim idi. İlkinde 10 gün boyunca bildiğin yatmıştım. Sadece tuvalete gitmeye bir de namaz kılmaya kalkıyordum yerimden. O zaman tutmamıştı. Bir de o zaman çok kafama takıyordum. Bu kez sallamadım. Olması gereken buymuş sanırım. 😊

Tabii yine en uygun zamanı Allah biliyordu. 🤗
Rabbim kucağınıza da almayı nasip etsin 🤲🏻 bizde yeni yeni başlayacağız hastane doktor araştırıyorum 😍

Kizlar kimyasal gebelik yaşıyorum 28 e düşmüş degerim:KK61:
Hayirlisi böyleymiş demek ki canım sağlıksız olunca bebek tutunamazmis vücut o gebeliği sonlandırırmis yada. ilerde daha büyük sıkıntılar üzüntüler yaşayacağına böyle olması senin için daha hayırlı olmuştur inan. Bir dahaki denemenizde sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine 🙏🙏

5 hafta 5 günlükken gitmiştik canım 10 gün sonra gel kalp atışı duyulmazsa o zaman konuşuruz demişti 6 hafta 4 günlük olarak kalmış 7 hafta 3 günlük olması gerekiyordu kalp atışı yok sanırım kese de de bozulma başlamış zaten transfere göre de 9 haftalık olması gerekiyordu geç döllenme olmuş demişti bir hafta geriden geliyordu beta hcg değerlerim de baştan beri çok az artış vardı hayırlısı değilmiş Rabbim nasip etseydi her şekilde olurdu nasibi yokmuş demek ki canım
Üzülmeyin demekki vakti var evladiniza kavuşmak için.rabbim inşallah Salih Saliha evlat sahibi olmak nasip etsin 🤲🏻

Düşük yaptıktan sonra çevremden öyle kötü hikayeler duydum ki sanki Rabbim bana bunları gör de haline şükret der gibi karşıma çıkardı. Rabbim daha büyük acılardan korusun. 5 haftalık bir düşük veya kimyasal gebelik bu alandaki acıların en hafifiymiş onu anladım. Rabbim bundan sonraki gebeliklerimizde ki evlatlarımıza sağlık verir inşallah ve dahs büyük bir acı yaşatmaz. 🤲🏻🤲🏻

Düşük yaptıktan sonra çevremden öyle kötü hikayeler duydum ki sanki Rabbim bana bunları gör de haline şükret der gibi karşıma çıkardı. Rabbim daha büyük acılardan korusun. 5 haftalık bir düşük veya kimyasal gebelik bu alandaki acıların en hafifiymiş onu anladım. Rabbim bundan sonraki gebeliklerimizde ki evlatlarımıza sağlık verir inşallah ve dahs büyük bir acı yaşatmaz. 🤲🏻🤲🏻
Amin canim benim haklisin Allah beterinden korusun bir daha yasatmasin saglikla bebisine kavustursun🍀

İdrar testi yanıltıcı olmasından ötürü beni korkutmaya başladı ben direk kana yönelecem sanırm amaaaa en erken ne zaman kan verebilirim tecrübeliler yardımcı olur musunuzzz? 15 Nisan tek embriyo transferi 5.gün embriyosu 🧐🤔 (test tarihi 29 nisan)

5 hafta 5 günlükken gitmiştik canım 10 gün sonra gel kalp atışı duyulmazsa o zaman konuşuruz demişti 6 hafta 4 günlük olarak kalmış 7 hafta 3 günlük olması gerekiyordu kalp atışı yok sanırım kese de de bozulma başlamış zaten transfere göre de 9 haftalık olması gerekiyordu geç döllenme olmuş demişti bir hafta geriden geliyordu beta hcg değerlerim de baştan beri çok az artış vardı hayırlısı değilmiş Rabbim nasip etseydi her şekilde olurdu nasibi yokmuş demek ki canım
Çok üzüldüm canım. Ne diyeyim bilemiyorum. Nasip böyleymiş belki bu şekilde devam etseydi ileride daha sıkıntı olacaktı. Rabbim sana sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏

İdrar testi yanıltıcı olmasından ötürü beni korkutmaya başladı ben direk kana yönelecem sanırm amaaaa en erken ne zaman kan verebilirim tecrübeliler yardımcı olur musunuzzz? 15 Nisan tek embriyo transferi 5.gün embriyosu 🧐🤔 (test tarihi 29 nisan)
En erken 25inde kan vereblrsn

Valla canım doktorun ne zaman dediyse o zaman yaptır ve o günün sonuçlarına göre değerlendirme yapın erken yapınca da yok düşük mü değer yüksekmi bin tane soru takılıyo kafana 29unu bekle sabırla. Çünkü bu beklemeler bitmiyo sonra keseyi beklicen kalbi beklicen 😁

Valla canım doktorun ne zaman dediyse o zaman yaptır ve o günün sonuçlarına göre değerlendirme yapın erken yapınca da yok düşük mü değer yüksekmi bin tane soru takılıyo kafana 29unu bekle sabırla. Çünkü bu beklemeler bitmiyo sonra keseyi beklicen kalbi beklicen 😁
Ya doktorum çok insafsız davrandı 😄 14 gün sonrası 5. Gün embriyosu için çok fazla( burda gördüklerim ve doktorların verdiği test tarihlerine göre yola çıkıyorum tabiki😂)

X