Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

1-sibser...........................05 mart
2- paylasim......................06 mart
3-elale..............................07 mart
4-rebeca.........................10 mart
5-karabiberim..................10 mart
6-alyasulin........................12 mart
7-ecrinyagmur................12 mart
8-buket83.........................13 mart
9-elifzeyneb...................14 mart
10-emelyucel...................14 mart
11-KızılDeniz...................15 mart
12-Albanian.....................16 mart
13-Elif_bs...........................16 mart
14-doga........................... 17 mart
15-nehiray………………...17 mart
16-hekat............................18 mart
17-nita85...........................18 mart
18-Tebessüm22................20 mart
19-altunummm.................20 mart
20-fencidmlrms................21 mart
21-iklimsu.........................21 mart
22-candy200.....................22 mart
23-sewill............................23 mart
24-mertaş..........................23 mart
25-burser...........................24mart
26-rainxxx..........................29 mart
27-memure06....................29 mart
28-LAzanya......................30 mart bir gun oda doguracak....
29-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
30-MTS..............................30 Mart
31-betül19.........................01nisan
32-ege-deniz.....................03 nisan hatta buda
33-HAYATist.....................04 nisan

listemizin son hali....

Selam kızlarrrrrrr ben geldım dun kocam genel mud.konustum onlarda gunu bırlık gıt gel demısler esım sabah gıdecek aksam evde olacak o yuzden bende evıme geldım

oh ne güzel senin adına sevindim emelcim hoşgeldin a.s. zaten yeterince az kişi giriyor olanlarda eksilince iyicene sesizleşiyor topik
sen daha duuur 40 hafta dolunca daha kötü hissediyosun 40 haftan dolmadan doğurusun inşallah yoksa muhtemel tarihten sonra beklemek daha da zor allahtan bugün bi santimcik de olsa açılma haberi aldım da ümtlerim yeşerdi kaydirigubbakcemile3
ben de bıktım arayandan sorandan doğurmadın mı diyenden...

inşallah canım herşeyin hayırlısı diyoru artık ama bi an öncede gelsin istiyorum inşalah yarın sabaha kadar birinin dogum haberini alırız ben yada artık kime kısmetse vala biri dogursunda ümitlerimiz yeşersin yaa

oh ne güzel senin adına sevindim emelcim hoşgeldin a.s. zaten yeterince az kişi giriyor olanlarda eksilince iyicene sesizleşiyor topik

inşallah canım herşeyin hayırlısı diyoru artık ama bi an öncede gelsin istiyorum inşalah yarın sabaha kadar birinin dogum haberini alırız ben yada artık kime kısmetse vala biri dogursunda ümitlerimiz yeşersin yaa
,inşallah o kişi ben olurum hayırlısıyla zaten listede benden önceki 3 arkadaşımızdan haber yok onlar doğurdular galiba ben hakettim hem 40 haftayı doldurarak... :teselli: sonra da sen doğur canım senin de günün geldi...:eek:

tamam inşalalh diyorum rebeca ama pek ümdimde yok lazanya benden önce dogurur gibime geliyor :roflol:

tamam inşalalh diyorum rebeca ama pek ümdimde yok lazanya benden önce dogurur gibime geliyor :roflol:

şşşşşt ööle deme beklesin lazanya sırasınınanik nanik.... kısmetse bi dahaki hamileliğimde hiç oturmuycam devamlı yürüycem izne ayrıldığımdan beri oturuyorum belki de o yüzden inemiyo kızım...

Benım suyum geldıgınde hastaneye gıttıgımde sancım falan yoktu ama 1 cm acılmam vardı. O gun dogurdum :) rebeca sabır canım

:1no2: :nazar: senağlama yarama tuz basmaaa senağlama[/QUOTE]

:eek: valla bende beklerim gibi geliyo.. keşke cuma günü gelse bebişim.... hazırım artık yaaa:CüvCüv:
gel artık oğuşum yaaa

cok canim sikiliyor topictede hic hareket yok keske biri sancilarim basladi falan dese de bi heyecan gelse yerimseniben ay cok bunaldim biraz cikip yuriyeyim soyle deniz kenarinda hayaller kurayim bari a.s aksama ugrarim artik :a015:

diloşum düşünme bu kadar bitamen geleceği zamanı bilir o cadı annesini hazırlıksız yakalamak istiyo hınzır besbelli :)) ısıracam popişlerini cadılarınnnn

kızlar tebessümden haber war yarın sezeryan olcak ya iyiymiş heyecan çok tabi bugün tahlillerini olmuş yarın müjdesini bekleyecez artık sağlıkla gelsin miniği

Sağol Aslıcım a.s. düşünmüyorum düşünmemeye çalışıyorum ama sıkıntı ve şikayetim artı bi sancım yok diger geri kalanların hepsi varrr geçiçek inş yaa

bende grip oldum bugün.arkadaşlarla dışarda buluştuk birşeyler yedik.diyorlar sokakta doğurucan diye.bu sırada vücutta enfeksiyon varken genel anesteziye almıyorlarmış bu konuda bilgi sahibi olan var mı? gerçi yarın doktor randevumuz var.nst ye bağlanıcam tekrar.anestezi uzmanıyla görüşücem.bakalım ne diyecekler.bir arkadaşımda sezeryandan birgün önce grip olmuş anestezi uygulamamışlar spinal yapmışlar.ama memnun değil.10 gün anormal başağrısı yaptı.ayrıca sanki belim ikiye ayrılırcasına ağrıdı dedi.bu sefer spinalden de tırstım.gün yaklaştıkça korkmaya başladım.Allah hayırlısını versin hepimiz için

oh ne güzel hayırlısıyla alsın inş kızını kucagına allah yardımcısı olsun tebessüm22 dualarımız seninle tatlı güzel haberlerle gel inşallah

bende grip oldum bugün.arkadaşlarla dışarda buluştuk birşeyler yedik.diyorlar sokakta doğurucan diye.bu sırada vücutta enfeksiyon varken genel anesteziye almıyorlarmış bu konuda bilgi sahibi olan var mı? gerçi yarın doktor randevumuz var.nst ye bağlanıcam tekrar.anestezi uzmanıyla görüşücem.bakalım ne diyecekler.bir arkadaşımda sezeryandan birgün önce grip olmuş anestezi uygulamamışlar spinal yapmışlar.ama memnun değil.10 gün anormal başağrısı yaptı.ayrıca sanki belim ikiye ayrılırcasına ağrıdı dedi.bu sefer spinalden de tırstım.gün yaklaştıkça korkmaya başladım.Allah hayırlısını versin hepimiz için

canım evet eğer yakın zamanda vücutta enfeksiyon gelişmişse genel anestezi tercih edilmiyor spinale yöneliyorlar burun tıkanıklığı,diş ağrısı,grip de dahil bu enfeksiyonların içinedelikafadulden spinalde başağrısı da bünyenin vereceği tepkiye bağlı her bünye her ilaca aynı tepkiyi vermiyor o yüzden denemeden bilinemeyecek bir şey ancak olası ağrıyı engellemek adına yapılabilecekler var örneğin ameliyat sonrası bol sıvı ve kafein tüketmek ve vücudun üst kısmını birkaç saat fazla hareket ettirmemek de bel ağrısının çözümü olarak anılıyor.

X