Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Listeye eklenmek isteyen başka arkadaşlar varsa rica etsem bilgilerini yazabilir mi? Yemekten sonra güncel listemizi paylaşacağım. Öptüm hepinizi.
Bende gelirim
Uzaktan takipteydim burayi :)
Su an rahim dinlendirmedeyim, 2 haftaya adet olur baslarim insallah bu heyecanli surece
Ilk denemem olucak ve insallah son da olur

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 3ab-2bcTransfer tarihi 11 MartSonuç 20 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab?
Selinos1. deneme / Kayseri Acıbadem5. gün embriyosuTransfer tarihi 17 Mart
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc?
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün 1 embriyo 4ab?
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç
Adanaaz011. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.Sonuç 12 Mart
Yenidelhi1. deneme5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartSonuç 13 Mart
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 13 Mart
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
polens5. deneme5 embriyo
MinigimiziBeklerken1. deneme / Bahçeci Umut1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 15 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme5. gün embriyosuTransfer yapıldı. 6 Mart
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
aylinnaylinn1. deneme5. gün 1 embriyoTransfer 13 Mart
mellovin1. deneme/ Bahçeci Fulya5. gün embriyosuTransfer 9 Mart
Melissss_93941. deneme5. gün 1 embriyoTransfer tarihi 8 Mart
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosuTransfer tarihi 9 Mart
Emelguclu891. deneme 5. gün embriyosuTransfer yapıldı.Sonuç 15 Mart
Sabr-Sukur-Dua1. denemeRahim dinlendirmede.
Hifa272. denemeTransfer tarihi 17-18 Mart

Listeye eklenmek isteyen başka arkadaşlar varsa rica etsem bilgilerini yazabilir mi? Yemekten sonra güncel listemizi paylaşacağım. Öptüm hepinizi.
Beni de ekleyebilir misiniz 1 adet dondurulmuş 5. gün embriyosu 3. denemem. 2. denemem de yavrumu kucağıma aldım çok şükür. Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah bugün transfer oldum 20 Mart test günüm

Hayirli sonuuclar insallah

Kizlar bir sey soracağim benim normalde 17-19.gunler yumurtam catliyor. Transfer icin rahim kontrolum adetin 17.gunu olucak suan sadece estrofem kullaniyorum o gun yumurta gorulurse ne olacak doktor bu konuda hicbisey soylemedi bilgisi olan varmi?
Trans ayında yumurtayla hiç işimiz yok dedi doktor, bakmadı bile ona, rahim kalınlğna bakılıyor sadece. Ona göre gün söyledi benjm rahim kalımlığım 8 di tam bi hafta sonraya gün verdi. Cylo prognovada kahve renkleri içmeye başladım yani (pro+östrojen)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…