Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben daha yeni baslicam tedaviye tahlilleri yaptırıyorum yumurta toplama ve transfer süresi ne kadar oluyor arkadaşlar transferden bir ay önce aşı yaptirma dediler onun öncesi yaptırabilirsin dediler
Ben de yeni baslicam tahlilleri yaptıriyorum adet olunca gidicem süreç nasıl oluyor 2 defa yumurta toplanilacak galiba sağlık çalışanıyim bende aşı yaptirsam mı bilemiyorum süreç tahmini ne kadar sürüyor yardımcı olur musunuz arkadaslar

İşte bizde böyle olumsuz sonuçlar olur die alacaktık sonra hemen vazgeçtik birde bize biseyler saydı saydı 1900 lira dedi
Ayni farmasi ,yada avon gibi üyelik falan yapılıyormuş ben ilk defa duydum hücre yenileme özelliği mi ne varmış malezyadan geliyormuş falan işte
Ben de ilk defa duydum acaba kullanan var mı die merak ettim.
Trsekkur ederim canım cevabın için
İnsan böyle işte ne iyi denilirse hemen bi umutlaniyor

En iyisi Dr un verdiği boşver hayırlısı olsun cnm

Yanlış anlamayın ama inanmayın böyle şeylere hepsi saadet zinciri amacı sizi üye yapmak olabilir üye yaptığında o da kazanacak çünkü. Doktor kontrolünde olmadan bence böyle şeyler kullanmayın. Allah korusun iyi olacak derken kötü olur bir de.

Aynen canım bende ilk safligima geldi hani insanın hassas noktası ya sömürülmeye müsait bir konu insan çabuk kanıyor telefonu kapattıktan sonra aklım başıma geldi çok şükür.

Kızlar az önce wcye gittiğimde tuvalet kağıdına pembemsi kan geldi tekrar sildim biraz daha geldi çok korktum doktorumu aradım hemen 2 tane progestan koy ve uzan dedi ama moralim çok bozuldu. Böyle birşey yaşayan var mı? 6+3üm bugün.

Gecmis olsun canım ilk haftalarda lekelenme şeklinde kanama olması normal demisti doktor hatta şöyle bir bilgi var :
Gebelik 6-8 haftalar arasındayken yumurtalıklardan salgılanan progesteron hormonunun salgısının bebeğe devir edilmesi esnasında bir "plasental shift (devir teslim) kanaması" görülebilir. Sıklıkla ağrısız ve hafif olan bu kanama anne adayının panik olmasına neden olur, ancak her şey yolunda seyreder..

Bende okudum canım bunu ama işte panik olmamak elde değil. 1 saat sonra wcye gittim tekrar sildim peçeteyle birşey gelmedi ama inşallah okadar olmuştur çok korkuyor insan.

Bende okudum canım bunu ama işte panik olmamak elde değil. 1 saat sonra wcye gittim tekrar sildim peçeteyle birşey gelmedi ama inşallah okadar olmuştur çok korkuyor insan.
Muhakkak öyledir canım normal olduğunu bilsek de hepimiz korkarız haklısın. Devam ederse kontrole gidersin zaten ama bitmiş gibi görünüyor inşallah bir daha da olmaz

Ben yaşadım cnm öyle az da gelmedi kanama oğlumda da aynısı olmuştu bundada bol bol dinlen

Canm cuma gunu 7+0dim benden de acik pembe lekelenme geldi kanama alani olusmus bi kesemin yaninda ama bu haftalarda normalmiş bu bugun kontrolum var yapilacak sey progestan alip dinlenmek bekleyecegiz ama tabiki bende cok korktum hala da korkuyorum

Benimde sadece peçeteye geldi bir daha yok ama çok korktum dediğin gibi hala da korkuyorum. Geçen hafta 2. Kese görünmüştü acaba o mu yerleşiyor ya da düşüyor mu aklımda sorular.. Benimde yarın kontrolüm umarım önemli birşey değildir. Güzel haberler alırsın inşallah bugün canım sanada geçmiş olsun

Canim endiselenme cogu kisi yasadi dinlen bir sey olmayacak cnm,)

Tutunma buyuk ihtimalle benim de geçtiğimiz hafta oldu bir kez bende sebebini bilmiyrm ama gecti

Günaydın herkese bugün doktor bizi kalp atışı için çağırdı 29 martta transferim olmuştu yine herzamanki gibi çok heyecanlıyım kese için de cagirmamıştı çünkü. Aslında biraz erken gibi geldi bana ama tüp bebek tedavisinde kac haftalık olduğumuz neye göre hesaplanıyor onu da bilmiyorum

Canim insallah bebisinin kalp atisini duyacaksinhayirli haberlerle gel benim 26 mart haftaya pztsi gidecegm kalp icin.belki vajinal bakar duyulur ins cnm:)

Dusukte okadaz az lekelenme olmaz canim zannetmem kotu dusunmemeye caliş sagol caniim inşallah ikimizde hayirli guzel haberler aliriz,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…