Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kizlaaaar ♥️ bende bugün ikinci testimi yaptırdım . 9.gun 255 çıkmıştı bugün 11.gun 556 çıktı 🥰🤲 doktorum ikiz gebelikten şüpheleniyorum dedi 💃
3 hafta sonraya da ultrason için gel bakalım dedi 🤲🥰
Cok sevindim canim😍hayirli olsun gonlune gore olur insallah❤❤

Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar sürekli takipte olan arkadaşlar beni tanır 2 olumsuz denememiz oldu bizde tüp bebek eşimden kaynaklı sperm sayısı az ve morfolijisi 2 orta yani
Bugun tesadüf eşimi biri aradı eski bir arkadaşı sohbet falan etti işte çocuk falan derken ... bize gano expert (kırmızı reishi mantarı) ilaclarini kahvesini kapsülüyle falan söyledi. Faydası oluyormuş
Ben ilk defa duydum içinizde bilen yada duyan var mı bu ilaçları faydası olduğu yönünde biraz pahalı herhalde çünkü bi paket ekonomik Paket falan dedi 1.200 tl gibi bir rakam söyledi.

Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar sürekli takipte olan arkadaşlar beni tanır 2 olumsuz denememiz oldu bizde tüp bebek eşimden kaynaklı sperm sayısı az ve morfolijisi 2 orta yani
Bugun tesadüf eşimi biri aradı eski bir arkadaşı sohbet falan etti işte çocuk falan derken ... bize gano expert (kırmızı reishi mantarı) ilaclarini kahvesini kapsülüyle falan söyledi. Faydası oluyormuş
Ben ilk defa duydum içinizde bilen yada duyan var mı bu ilaçları faydası olduğu yönünde biraz pahalı herhalde çünkü bi paket ekonomik Paket falan dedi 1.200 tl gibi bir rakam söyledi.
Bizde üroloji Dr umuz 3 aylık bitkisel ilaç takviyesi vermişti bu tarz ürünleri Dr kontrolü nde almak daha iyi daha kötü sonuçlar olmasın her bünye farklıdır bende macun yaptırmıştım iyiye gideceğine kötü sonuclaniyordu az kaldı hormanlari değiştirdi Dr verdi ilaç da öyle toparlandı

X