Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Evet eşim azo sperm hastası canim.tekrar denediniz mi ?
Benim ilki tuttu canim ikizlerim oldu ikinci tutmadi oyuzden beklicem bu sene yapmam cunki baya yiprandim sana umut olmak icin yazdim benim esimde azosperm di ama tese ameliyatindan sonra coksukur 9 milyon sperm olustu 1 sene sonra ameliyattan sonra ne sormak istersen ben burdayim yazarim size

Bende çok korktuuuum pazartesi iş yeri çok yoğundu otur kalk otur kalk akşam regl başlangıcı gibi kan geldi bayada kırmızıydı, acile gittim doktor birşey olmadığını söyledi hcgde 23binlerde çıktı inşallah iyidir birşey yoktur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻, 2 hafta sonrada kalp atışı için çağırdı

Bende çok korktuuuum pazartesi iş yeri çok yoğundu otur kalk otur kalk akşam regl başlangıcı gibi kan geldi bayada kırmızıydı, acile gittim doktor birşey olmadığını söyledi hcgde 23binlerde çıktı inşallah iyidir birşey yoktur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻, 2 hafta sonrada kalp atışı için çağırdı
Gecmis olsun canım bir sorun yoktur beta değerin gayet güzel. Kalp atışı için karından bakacak sanırım 2 hafta sonra dediyse. Benim suan beta 12binlerde 5 gün sonra kese kalp için çağırdı doktorum

Benim ilki tuttu canim ikizlerim oldu ikinci tutmadi oyuzden beklicem bu sene yapmam cunki baya yiprandim sana umut olmak icin yazdim benim esimde azosperm di ama tese ameliyatindan sonra coksukur 9 milyon sperm olustu 1 sene sonra ameliyattan sonra ne sormak istersen ben burdayim yazarim size
Öylemi çok sevindim canım 👏 tedavi oldunuzmu ?

Çok üzüldüm canım. Ne diyeyim bilemiyorum. Nasip böyleymiş belki bu şekilde devam etseydi ileride daha sıkıntı olacaktı. Rabbim sana sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏
Aynen öyle canım vardır bunda da bir hayır Rabbim beterinden korusun inşallah amin canımm 🤲🏻

Bende çok korktuuuum pazartesi iş yeri çok yoğundu otur kalk otur kalk akşam regl başlangıcı gibi kan geldi bayada kırmızıydı, acile gittim doktor birşey olmadığını söyledi hcgde 23binlerde çıktı inşallah iyidir birşey yoktur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻, 2 hafta sonrada kalp atışı için
Çok dikkat edin lütfen iyi bakın kendinize çok iyi yapmşsnz acile giderek bana kanaman olabilir dediler diye normaldir dedim umursamadım kırmızı kanamaları hafife almamak gerekirmiş öğrendim

Öylemi çok sevindim canım 👏 tedavi oldunuzmu ?
Aslinda ilki hemen tuttu tese ameliyati oldu esim 4 hucre bulundu coksukur 1 hucreden iki yumurta dollendi ikizlerim tuttu ikincide ben baska biryerde yaptim taze yumurtalarla sperm saten olusmustu ameliyat tan sonra oyuzden sperm sorunu yoktu tekrar ameliyat gerekmedi ikinci kismet degilmis tutmadi taze embriyo yerlestirdiler olmadi hayirlisi simdi dondurulmus var beklesin dedik ara verdim hangi yonden dedin tedavi oldunuzmu cunki azosperm diyorsan direk ameliyat oldu 4 hucre bulundu onla yaptik ameliyat tan 1 yil sonra esimin sperm sayisi 9 milyon oldu once sifirdi ameliyat tan once coksukur binkere suan iyi yani siz ilk denemenizmi olcak yoksa yaptinizmi

Çok dikkat edin lütfen iyi bakın kendinize çok iyi yapmşsnz acile giderek bana kanaman olabilir dediler diye normaldir dedim umursamadım kırmızı kanamaları hafife almamak gerekirmiş öğrendim
Bende doktora telefondan ulaştım düşük olacaksa zaten olur dedi. Acilde birşey yapmadı aslında aktif kanama olup olmadığına baktılar, kan testlerini yaptılar o kadar gece 4te bitti hastane işi. Sabah kendi doktoruma muayeneye gittim tekrar iyikide gitmişim baya endişelendim

Geçmiş olsun canım insallah bir sorun çıkmaz. Rabbim sevincini tam yaşayarak kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

kızlarrr benım bugun 12 bucukta kalp atısı ıcın randevum var ilk öğtendiğim gün kadar heyecanlıyım Rabbım hayırlısıyla duymamızı nasip etsin isteyen herkeze nasip etsin aratmasın ınsallahhhhh
Saglikli bir şekilde duyarsın inşallah canım fotosunu da getir bize miniğin 😊 darısı başımıza olsun 🙏

Kızlar merhaba bişey soracağım size 12. Gün 8 Nisandı devlet hastanesinin acilinde kan verdim 12. Gün beta hcg 445.2
14.gün 868.5
Bugün sabah devletin dahiliye bölümünde tekrar kan verdim (tsh a falan bakmak İçin) 26. Gün yani bugün 1000.0 çıktı

29 Nisan’da hem kese hem kalp atışı İçin gidecektim

Normal laboratuvar ve acilin laboratuvarı farklı bundan dolayı mı farklı çıktı acaba

Kızlar merhaba bişey soracağım size 12. Gün 8 Nisandı devlet hastanesinin acilinde kan verdim 12. Gün beta hcg 445.2
14.gün 868.5
Bugün sabah devletin dahiliye bölümünde tekrar kan verdim (tsh a falan bakmak İçin) 26. Gün yani bugün 1000.0 çıktı

Normal laboratuvar ve acilin laboratuvarı farklı bundan dolayı mı farklı çıktı acaba
Demek istediğim artış olmamış biraz panikledim
Öğle arası acilden tekrar kan vereceğim

14.gün 868.5

Laboratuvar farklı olunca fark eder canim ama 12 günde bu kadar artış olması az geldi bana da. Tekrar kan verip doktorunu ara bence. Bu arada 10bin değil 1000 dimi değerin?

Laboratuvar farklı olunca fark eder canim ama 12 günde bu kadar artış olması az geldi bana da. Tekrar kan verip doktorunu ara bence. Bu arada 10bin değil 1000 dimi değerin?
Şimdi farkettim >1000 demiş bir iskonto yok galiba
E30401ED-A5ED-4748-97AD-8ED1E685BE95.jpeg

X