Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim de sürekli karnım ağrıyor ara ara da kasigima batma oluyor😔
Kızlar moral bozmak yok. Kullandığımız ilaçlar bu tarz etkiler yapabiliyor. Belki bunlar tutunma ağrıları. Ne yapıyoruz güzeli düşünüp onu çağırıyoruz.. Sizlerin de güzel haberlerinizi bekliyoruz...

Kızlar moral bozmak yok. Kullandığımız ilaçlar bu tarz etkiler yapabiliyor. Belki bunlar tutunma ağrıları. Ne yapıyoruz güzeli düşünüp onu çağırıyoruz.. Sizlerin de güzel haberlerinizi bekliyoruz...
İnşallah 😍 Rabbim hepimize nasip etsin teker teker hamile olduğumuz haberlerini verelim 😍

Kızlar test günüme 3 gün var bugün 6.günüm kan versem çıkar mı 😅

Kızlar hepimizin miraç kandili mübarek olsun Rabbim bu günün hürmetine hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin bu yolda çabalayan tüm arkadaşlarıma anne olmayı bebeklerini kucaklayıp koklamayı nasip etsin inşallah Aminn.
Amin inşallah hepimizin kandili mübarek olsun 🤲🏻

kızlar sürekli adet olacakmışım gibi his var. Hafif kasık ağrım, akıntı geliyormuş gibi his. Korkuyorum🥺
İlaçlardan dolayı adet olamazsın zaten canım benim de ilk transferimde adet ağrısı gibi ağrılarım olmuştu pozitif çıkmıştı inşallah seninde öyledir korkma kendini üzme sıkıntı stres korku daha kötü etkiler bebişini düşün 🥰

Hepimizde ara ara oluyor :) Donmuş 5. gün embriyosuysa 4. gününüzdesiniz sanırım? Tutunma ağrıları olabiliyor :) İlaçlardan da olabiliyor :) Aldığımız progesteronun adet ağrısı gibi yapma yan etkisi oluyor. Olumsuz bir şey değil ama. Korkmayın. Benim de 4. günümde çok ağrım oldu, 5. gün daha hafif olmak üzere devam etti. Şimdi 7. günümdeyim geçti.
Taze embriyo. 5. Gün emriyomuz☺️ 2 tane koyuldu🙏🏻 Progeston iğne kullanıyorum. Salı günü test vereceğim inşallah❤️

Bizim seninle aynı gün transfer, salı mı test vermeye karar verdin canım. Bana 17si dediler bekliyim mi napim bilemedim çıkar mı ki salı?
18 i demişlerdi bana ama doktorumun 18 inde ameliyatı varmış 17 sinde gelebilirsin dedi asistanı. Sende bi karın ağrısı adet olma hissi var mı? Ben çok taktım bu durumu🥺

X