Marmaris Pineta Delux Otel Hakkında

muratemel

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
26
0
40
CADIARZUarkadaslar aranizda marmaristeki pineta delux otele giden varsa lutfen goruslerini yazabilirmi.bu yaz oraya gitcez fakat internette cok kotu seyler yazmislar o otelle ilgili.cok pismis,personeller ilgizizmis falan diye.eger aranizda gidenler varsa gercekten kotumu.

Mrh
Ben Marmariste rehperlik yapıyorum. Pineta Delux yeni bir otel. Dıştan görünüşü çok güzel. Sahile fazla uzak değil. Onların bir oteli daha var. Rus turist biraz fazladır orda. Ama fazlada bilgim yok. Eğer bişeyler duyarsam yazarım. Siz bana fiyatını yazın değip değmiyceni ben size yazarım yada başka otel tafsiye ederim.

merhaba yeso oncelikle msjimi okuyup cvp yazdigin icin tesekkur ediyorum sana.biz internette baktik bu otele resimlerden cok hosumuza gitti.kisi basi geceligi 94 milyon.paramizi yatirdik ama.esim ben ve uc yasinda oglum birde kardesimgille gitcez onlarda ayni bizim gibi bir cocuklari var.valal bizim hosumuza gitti dedigim gibi ama baska bir sitede yapilan yorumlar pek icimizi acmadi.artik gidip gorcez baska sansimiz yok.ruslarin cok oldugu bir otele gitmeyide tercih etmiyorum ben cok kiskancim tatilide esime zehir etmek istemiyorum.
peki sizin tercih ettiginiz herseyiyle guzel olan bir otel var mi?seneyede belki oraya gideriz.yani bilelimde hangi oteller guzel verdigimiz paraya degsinyerimsenibenyerimsenibe

arkadaşlar merhaba yarın Allah izin verirse bende eşimle pineta delux otele gidicez yalnız daha yeni araştırma yapmayı akıl ettim ve okuduklarım karşısında altüst oldum:1no2:gerçekten yazıldığı kadar kötü bir otel mi?yoksa karşıt firmaların karalaması mı?lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi?şimdiden teşekkürler

Eşimle ilk kez gittiğim ve kesinlikle bir kez daha gitmek istediğim bir tesis.Diğer gittiğimiz otellerden yeteri kadar verim alamadık,hizmetiyle olsun,şartlarıyla olsun.Ama gidilmesi ve görülmesi gereken bir yer diyorum,ben çok memnun kaldım,özellikle animasyonu 4/4 lük,çok eğlendik.Yemekleride aynı şekilde memnunluk verici.Tavsiye ediyorum.

Bende eşimle ilkkez gittim ve yeni geldim çok memnun kaldım internette yazılanlar büyük ihtimal diğer firmaların karalaması kanmayın derim ben yine de tercih sizin.kafa dinlemek için birebir çok sessiz,sakin.personeller pervane oluyor etrafında çok ilgililer.pisliğe gelince hergün havluları v.s değiştiriyorlar kesinlikle inanmayın.benim gördüğüm tek eksi yemek çeşidiydi çeşit çoktu ama kırmızı et kesinlikle kullanmıyorlar ve öğlen,akşam yemeklerinde tavuk ve balık çeşit çeşit oluyorken dışardada balk ızgara yada tavuk ızgara oluyordu.zaten bunu otel yönetimiylede görüştük eşimle bunuda düzeltirlerse çok daha güzel olur.Ki değiştirmese bile bu haliyle marmarisin en iyi otellerinden...

rusların az olduğu otel bulmak olduça zor gerçketen..öyle bir otel var mı =) güzel büyük otellerin hepsindeler

bende ilk kez bi tatile gidiiorum oda balayı olarak :) bu otele gideceğiz çok iyi yorum okuyamıyorum hiç. burada güzel demiş ilk defa doğrumu gerçekten ya? moralim bozuluyo kötü yorum okudukça..

bend balayına gideceğim oraya inşallah dediğinz gibidir çünkü okudukça kötü yorumları moralim bozuldu....

bend balayına gideceğim oraya inşallah dediğinz gibidir çünkü okudukça kötü yorumları moralim bozuldu....

canım valla ben balayına oraya gittim ama hiç memnun kalmadım. moralini bozmak gibi olmasın ama 3 gün zor dayandım hatta son gece gidip dışarda yemek yedim. değiştirme imkanın yok mu?

canım valla ben balayına oraya gittim ama hiç memnun kalmadım. moralini bozmak gibi olmasın ama 3 gün zor dayandım hatta son gece gidip dışarda yemek yedim. değiştirme imkanın yok mu?

malesef. 3 günlük rezerve sadece. daha sonra başka yere geçeceğiz... ne yönden memnun kalmadın acaba? bide ben kapalıyım ondan biraz çekiniyorum hani.

malesef. 3 günlük rezerve sadece. daha sonra başka yere geçeceğiz... ne yönden memnun kalmadın acaba? bide ben kapalıyım ondan biraz çekiniyorum hani.

Yerli turist yok denecek kadar az cnm herkes yabancı. O yüzden çekinmen yerinde olur yani. Yemekler iğrenç ötesi, otel odalar vasat. Akşam bahçede otururken sarhoş bir turist gözümüzün önünde çok afedersin çişini yapmıştı bahçeye hiç unutmuyorum. Içki bedava olduğu için sabah bir başlıyolar, geceye kadar aralıksız içiyolar. şahsen aile oteli olduğunu hiç düşünmüyorum ben çok pişman oldum gittiğime.

nişanlıma anlattım vazgeçti ordan.. teşekkür ederim yardımlar için....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…