Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kizlar bugünkü sonucum da çıkmış 😊
11.gun 170
15.gun 811
19.gun 3145 yaklaşık 4 kat artmış nasıl sizce?
27 Nisanda da hem kese hem kalp için çağırdı doktor. Herkes ayrı ayrı çağırırken bizimki cok gec çağırıyor daha mı iyi bilemedim 🙄
Cnm Maşaallah degerlerin çok güzel👍🏻Benim doktor kese icin ayri cagirmiyor.ilk gebelik testi tarihinden 21 gün sonrasina kalp atisi icin cagiriyor.yani seninki geç degil.

Kizlar gunaydin benim dun aksamdan beri karin ağrısı bel ağrısı cok ağrım oldu parol ictim biraz hafifledi ama hala var 6+3 deyim cok korktum doktoruma yazdım persembe kalp atisina gidicez igneler ilaçlarımı yapiyor bilemedim 😪😭
Bugün Dr a dedim karinagrisi var ilaçlar dan mi dedim zaten durdurucu bütün ilaçları kullanıyorsun yerleşiyor ondandır dedi

11.gun 170
15.gun 811
27 Nisanda da hem kese hem kalp için çağırdı doktor. Herkes ayrı ayrı çağırırken bizimki cok gec çağırıyor daha mı iyi bilemedim 🙄
Hayırlı olsun canım çok güzel artmış maşallah malasef öyle benim beta hcg de sıkıntı olduğu için başka doktora gitmiştim değerim 1500 ken görmüştüm keseyi ve yolk sacı senin çok güzel artmış bekle bence büyük ihtimal kese ve kalbi aynı anda görmeyi planlıyor

11.gun 170
15.gun 811
Benim doktorum da hem kese hem kalp atışı için çağırdı 29 Nisanda da ben gideceğim 😊

Hayırlı olsun canım çok güzel artmış maşallah malasef öyle benim beta hcg de sıkıntı olduğu için başka doktora gitmiştim değerim 1500 ken görmüştüm keseyi ve yolk sacı senin çok güzel artmış bekle bence büyük ihtimal kese ve kalbi aynı anda görmeyi planlıyor
Tesekkur ederim canım 😊 evet öyle planlıyor sanırım randevuyu direkt kendileri verdiler yoksa senin söylediğin gibi daha erkene alacaktım ama olmadı 😄

Kızlar merhaba kaç gündür bakamadım buralara yoğun sancim oldu bebeğe bırsey oldu sandım meğer kum döküyor muşum kaç gündür çok zorlandım ilkkez bugün iyiyim şükür bebeğe bırsey olmasında 🙏

X