Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

DILEEEKKKK sacmalama kiz gelmis artik delige bu dakkadan sonra ne sezeryani bak ben soyluyom persembe gece bebegin geliyo ahanda gorursun. persembe soyle hafif enerji verici seyler ye kuafore git cantalari kontrol et son hazirliklarini yap tamammi sekerim :roflol:

inşallah canım ama ruh dengem bozuldu hiç normal olamıyorum yaa iyi olmaya iyi gorunmeye calışıyorum ama yok sadece kendimi kandırıyorum yarın bi gidim bakalım herşeyin hayırlısı diyom artık :çok üzgünüm:

damlacım valla bende böyle olmak istemiyorum ama elimde değil valla uyku demişsin çok güzel ama ben uykuya çok duskun degılım gece uyusam gunduz uyumam gunduz uyusam gece uyumam çok dengisizim -tatlicadiarzu-

CHE canım hoşgeldin nasılsın a.s.

inşallah canım ama ruh dengem bozuldu hiç normal olamıyorum yaa iyi olmaya iyi gorunmeye calışıyorum ama yok sadece kendimi kandırıyorum yarın bi gidim bakalım herşeyin hayırlısı diyom artık :çok üzgünüm:

damlacım valla bende böyle olmak istemiyorum ama elimde değil valla uyku demişsin çok güzel ama ben uykuya çok duskun degılım gece uyusam gunduz uyumam gunduz uyusam gece uyumam çok dengisizim -tatlicadiarzu-

CHE canım hoşgeldin nasılsın a.s.

benim gibisin bende uykuya pek düşkün değilim aynı yazdığın gibi.
keşke yakın olaydık göbekleri sallaya sallaya gezerdik sahile giderdik demi kıııız. kaydirigubbakcemile3

damlacım yetiştim valla keske yakın olsaydık gezerdık beraberr ahh dısarda yagmur camur benım içim kaymış pehhhhhhhhh

neyse ben buraya bi müddet yazmayım inan hiç iyi degilim boyle şeyer degil daha güzel şeyler yazmak istiyorum ama içimden gelmiyor ben düzelene kadar bıraz uzak kalıyım yaa yoksa sızınde pıskolojınız bozulcak benım yuzumdenn

kızlar sabahtan beri ağrım var sancı geliyor
acaba kafayımı yedim psikolojikmi
bune ya
sağ tarafım hep uyuşuk
bide halsizim sankim adet olacam
alt tarafta acayip baskı var

denizim inan o sancılar bende var ama icrat yok piskolojikde olabilir dogumdao olabilir canım a.s.

Merhaba arkadaşlar 6 mart cuma günü 12:18 de minik kızımı kucağıma aldım. 3710 gr. ve 49 cm tam bir minnoş. Mecburi sezeryan oldum bebek kanala hala inmemiş, çatı yapımdanda emin olamadı doktorum ve açılmam yoktu birde üstüne bebek hareketleri nst de yavaş çıkınca dr eşim ve ben sezeryana karar verdik. Allahıma şükürler olsun sezeryan olmama rağmen ertesi gün ayaklandım. Ben daha ağır geçmesini bekliyordum ama öyle olmadı.
Anne olmak mükemmel bişeymiş doymadığı zaman onunla ağlıyorum yapışık ikiz gibi göğüslerimde sürekli uclarım yara oldu ama o aç kalmasın diye ağlıya ağlıya emziriyorum günlerdir uykusuzum ve ona baktıkça rahatlıyorum. ıyiki bayanım iyiki anne olmayı istemişim Allahın bize vermiş olduğu en güzel armağan meleklerimiz... Anne olmak ayrı bir gönül işi diye düşünüyorum. Bebeğimi kucağıma alıp onu seyrettiğim zaman çöpe bırakılan terkedilen bebeklerin anneleri gerçekten insanmı diye düşünüyorum. Allah olmayan her bireye anneliği yaşatır inşallah Çektiğin her çile üzüntü sıkıntı o kadar kutsalki meğer ne kadar fedekar bir annem varmış bunu anne olunca sadece 1 günde anladım Herkeze allah sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin hepiniz için dua ettim.... Şimdilik hoşçakalın...

Not : geçmişi tam olarak okuyamadım mino ayshince ve beyazlilyum doğum yapmışsınız hayırlı olsun bebekleriniz sağlıkla ve sevgiyle büysün inşallah...

canım gözün aydın analı babalı büyütün inşallah sağlıkla uzun ömürlerde.

ikiz gozunaydın canım
allah saglikli sihhatli ana babali uzun omur versin kızına.. masallah

ama kimseyi kınamayalim bence, kimbilir neler yasayip ta cocugunu camiye cope birakmak zorunda kaliyorlardir, allah korusun.

ya ezgü nerde arkadaslar msn e de gelmiyor? bana mi denk gelmiyor yoksa?

Enelcim gozunaydin canım, artik uykusu huyu suyu duzene girer insallah fistigin.

teşekkür ederim canım darısı sizlerin başına doğurduktan sora sağlıkla inşallah.

enelcim hayırlı olsun 40ınız..
bende bişe sorcam yarı 40 diye bişe varmış.haberiniz varmı?

canım bizde bebek 40 gün dışarı çıkarılmaz.3-7-20 ve 40 günlerde yıkanır.ben hastanede olduğu için 3ve 7 sinde yıkayamadım.yarı 40 20.gün oluyor.yıkıyorsun sonra dışarıdan topladığın 41 tane taşı iyice mikroplarından temizlemek için yıkıyorsun.41 taşın herbirini okuyorsun ve bir kabın içine koyuyorsun içinede su.bebeği yıkadıktan sonra o suyu üstüne dökerken sende 1 elham ve 3 kulhü süresini okuyarak 41 taşlı suyuda en son üstüne döküyorsun ve banyosu sona eriyor.zaten 41 taşlı su az bir tas kadarlık su oluyor.sonra kendinde banyoya giriyorsun.yıkanıp abdest alıyorsun.aynı taşlı tasa su koyup sende omuzlarından aşağı 3 er kere döküyorsun dökerkende sütüm bol olsun diye dua ediyorsun.ben bugünde bunu yaptım.ben inanıyorum canım.sende inanıyorsun diye ayrıntılı anlattım.öptüm.
:roflol::roflol:

Hayriyecim hayirli ugurlu olsun Ayliizmizin 40 i insallah bundan sonra guzel bi duzen oturturda kucuk prenses annesini uzmez :1hug:

eee hadi bi konu acalim ustunde konusalim boyle olmazki yaw mesela global isinma :roflol::roflol:

ayy canım çok sağol ağzından bal damladı inşallah düzene girer uslu bir kız olur.
ohhhh doğuran doğurana maşallah yeni annelerimiz sağlılkla büyütürler inşallah bebeşlerini kocaman maşallah :nazar:
tarihi belli olan arkadaşlar sizinde gözünüzaydın hayırlısıyla kucağınıza alırısınız inşallah kuzularınızı bizim gibi belirsiz bekleyenlere sabır diliorum yalancı sancılar yokluyo yokluyo gidio başkada bişi yok
annem 1.50 uçağa binio uça uça gelio anacım tabi akşam 6 yı bulur tekirdağa gelmesi istanbulda inicek 2 saatte ordan yolu var teyzoşumuda alıcakmış istanbuldan oda gelio ayyyyyyy pek bi mutluyum anlatamam kaç aydır görüşmüoduk

hadi gözünaydın canım.kucaklaş bakalım anneciğinle yakında sende anne olucaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
gençlik uyudum uyandım şu benim telefonlarım hiç susmayacak mı ?????

sancımız hafif seiyrli ancak nonstop :)

rebeca naber canım a.s. hoşgeldin haberler nasıl bebiş iyimi çabuk yaz merak ettim seni ? kader arkadaşım... :teselli:

emelcim kız hoşgeldin :)))

damla senin oğlan da pek keyifli hiç kıpırdamıyor yerinden !!!

rebeca sonuç nedir bekleyecek misin daha?

ooooo çerez hanım hoşgeldiniz efendim nasılsınız a.s.haberler nasıl bakalım :) zehra hanımı opuyorum

aslıcım valla senin sancılar bende daha çok erkenmi gelecek ne senin kızz baksan bizimki sadece taş gibi oluyor karnımdaa bakalım yarın ne dıcek doktor hanım inşallah acılmam falan olurda dogururda gelirimm

kızlar merhaba...

öncelikle şunu söyleyim 1cm açılmam var hihoyyyt hihoyyyt

gittik doktora nst ye bağlandım kızım bir kere bile hareket etmedi, ordaki ebe doktorun bi baksın seni sezeryana alabilir dedi, dışarı çıktım ağlamaya başladım bütün kadınlar bana bakıyodu acıya acıya:nazar: eşimle hiç gözgöze gelmedim daha çok ağlamamak için...doktoruma gösterdik nst sonucunu o da meyve suyu içip tekrar bağlan dedi bağlandım, neyse ki bu kez güzel çıktı nst miz...

sonra ultrasonda baktı daha tam inmemiş dedi, plasenta yaşlanıyo ama suyu iyi bari dedi sonra malum muayeneyi yaptı ve 1 cm açılma ve rahimde yumuşama olduğunu söyledihihoyyyt, açılmayı anlayınca doktorum bile mutlu oldu hele ben acayip mutlu oldum... bekliycez şimdi hareketlerine çoook dikkat et dedi... dua edin de yakıp kavurucu sancılarım başlasın kızlar...

ne çok yazdım içimi döktüm buraya:eek:

inşallah hepimizin bebekleri çok bekletmeden hayırlısıyla doğar...

alyasulin seni ve özgeyi benden iyi kimse anlayamaz ama sabırla beklememiz lazım...

sizlerden naber...

kızlar merhaba...

öncelikle şunu söyleyim 1cm açılmam var hihoyyyt hihoyyyt

gittik doktora nst ye bağlandım kızım bir kere bile hareket etmedi, ordaki ebe doktorun bi baksın seni sezeryana alabilir dedi, dışarı çıktım ağlamaya başladım bütün kadınlar bana bakıyodu acıya acıya:nazar: eşimle hiç gözgöze gelmedim daha çok ağlamamak için...doktoruma gösterdik nst sonucunu o da meyve suyu içip tekrar bağlan dedi bağlandım, neyse ki bu kez güzel çıktı nst miz...

sonra ultrasonda baktı daha tam inmemiş dedi, plasenta yaşlanıyo ama suyu iyi bari dedi sonra malum muayeneyi yaptı ve 1 cm açılma ve rahimde yumuşama olduğunu söyledihihoyyyt, açılmayı anlayınca doktorum bile mutlu oldu hele ben acayip mutlu oldum... bekliycez şimdi hareketlerine çoook dikkat et dedi... dua edin de yakıp kavurucu sancılarım başlasın kızlar...

ne çok yazdım içimi döktüm buraya:eek:

inşallah hepimizin bebekleri çok bekletmeden hayırlısıyla doğar...

alyasulin seni ve özgeyi benden iyi kimse anlayamaz ama sabırla beklememiz lazım...

sizlerden naber...

ohhh canım çok şükür ya en azından 1 cm acılma var yanı bunada şukur valla hiç sancı için dua etcegim aklıma gelmezdi ama inan hiç çekilcek bişey degilmişmevlam bize sabır ve bol bol sancı ve acılma nasip etsin inşallah canım :Saruboceq:
bende yarın gidicem bakalım ne dicekler inşalalh bende senin gibi iyi haberlerle gelirim yaa inan sıkıldım hep aynı seylerı konusmakan aynı sohbetten arıyanlardan soranlardan cok sıkıldım yaaaa DOGURMADIM işte dogursam zaten herkezin haberi olur uff :çok üzgünüm:

Selam kızlarrrrrrr ben geldım dun kocam genel mud.konustum onlarda gunu bırlık gıt gel demısler esım sabah gıdecek aksam evde olacak o yuzden bende evıme geldım

ohhh canım çok şükür ya en azından 1 cm acılma var yanı bunada şukur valla hiç sancı için dua etcegim aklıma gelmezdi ama inan hiç çekilcek bişey degilmişmevlam bize sabır ve bol bol sancı ve acılma nasip etsin inşallah canım :Saruboceq:
bende yarın gidicem bakalım ne dicekler inşalalh bende senin gibi iyi haberlerle gelirim yaa inan sıkıldım hep aynı seylerı konusmakan aynı sohbetten arıyanlardan soranlardan cok sıkıldım yaaaa DOGURMADIM işte dogursam zaten herkezin haberi olur uff :çok üzgünüm:

sen daha duuur 40 hafta dolunca daha kötü hissediyosun 40 haftan dolmadan doğurusun inşallah yoksa muhtemel tarihten sonra beklemek daha da zor allahtan bugün bi santimcik de olsa açılma haberi aldım da ümtlerim yeşerdi kaydirigubbakcemile3
ben de bıktım arayandan sorandan doğurmadın mı diyenden...

X