Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Sağol Aslıcım a.s. düşünmüyorum düşünmemeye çalışıyorum ama sıkıntı ve şikayetim artı bi sancım yok diger geri kalanların hepsi varrr geçiçek inş yaa

Dilekcim seni çok iyi anlıyorum ben şurada daha yeni ağırlaştım ama tahammülüm alt sınrlarda bir de evdeyim artık sen de öyle sürekli evdesin düşünecek başka şey yok ben evde çıldırdım yarın da evdeyim perşembe gidecem ofise fenalık geçirecem yoksa delikafadulden uyuyamıyosun sağa dönemiyosun sola dönemiyosun kitap okusan uykuya dalıveriyosun 2 satırda duş problem herşey dert yani ama ödül mükemmel az daha sıkacaz dişimizi :))))

ben yarın dğuma gircem sabah 8 de dua edın arkadaşlar suyum bıtmış bebeğim 38+4 alıncak bakalım sezeryanla.......

kızlar benım nişanım geldı bakalım gece sancılanmazsam yarın 11 gibi yatıs yapılacak sunı sancı verılecek Allahım bir avazda kurtarsın ınsaallah cümlemızı heyecan var bıcak kemıge dayanınca insan bı tuhaf oluyo 4 gun kayınvalıdemde olacagım orda net yok bıraz gec haber verırım merak etmeyın benıkaydirigubbakcemile3 hadı sizi özlıycemm bana dua edın nolur bende size dua edıcem sancı anımda a.s.

ben yarın dğuma gircem sabah 8 de dua edın arkadaşlar suyum bıtmış bebeğim 38+4 alıncak bakalım sezeryanla.......

endişe etme annesi büyümüş zaten kocaman olmuş bebeğin inşallah yarın sağlıkla kollarında olcak!! darısı başımıza:lepi:

kızlar benım nişanım geldı bakalım gece sancılanmazsam yarın 11 gibi yatıs yapılacak sunı sancı verılecek Allahım bir avazda kurtarsın ınsaallah cümlemızı heyecan var bıcak kemıge dayanınca insan bı tuhaf oluyo 4 gun kayınvalıdemde olacagım orda net yok bıraz gec haber verırım merak etmeyın benıkaydirigubbakcemile3 hadı sizi özlıycemm bana dua edın nolur bende size dua edıcem sancı anımda a.s.

anaaaaaa hadi gözün aydın canım benim oh oh bir avazda kurtulursun inşallah suniye gerek kalmadan!!!!
nişan nasıl birşey anlat bizeee??? böyle sümüksü birşey mi?miktarı nedir??sancıyla mı geldi nişan??

emelcim kız hoşgeldin :)))

damla senin oğlan da pek keyifli hiç kıpırdamıyor yerinden !!!

rebeca sonuç nedir bekleyecek misin daha?
heeee keyfi yerinde valla sıpaa hiç niyeti yok gelmeye...kaydirigubbakcemile3
kızlar merhaba...

öncelikle şunu söyleyim 1cm açılmam var hihoyyyt hihoyyyt

gittik doktora nst ye bağlandım kızım bir kere bile hareket etmedi, ordaki ebe doktorun bi baksın seni sezeryana alabilir dedi, dışarı çıktım ağlamaya başladım bütün kadınlar bana bakıyodu acıya acıya:nazar: eşimle hiç gözgöze gelmedim daha çok ağlamamak için...doktoruma gösterdik nst sonucunu o da meyve suyu içip tekrar bağlan dedi bağlandım, neyse ki bu kez güzel çıktı nst miz...

sonra ultrasonda baktı daha tam inmemiş dedi, plasenta yaşlanıyo ama suyu iyi bari dedi sonra malum muayeneyi yaptı ve 1 cm açılma ve rahimde yumuşama olduğunu söyledihihoyyyt, açılmayı anlayınca doktorum bile mutlu oldu hele ben acayip mutlu oldum... bekliycez şimdi hareketlerine çoook dikkat et dedi... dua edin de yakıp kavurucu sancılarım başlasın kızlar...

ne çok yazdım içimi döktüm buraya:eek:

inşallah hepimizin bebekleri çok bekletmeden hayırlısıyla doğar...

alyasulin seni ve özgeyi benden iyi kimse anlayamaz ama sabırla beklememiz lazım...

sizlerden naber...
hadi hayırlısı bakalım. açılmanda olmuş hayırlısı bakalım inşallah sezeryana gerek kalmaz.
Selam kızlarrrrrrr ben geldım dun kocam genel mud.konustum onlarda gunu bırlık gıt gel demısler esım sabah gıdecek aksam evde olacak o yuzden bende evıme geldım
hoşgeldiiiiinnn özledik seni... e iyi etmişler akıllarına gelmiş sonunda hamile karısı olduğu...

kızlar tebessümden haber war yarın sezeryan olcak ya iyiymiş heyecan çok tabi bugün tahlillerini olmuş yarın müjdesini bekleyecez artık sağlıkla gelsin miniği
delikafaduldengelin geliyor hayırlısıyla...:emir_bebek:

delikafaduldenhayırlısııı dualarımız seninle. hayırlı haberlerinizi bekliyoruzzz:Saruboceq:

saol aslıcım gercekten evde vakit geçirmek çok zorr inan :KK43:(
doguma gide narkadaslar güzel haberlerle dönersiniz inşalalhh

ohhh canım çok şükür ya en azından 1 cm acılma var yanı bunada şukur valla hiç sancı için dua etcegim aklıma gelmezdi ama inan hiç çekilcek bişey degilmişmevlam bize sabır ve bol bol sancı ve acılma nasip etsin inşallah canım :Saruboceq:
bende yarın gidicem bakalım ne dicekler inşalalh bende senin gibi iyi haberlerle gelirim yaa inan sıkıldım hep aynı seylerı konusmakan aynı sohbetten arıyanlardan soranlardan cok sıkıldım yaaaa DOGURMADIM işte dogursam zaten herkezin haberi olur uff :çok üzgünüm:

canım benim yaa o psikolojiyi çok iyi biliyorum..arayan sorandan bıkmıştım..cebi kapatmıştım..eve çıkmıyordum..annemi konuşturuyordum...
biliyorsun 40 dolduğunda hiç bir numara yoktu..ümidimi kaybetmiştim..kesin 1 hafta daha bekleyip sonra sezeryan olacağım diye düşünmeye başladımki gece sancım geldi.sabaha 7 cm açılmahihoyyyt
hiç belli olmuyor canım..anladımki bizim istememizle alakası yok kendimizi üzüyoruz sadece..zaman dolunca onlar geliyor zaten:ecrin_bebek:

1-sibser...........................05 mart
2- paylasim......................06 mart
3-elale..............................07 mart
4-rebeca.........................10 mart
5-karabiberim..................10 mart
6-alyasulin........................12 mart
7-ecrinyagmur................12 mart
8- elifzeyneb...................14 mart
9-emelyucel...................14 mart
10-Albanian.....................16 mart
11-Elif_bs...........................16 mart
12-doga........................... 17 mart
13-nehiray………………...17 mart
14-hekat............................18 mart
15-nita85...........................18 mart
16-altunummm.................20 mart
17-fencidmlrms................21 mart
18-iklimsu.........................21 mart
19-candy200.....................22 mart
20-sewill............................23 mart
21-mertaş..........................23 mart
22-burser...........................24mart
23rainxxx..........................29 mart
24-memure06....................29 mart
25-LAzanya......................30 mart bir gun oda doguracak....
26-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
27-MTS..............................30 Mart
28-betül19.........................01nisan
29-ege-deniz.....................03 nisan hatta buda
30-HAYATist.....................04 nisan

yarın doğuma gidecek olan arkadaşlar hayırlı doğumlar diliyorum...:Saruboceq:

listemizin son hali budur... yarın gidecek arkadaşları çıkardım... yaşasın 30 kişi kaldık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

canım benim yaa o psikolojiyi çok iyi biliyorum..arayan sorandan bıkmıştım..cebi kapatmıştım..eve çıkmıyordum..annemi konuşturuyordum...
biliyorsun 40 dolduğunda hiç bir numara yoktu..ümidimi kaybetmiştim..kesin 1 hafta daha bekleyip sonra sezeryan olacağım diye düşünmeye başladımki gece sancım geldi.sabaha 7 cm açılmahihoyyyt
hiç belli olmuyor canım..anladımki bizim istememizle alakası yok kendimizi üzüyoruz sadece..zaman dolunca onlar geliyor zaten:ecrin_bebek:

beyazlilyum bugün 40 haftam doldu... 1 cm açılmam var... senin gibi ben de bu gece sancılansam keşke hayırlısıyla :Saruboceq:

selam arkadaşlar,6 ağustosta 9+1 iken ayrılmıştım aranızdan,bugün tam 40 haftalık olacaktık ama nasip olmadı.çok şükür ki Rabb'im çok bekletmedi,tekrar o mutluluğu tattırdı.şimdilik iyiyiz,17 haftalık olduk.tam 23 hafta oldu iki hamileliğimin arası.
hepinize kolay doğumlar diliyorum,sağlıkla gelsin melekleriniz.

selam arkadaşlar,6 ağustosta 9+1 iken ayrılmıştım aranızdan,bugün tam 40 haftalık olacaktık ama nasip olmadı.çok şükür ki Rabb'im çok bekletmedi,tekrar o mutluluğu tattırdı.şimdilik iyiyiz,17 haftalık olduk.tam 23 hafta oldu iki hamileliğimin arası.

hayırlısı olsu canım bak ne güsel aratmamaış Tanrı!! iyi dileklerin için teşekkürler meleğin sağlıkla gelsin sanaa.s.

Kızlarbenım vucudum sıstı ya elım ayagın bacaklarım aslım sen bılırsın vucudumda Ödem mı olustu acaba bastırınca acıyo vucudum bırde persembe test ıÇın gıdıcem ben aÇ mı tok mu doktor bırsey demedı

Kızlarbenım vucudum sıstı ya elım ayagın bacaklarım aslım sen bılırsın vucudumda Ödem mı olustu acaba bastırınca acıyo vucudum bırde persembe test ıÇın gıdıcem ben aÇ mı tok mu doktor bırsey demedı

canım ödem olmuşsun tuzu kes !!! ne testi yapacaklar ki anestezi içinse tok git zaten tok git

lazanyacım nişanı sormussun önce az az kahverengı akıntı geldı sonra bıdahakı tuvalete girdigimde parmak kalınlıgında kıkırdak gıbı kahverengı ve kanla karısık akıntı geldı ama baya koyu kıvamda oıluyo bellı oluyo yanı nişan oldugu sıcacıktı bıde-tatlicadiarzu- agrı sızı olmadı hala yok bakalım hayırlısı

kızıldeniz yarına doğum haberini alıcaz herhalde.Allah kolaylık versin.hayırlısıyla kucağına al inşallah

Kızlar herkese merhaba,
Dünden beri giremedim bi türlü.... Bu sabah bi kalktım, bilgisayarım çökmüş. Format atmam gerekti... Sabah kahvaltıyla birlikte başladım ancak birkça saat önce bitti... Eee, bebişle birlikte format bizim neyimize... Bir de akşam misafirimiz vardı, onlar gidince ben de geçmişi okuyup, bir selam vereyim dedim. Doğuranlar gözünüz aydın, nişanı gelen, açılması olan, yarın sezeryana girecek olanlar, Allah hepinizin yardımcısı olsun. Bir avazda kurtulun inşallah. ıyi haberlerinizi bekliyorum. Dilek; canım sen de dayan, az kaldı, hayırlısıyla bebişini kucağına alacaksın. Son günler çok zor, bir anda bitecek ve süper bir rüya başlayacak senin için... Hepiniz için... :))
Biz de yarın sabah doktor kontrolüne gidiyoruz, bakalım sarılığımız ne alemde...
Bir de yarın babam geliyor Ankara'dan... Bilenler bilir, konuşmuyorduk biz babamla... 4 yıldan sonra ilk defa konuşacağız. ılk defa evime gelecek. Karışık duygular içindeyim. 50 cm lik kızçem nelere kadir, bakar mısınız... :)))
Sonra yine yazmaya çalışırım. Hepinizi öpüyorum. ıyi geceler.

ayyy dualarımız sizlerle arkadaşlar hayırlı haberler bekliyoruz. sağ salim bebelerinize kavuşun inşallah. :Saruboceq:
canım benim ne güzel yine hamiş olman. inşallah bebeğine sağ salim kavuşursun. güzel dileklerin için teşekkür ettik.
lazanyacım nişanı sormussun önce az az kahverengı akıntı geldı sonra bıdahakı tuvalete girdigimde parmak kalınlıgında kıkırdak gıbı kahverengı ve kanla karısık akıntı geldı ama baya koyu kıvamda oıluyo bellı oluyo yanı nişan oldugu sıcacıktı bıde-tatlicadiarzu- agrı sızı olmadı hala yok bakalım hayırlısı
-tatlicadiarzu-oyyy kız ben heyecanlandım.
Kızlar herkese merhaba,
Dünden beri giremedim bi türlü.... Bu sabah bi kalktım, bilgisayarım çökmüş. Format atmam gerekti... Sabah kahvaltıyla birlikte başladım ancak birkça saat önce bitti... Eee, bebişle birlikte format bizim neyimize... Bir de akşam misafirimiz vardı, onlar gidince ben de geçmişi okuyup, bir selam vereyim dedim. Doğuranlar gözünüz aydın, nişanı gelen, açılması olan, yarın sezeryana girecek olanlar, Allah hepinizin yardımcısı olsun. Bir avazda kurtulun inşallah. İyi haberlerinizi bekliyorum. Dilek; canım sen de dayan, az kaldı, hayırlısıyla bebişini kucağına alacaksın. Son günler çok zor, bir anda bitecek ve süper bir rüya başlayacak senin için... Hepiniz için... :))
Biz de yarın sabah doktor kontrolüne gidiyoruz, bakalım sarılığımız ne alemde...
Bir de yarın babam geliyor Ankara'dan... Bilenler bilir, konuşmuyorduk biz babamla... 4 yıldan sonra ilk defa konuşacağız. İlk defa evime gelecek. Karışık duygular içindeyim. 50 cm lik kızçem nelere kadir, bakar mısınız... :)))
Sonra yine yazmaya çalışırım. Hepinizi öpüyorum. İyi geceler.

canımmm çok sevindim babanın gelecek olmasına. 50 cmlik falan ama bak herkesi başına topluyor melek. ay ya çok sevindim inankiii. hihoyyyt
doktordan cici haberler getir bize inşallah prensesimizin sarılık oranı iyice düşmüştür. :Saruboceq:

günaydın hatunlar,
nasılsınız? ben iyiyim 5,5 gibi oğlumun tekmeleriyle , artçı ve kandırıkçı sancılarla uyandım. sonra geri yattım baktım geleceği yok oğlumun hehekaydirigubbakcemile3.
onun dışında yaramaz bişicik yok açım hemde kurt gibi önüme geleni yiyebilirim valla.cokacimcoook.
ayrıca okuldan arkadaşım gelcekmiş bana bugün üffff hiçbir şey yapasımda yok yaaa. merak etmiş görcekmiş yav telefonda konuştuk ya görmeye ne hacet. ne yapsam ki ben şimdi neyse zaten yemek yapcaktım bare yemeğimi yapim gelince yemek yesin nasılsa okuldan geliyo aç gelir. napim amaaan

X