Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

İnşallah canım unuttum doktora sormayı da yan yatsam bişey olur mu diye
Transferin ilk günü gece uyandığımda yüzüstü yatmışım ama embriyo tutunmasını yatmakla alakası olmadığını duymuştum. Doğal hamile kaldığımız zaman bilmeden neler yapıyoruz embriyo yerleşirken. Rabbime tevekkül ettim. Rabbim isterse ol derse olur canım o yüzden canını sıkma düşünme bunları ❤

Transferin ilk günü gece uyandığımda yüzüstü yatmışım ama embriyo tutunmasını yatmakla alakası olmadığını duymuştum. Doğal hamile kaldığımız zaman bilmeden neler yapıyoruz embriyo yerleşirken. Rabbime tevekkül ettim. Rabbim isterse ol derse olur canım o yüzden canını sıkma düşünme bunları ❤
Orası öyle canım benim yüzümden bişey olmasın istiyorum ondan heralde bu kadar çok düşünüyorum sağol 🙏🏻 canım ♥️

İyiyim canım sen nasılsın bende dolaşıyorum arada kalkıp ben günü gelmeden yapmak istemiyorum canım benim 3. Gün embriyosu o yüzden çıkmaz moralim bozulur bide sen yatarken sağa sola doğru yan olarak yatıyormusun düz yatmaktan sıkıldım
Sürekli düz yatmanız gerekmiyor ki bana özellikle söylediler yüzüstü bile yatılabilir bir şey olmaz diye.

Kizlar bir sey soracağim benim normalde 17-19.gunler yumurtam catliyor. Transfer icin rahim kontrolum adetin 17.gunu olucak suan sadece estrofem kullaniyorum o gun yumurta gorulurse ne olacak doktor bu konuda hicbisey soylemedi bilgisi olan varmi?

Transferden sonra yatakta yatanlar yapmayın onu. Kesinlikle parka/ müze çıkıp gezin. Rahminde kan dolaşması gerekiyor. Ben de transferden sonra nereye gideceğim diye düşünüyorum çünkü iğne vururken her yere gezdim, gezelicek yer kalmadı 😅 Galata külesiye çıkarım.

Transferden sonra yatakta yatanlar yapmayın onu. Kesinlikle parka/ müze çıkıp gezin. Rahminde kan dolaşması gerekiyor. Ben de transferden sonra nereye gideceğim diye düşünüyorum çünkü iğne vururken her yere gezdim, gezelicek yer kalmadı 😅 Galata külesiye çıkarım.
Ben hiç yatmadım gezmekten değil ama hep bir işim çıktı. İnşallah tutunmuştur çok korkuyorum 🙄

Canım kadınlar, güzel kadınlar..
En özel günümüz🙏🏻 Kadınlar günümüz kutlu olsun. Hayallerimizi yaşadığımız, öldürülmediğmiz, dövülmediğimiz, dışlanmadığımız günlerimiz olsun inşallah🙏🏻 Allah konuşmak isteyip, susmak zorunda bırakılan kadınlarımızın yardımcısı olsun. Bir sonra ki Kadınlar Gününe hepimiz anne olarak girelim❤️☺️

X