Mantık evliliği yapmanın eşiğindeyim, çok kararsızım..

Çok doğru insan bazen zamanla anlıo inşaşşah tam böyle gönlüne göre birini bulursun

Durumu iyi olmasi beni neden dusundursun? Benim onun parasina ihtiyacim yok ki iyi okumamissiniz ben zaten calisan bir kadinim. Tam tersine cok varlikli olusu beni korkutuyor. Ben onun variyetinin altinda ezilmekten korkuyorum kac sefer yazdim bunu.

Elanur hayırlı olsun.Güzel haberlerini bekliyorum.

Yanlis anlamayin merak ettigim icin soruyorum; 46 yasinda doktor bi talibiniz cikmisti. Komsunuz soylemisti hani. Onunla mi sozlendiniz?

Öyle dediyse yine mantıklı gelmedi, fazla ütopik buldum.. siz de çalışan biriymişsiniz anlarsınız çalışmak baştacı olmamak için sebep değil.. süslemeye çalışmış bence düşündüğünü.. aşk evliliği yapınca bile evlilik kolay bi durum değil. Bambaşka sorunlar çıkabiliyor. Ama seviyosunuz en azından bazen tek katlanma sebebi bu olabiliyor.. yaş da kritik değil, kaldıki herkes evlenmek zorunda da değil. Olay mantıksa, içinizin ısınmadığı bi adamla evlenmek mantıklı da degil..

Yasim bazilarinin gozunde cok buyuk, herseye gec kaldin deniliyor:))) Yengem sen artik umitsiz vakasin diyor. Kendisiyle pek iletisimim yok zaten mesafeyi koydum o cumlesinden sonra. Karsima cikti elbette ama olmadi evet bir sekilde. Beni bana biraksalar ben mutluyum aslinda. Kafama esiyor alisveris yapiyorum, tatile gidiyorum, arkadaslarimla bulusup sohbetimi yapiyorum. Cafede oturuyorum aliyorum kitabimi okuyorum :)

Allah mutlu mesut etsin insallah icinize sinen bir evlilik olur :)

Merhaba aynı dertten muzdaribimiz benim de 32 bitti.Ailem artık hadi hadi deyip duruyor karşıma çok düzgün biri çıktı aile yapıma uygum kariyerli efendi bir çocuk ama ısınamadım.Beğendiklerim evli çıkıyor, beni beğeneni ben istemiyorum.Benim de kafam karışık sevmeden nasıl tahammül edeceğim bir fırsat versem mi diyorum hakkımızda hayırlısı

Bence kişiliğe bağlı mesela ben duygusal bir insanım sevmem, aşık olmam lazım eşime. Ama bazıları mantık insanı.

Bana siz çok mantık insanısınız gibi gelmedi.

Ben de ilk başta eşimden etkilenmiştim ama çok da değil zamanla çok da garibime giden yönleri olmasına rağmen aşık oldum. Ama hala bazı yönleri gözüme batar. Yani zaten tölere etmen gereken çok şey oluyor.

Aşksız yapabilir misiniz ? Onu beğeniyor musunuz? Size çekici gelen yönleri var mı? Giyim tarzı, konuşmadı size hitap editör mü?

Kendinizi sevmeye zorlamadan biraz vakit geçirin, sinema, tiyatro vs... bir iki hafta daha bakın kendinizi dinleyin...

Sevgiler...

Ne mantık var ne aşk. Göbekli kıro bir adam canlandı gözümde.Ona neymiş ablanızın kilosundan , 4 doğum yapmış kadın , 4 çocukla ilgilenirken kilo verememiş olabilir.Kendi göbeğine baksın , tek yaptığı işe gitmek olduğu halde kendisi de kiloluymuş.Çok kızdım nedense.

Olmaz diye düşünüyorum.Sevmeden olmuyor bence de.Sevmediği insanın kusurlarını arıyor insan daha çok , sevdiğininse kusurlarını örtüyor.İnsan psikolojisi böyle işliyor bence.

Bi' de madem durumu iyi neden evlenince ortak hesap konusu yapıyor şimdiden? Kardeşlerine daha çok yardım yapabilmek için mi acaba? Yaşı da sizden çok büyük.34 yaşındaki bir kadın kendi yaşıtıyla hatta daha küçük biriyle bile olabilir.Hadi genç dinamik olur isterse 50 yaşında olsun.Ama bu adam anlattığınıza göre işten güçten başka bişeyi olmayan bir insan.Özetle bence olmaz diyorum.Hayırlısı olsun sizin için.

Begendiklerin evli mi çıkıyo nerden begeniyon ki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…