Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaba canım. O iğnede beta hcg var mı bilmiyorum. Hatırladığım kadarıyla 3. Gün embriyosuydu senin. 9. Gün 34 iyi gibi geldi Bana bilmiyorum. benim 5. Gün embriyosu 9. Gün 96 çıkmıştı ama 7. Gün kan versem seninki gibi 30 40 arası birşey çıkacaktı. Onun için umutsuz olmayıp test gününü beklemelisin. 🙏 inşallah sağlıklı bir şekilde devam eder ve kucağına alırsın.
5.gun cift embriyo idi benimki canim 9.gun 34 cikti

Kizlar merhaba transferimin 4.gununde Gonopeptly catlatma ignesi olmustum idrar testim silik cizgi cikti ancak o iğneden kaynaklı olabileceğini söyleyen oldu...o iğneden hcg yok etkisi yoktur diyen de oldu....en iyisi gidip kan testi vereyim dedim bu sabah gittim ki değer 34 cikti..

Normalde sevinirdim 0 degil en azından diye ama igne etkisi de olabilir ozaman diye sevinemedim bile...9.gun icin değer de dusuk gibi geldi bir yandan...

Aranizda dusuk hcg ile başlayıp ta saglikli gebelik geçiren var mi...9.gun 34 hcg🥺
Senden daha az değeri çıkanlar bile var canım sağlıklı gebelikleri var kendini üzme önemli olan iki gün sonraki artışı doktoruna sordun mu çatlatma iğnesinin etkisi varmıdır diye

Senden daha az değeri çıkanlar bile var canım sağlıklı gebelikleri var kendini üzme önemli olan iki gün sonraki artışı doktoruna sordun mu çatlatma iğnesinin etkisi varmıdır diye
Yok canim benim doktora ulaşmak mümkün değil mi...hemsireyi aradım o da yuvarladi lafi gönderdi beni basindan...

Ben çok değil aslında 3 yıllık evliyim. Ankara da yaşıyorum. Gürgan kliniğe gidiyorum. Çevremde çok fazla giden oldu oraya hepsinde pozitif sonuç aldı inşallah bende alırım. 🙏
Gürkan kliniği tubbek toplam ne kadar fiyat ? Bizde gitmeyi düşünüyoruz

O kadar zor ki bekleme çok iyi anlıyorum bir an önce olsun istiyoruz. Ya herkes mi hamile olur 2000 liler evlenıyor öbür ay hamile tüm ünlüler hamile.Geçen Anneler Gününde annemi ve kaynanamı aradım kutladım ama nasıl hüzünlenıyor insan . Sana üzüldüklerini de biliyorsun o da çok acı. Rabbim tez zamanda pozitf haberler aldırsın hepimize
Esinizde ve sizde ne gibi sıkıntı var ?

10 bin küsürdü ama eşimin işinden dolayı %20 indirim yapıldı 7.800 e yaptırdık tabi bu sadece transfer ücreti ilacı şusu busu 25 bini buldu benim. 🌸
Teşekkür ederim. Ne zaman yaptırdınız? Doktorunuz kimdi ? Memnun kaldınız mı? Çok soru sordum ama güven çok önemli sizlerin bilgileri önemli ☺️

X