Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Herkese merhaba. Doğal siklusta estrojen alamadan transfer yaptıran var mı?
Neler yiyorsunun neler içiyorsunuz?
Ananas, kabak çekirdeği aldım, başka neler önerseniz bu süreçte? İki hafta sonra bebeğimle buluşmaya hazır olmak istedim 🥰😍 kahve içebiliyor muyuz?

Herkese merhaba. Doğal siklusta estrojen alamadan transfer yaptıran var mı?
Neler yiyorsunun neler içiyorsunuz?
Ananas, kabak çekirdeği aldım, başka neler önerseniz bu süreçte? İki hafta sonra bebeğimle buluşmaya hazır olmak istedim 🥰😍 kahve içebiliyor muyuz?
Dogal siklusu bilmiyorum acikcasi hic denenmedi:)nar suyu rahim kalinlastirdigini duymustum dogruysa

Canım nasılsın? Yatarak sıkıldım evin içinde dolaşıyorum biraz 😊 çok sabırsızlanıyorum nasipse perşembe gebelik testi yapmayı düşünüyorum. Transfer hariç 6.gün olacak
Kanda mi yapacaksiniz?:)hayirli haberler

Neler yiyorsunun neler içiyorsunuz, kabak çekirdeği aldım, başka neler önerseniz bu süreçte? İki hafta sonra bebeğimle buluşmaya hazır olmak istedim 🥰😍 kahve içebiliyor muyuz?
Benim ki doğal siklustu canım ama yumurta geliştirici femara ilaç ve merional iğne kullandım büyüyen yumurta 24mm ulaştığında çatlatma iğnesi vuruldum en son kontrolde rahim kalınlığı 9mm.di transfere 4 gün kala östrojen içerikli estrofem ve climara bant verdi dr.um. transferden sonra ananas, muz, kabak çekirdeği, kuru baklagiller, çiğ kuruyemiş, her gün haşlanmış yumurta ye bol bol su iç. Rabbim gönlüne göre versin

Canım nasılsın? Yatarak sıkıldım evin içinde dolaşıyorum biraz 😊 çok sabırsızlanıyorum nasipse perşembe gebelik testi yapmayı düşünüyorum. Transfer hariç 6.gün olacak
İyiyim canım sen nasılsın bende dolaşıyorum arada kalkıp ben günü gelmeden yapmak istemiyorum canım benim 3. Gün embriyosu o yüzden çıkmaz moralim bozulur bide sen yatarken sağa sola doğru yan olarak yatıyormusun düz yatmaktan sıkıldım

İyiyim canım sen nasılsın bende dolaşıyorum arada kalkıp ben günü gelmeden yapmak istemiyorum canım benim 3. Gün embriyosu o yüzden çıkmaz moralim bozulur bide sen yatarken sağa sola doğru yan olarak yatıyormusun düz yatmaktan sıkıldım
Igne nasil yaptiriyorsunuz ,)

Sağ ol canım iyiyim 2 gündür gece yatarken sağ yana yatıyorum. Gündüz düz yatıyorum sırtım ağrıyor düz yatmaktan. İnşallah sım sıkı tutunurlar meleklerimiz ❤

Ben genelde sırt üstü yatıyorum gündüz, yarı oturur modunda da duruyorum. Yemeğimi yerken masaya gidiyorum yavaş yavaş yürüyerek, günde bir kere 15(kolay basamak) iniyorum evim iki katlı olduğu için mecbur kalıyorum. Televizyon vs. Bide tuvalet için kalkıyorum yavaş yavaş yürüyorum. Yatağa çivilenmiş saatlerce aynı pozisyonda kalmış gibi bi durum değil benimkisi.

Sağ ol canım iyiyim 2 gündür gece yatarken sağ yana yatıyorum. Gündüz düz yatıyorum sırtım ağrıyor düz yatmaktan. İnşallah sım sıkı tutunurlar meleklerimiz ❤
İnşallah canım unuttum doktora sormayı da yan yatsam bişey olur mu diye

Ben genelde sırt üstü yatıyorum gündüz, yarı oturur modunda da duruyorum. Yemeğimi yerken masaya gidiyorum yavaş yavaş yürüyerek, günde bir kere 15(kolay basamak) iniyorum evim iki katlı olduğu için mecbur kalıyorum. Televizyon vs. Bide tuvalet için kalkıyorum yavaş yavaş yürüyorum. Yatağa çivilenmiş saatlerce aynı pozisyonda kalmış gibi bi durum değil benimkisi.
Bende genelde sırt üstü yatıyorum ama gece uyandım sağa dönmüşüm birşey olur mu acaba diye düşündüm

X