Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar bir sorum var . İlk denemesi olup 2 embriyo koyduranlarınız ikiz bebiş istedikler için mi ikiye karar verildi. Yoksa istemeden de iki koyduran oldu mu sırf ihtmal artsın diye...1 e karar verenler ikiz istemedikleri için mi 1 koydurdu? Benım 1-2 şeklindeydi. 1 tane 5.gün 2 tane 3.gün şimdi 1 e karar verdik

Benim doktorum sormadan 2. Tane direk transfer ettii. Olası bir durum olMdjgh zaman 2 tane katıyor benim doktorum

Benim de ilk deneme çok kararsız kaldık ikiz zor diye ama doktorumun da fikriyle tek de karar kıldık, daha sonrakilerde çift olabilir.

Anladim canim çok tesekkur ederiim ben de sadece estrofem kullaniyorum suan persembe kontrolum var tarih kesinleşicek simdilik 17mart

Ilk iki denememde tek tek konuldu yasal olarak oyle olmasi gerektigi icin dendi zaten 3. De iki tane konulablck

İlk denememdi. İkiz istedik eşimle hem ihtimal artsın hemde ikiz çocukları çok sevdiğimiz için 18 Martta test yaptıracağım. Normalde psikolojim çok iyiydi ama bugün evde tek kalana kadar. Sürekli ağlamalıydım olmayacak mı acaba diye.. umarım hepimiz olumlu sonuç alırız

Benim 2. Deneme 3. Gün embriyosu 5 martta transfer yapıldı sonuç 17 martta olacak

Listeye eklenmek isteyen başka arkadaşlar varsa rica etsem bilgilerini yazabilir mi? Yemekten sonra güncel listemizi paylaşacağım. Öptüm hepinizi.
Merhabalar:) uzun sure sonra buralara yaziyorm ocakta ilk tup bebek denememizi yaptik malesef negatif oldu nasip boyleymis. Gecen ay histeroskopi oldum cizik atildi ve bu ay regli olunca ilaclar baslandi Allahim yardimcimiz olsun 17 sinde cagardilad hesaplarima gore eger hersey yolunda giderse 22 sinde transferim olcak. Benide yazarsaniz cok sevinirim. Kizlar hepinize duaciyim. Ayni zamanda ben terapiye basladim ruh sagligim icinde cunku asiri bir stres yasiyorum. Gecen sefer yattim be devamli erken gebelik testleri yaptm bu sefer bunlari yapmicm insaallah ilk 3 gun dinlenip sonra hayatima devam etmeyi dusunuyorum Rabbim ol derse olur gerisi hep teferruat ananas kabak cekirdegi havuc suyu nar suyu herseyi yaptim olmayinca olmuyor bu sefer saldim kendimi Rabbime biraktim.

2. Deneme 6. Gun blest embiriyo transfer tarihi belli degil ama hersey yolunda giderse 22 mart gibi geliyor bakalim:) 35 yas alti oldugum icin tek embriyo

Ah canım hormonlar yapıyor dün de ben sürekli her şeye ağladım. Üzme kendini sakın stres yok.

Transferi olanlar var mı belirtileriniz? Benim bugün transferden sonra 3. Gün, ilaçlardan dolayı çok duygusalım, bazen de ani sinirleniyorum bi garibim onun dışında karnım kasığım semsert arada hafif batma gibi bişi oluyo, göğüsler şişmeye başladı, çok akıntım var(fitilden mi değil mi anlamadım), dün itibariyle akşam ateş basması ayak yanması oldu, bir de cildim çok kuruyor dudaklarım falan kuruyor. Biliyorum çok erken daha ilaçlar yapıyor muhtemelen. Sizde de var mı bu tarz şeyler?

Benim 5.günüm karın ağrısı kasik ağrısı ağlamalar ve ishalim var inşallah tutmuştur. Kasık ağrıları transferden önce de vardı. Bir de sabah midem bulandi ya usuttum ya da ilaçlardan

Benim 5.günüm karın ağrısı kasik ağrısı ağlamalar ve ishalim var inşallah tutmuştur. Kasık ağrıları transferden önce de vardı. Bir de sabah midem bulandi ya usuttum ya da ilaçlardan
Ah ah bu ilaçlar hepimizi ağlatmış anlaşılan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…